Badoo

Badoo Yorumları

Badoo Şikayetleri 2022

Badoo Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

21. Yüzyıla girilmesi ile birlikte online yapılabilen işlemlerin sayısı her geçen gün arttı ve artık mobil uygulamalar üzerinden gündelik birçok işimizi yapar olduk. Tabi ki bununla yetinmeyecek kadar engin bir alan olan internette sosyalleşmek adına da birçok platform ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi olan Badoo hakkında sizlere bir inceleme yazısı hazırlamaya karar verdik.

6 ay önce yorumlandı

Kural ihlali yapmadığım halde hesabımı engellediler. Başka profil açtım, para yatırdım, tekrar engellediler. Ne parami iade ediyorlar ne de engeli kaldırıyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Badoo Hakkında

21. Yüzyıla girilmesi ile birlikte online yapılabilen işlemlerin sayısı her geçen gün arttı ve artık mobil uygulamalar üzerinden gündelik birçok işimizi yapar olduk. Tabi ki bununla yetinmeyecek kadar engin bir alan olan internette sosyalleşmek adına da birçok platform ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi olan Badoo hakkında sizlere bir inceleme yazısı hazırlamaya karar verdik. Badoo nedir diye soracak olursanız kısacası Badoo arkadaşlık platformu olarak faal olan aynı zamanda Badoo video paylaşımı gibi bir özelliği de bulunuyor. Badoo kuruluş tarihi 2006 yani artık eski ve köklü bir yapı. Badoo çöpçatanlık siteleri arasında en popülerlerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Badoo Üyelik

Badoo Uygulamasını Nasıl İndiririm?

Badoo üyelik süreçlerini inceleyeceğimiz yazımızın bu bölümünde öncelikle Badoo uygulamaları ile ilgili bilgi aktarmaya çalışacağız. Badoo Mobil uygulamalarını indirmek son derece kolay. Badoo iOS ve Badoo Android sürümler için hazırlanmış uygulamalarını mobil market uygulamalarınız içinden bulup indirebilirsiniz. Badoo indir şeklinde yapılan aramalarda da karşınıza detaylı bilgi çıkacaktır.

Badoo’ya Üyelik Ücretli Mi?

En sık karşılaştığımız sorunlardan birisi de Badoo’ya üyelik ücretli mi sorusu olmuştur. Hayır Badoo ücretsiz üyelik yapabileceğiniz bir platform. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere Badoo üyeliklerinde ücret alınan özellikler ile ilgili daha detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Badoo’da Nasıl Profil Oluştururum?

Badoo giriş ya da Badoo kayıt sırasında en belirgin özellikleriniz ile ilgili sistem tarafından zaten bir profil oluşturmanız isteniyor. Daha sonrasında ise isterseniz Badoo resim ekleme ya da Badoo profil düzenleme seçeneği gibi tercihlerinizi düzenleyerek, kurşun kalem ikonuna tıklamanız yeterli. Badoo kaydet butonuna basmanız ile birlikte Badoo profil oluşturma süreciniz tamamlanıyor.

Badoo Ücretli Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

Badoo platformunda sizin gibi birçok kişi bulunmaktadır. Onlardan farklı ve özellikli bir profil sahibi olmanız için ise Badoo ücretli üyelik seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Badoo premium üyelik ise size farklı özellikler sunmaktadır. Badoo ücretli üyelik avantajlarını sıralamamız gerekirse; Badoo Görünmezlik, Badoo gizlilik, Badoo beğenenleri listeleyebilme, Badoo popülerlik ve Badoo mesaj atabilme gibi birçok özellik bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için Badoo web sitesinden inceleme sağlayabilirsiniz.

Badoo Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Peki Badoo ödeme yöntemleri nelerdir? Badoo kredi kartı ya da Badoo paypal en başta gelen Badoo ödeme seçenekleridir. Bunların haricinde Badoo SMS yolu ile de ödeme yapabileceğiniz bir uygulama.

Badoo Hesabımı Silebilir Miyim?

Badoo uygulaması gizliliği esas alan yapılar. Bu uygulamayı silmek isteyecek birçok durum olabilmektedir. Peki Badoo hesap silme nasıl yapılıyor? Badoo ayarla sekmesi içerisinde bulunan Badoo hesap sil butonuna tıklamanız yeterli. Eğer buradan sonuç alamadıysanız Badoo müşteri hizmetleri ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Badoo Nasıl Çalışıyor

Badoo'nun Amacı Nedir?

Badoo uygulaması son derece kolay kullanılabilir olarak dizayn edilmiş. Bu da Badoo nasıl çalışıyor sorusunun cevaplanmasını kolaylaştırıyor. Badoo profil oluşturma süreçleri sonrasında kullanıma başlayabiliyorsunuz. Badoo amacı arkadaşlık edecek birisiyle tanışmayı esas alır. Bunun içerisinde flört etmek ya da herkesin kendi amacı uğruna yeni arkadaş bulma sürecini kapsamaktadır.

Badoo’da Nasıl Eşleşirim?

Badoo eşleşme aslında Badoo mesajlaşma anlamını da taşıyor. Yani buradan yola çıkacak olursak Badoo kullanıcıları mesajları silerlerse Badoo eşleşmeleri de ortadan kalkmaktadır. Badoo kalp bırakma da eşleşme süreçlerinden birisidir.

Badoo Güvenli Mi?

Badoo güvenilir mi sorusu da en sık karşımıza çıkanlardan. 15 senedir online arkadaşlık sitesi olarak varlık gösteren bir yapının güvenilir olması da zaruri bir durumdur kanımızca. SSL protokol ve kişisel verilerin korunması noktasında gösterdiği hassasiyet ile Badoo güvenli bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Badoo Hesabının Gerçek Olduğunu Nasıl Anlarım?

Badoo hesaplarının gerçekliğini öğrenmenin çeşitli yolları bulunuyor. Bizce en mantıklısı Badoo destek ekiplerinden yardım almak olacaktır. Tabi ki Tinder benzeri uygulamalardan biri olan Badoo sahte profil hersaplarını anlamanın temel yöntemlerinden biri fotoğrafsız profiller ve bu profillere ait boş sosyal medya hesaplarıdır.

Badoo Eşleşmemi İptal Edebilir Miyim?

Badoo eşleşmelerini iptal edebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi Badoo mesajını silmeniz bile bunun için yeterli olmaktadır.

Badoo İletişim

Badoo Müşteri Hizmetleri

Badoo Müşteri hizmetlerine ulaşabilmenin çeşitli yolları bulunuyor. Dünya üzerinde 150 milyondan fazla kişinin Badoo hesap sahibi olduğunu düşünürsek Badoo dil seçeneği ile de buna yardımcı olmaktadır.

Badoo Adres

Badoo adres bilgisine baktığımızda Kıbrıs Rum kesimine bağlı Limassol şehrinde bulunduğunu görüyoruz.

Badoo Telefon

Badoo telefon açarak müşteri temsilcilerine ulaşma imkanı olan bir yapı değil.

Badoo Web Sitesi

Badoo web sitesi üzerinden de hesap açılabiliyor. Badoo internet sitesi Badoo.com üzerinden de bilgi almanız mümkün.

Badoo E-mail

Badoo müşteri hizmetlerine Badoo e-mail üzerinden ulaşmanız mümkün. Aslında Badoo iletişim formu dersek daha doğru olacaktır.

Badoo Sosyal Medya Hesapları

Badoo Facebook işbirliği ile dilerseniz Badoo hesap sahibi olmadan da Facebook üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. Badoo sosyal medya hesaplarını site üzerinden bulup takip edebilirsiniz.

Badoo Şikayet ve Yorumları

Badoo Dünya üzerinden 180’den fazla ülkede kullanılan bir uygulama. Badoo yorumlarına baktığımızda benzerlerinden farklı bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Badoo şikayetlerinin çok büyük kısmı fake hesaplardan kaynaklanıyor. Tüm bu bilgiler ışığında Badoo şikayetleri ve Badoo yorumları ile ilgili gerçek kullanıcı değerlendirmelerini Gelbaba.com'da bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri