Eyüp Sabri Tuncer

Eyüp sabri tuncer Yorumları

Eyüp sabri tuncer Şikayetleri 2022

Eyüp sabri tuncer Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(3)

Kuruluş hikayesi Cumhuriyet yıllarına kadar dayanan Eyüp Sabri Tuncer, İnegöl'den Ankara'ya gelmiş ve öncelikle ağırlıklı tekstil ürünleri satan perakendecilik işinden sonra, İstanbul seyahatinde tanışmış olduğu bir Esans uzmanından imalathane bilgilerini almış ve bu alanda faaliyete başlamıştır.

4 yıl önce yorumlandı

Eyüp Sabri Tuncer gençliğimizin kolonyası. Oğlum internetten sipariş vermiş baba şuyunuz buyunuz var mı diye konuşurken iş kolonyaya gelince şovumu yaptım litrelik bidon dolabın altında diyerek. Allah herkese sağlık versin kolonyayı bol bol bayramlarda kullanmayı nasip etsin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Çocukluğumuzun uzak ara şampiyonu kolonya geri geldi. Valla sevindim özellikle Eyüp Sabri Tuncer amca için. Ben hep kullanırdım ama bakıyorum şimdi herkesin elinde. It is your turn champ!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Resmen şu korona günlerinde imdadımıza yetişti, iyi ki var, zaten daha önce vegan sertifikası alarak da kalbimizi fethetmişti EST. Gurur duyuyoruz yerli markamızla. Bravo.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Eyupsabrituncer.com Hakkında

Kuruluş hikayesi Cumhuriyet yıllarına kadar dayanan Eyüp Sabri Tuncer, İnegöl'den Ankara'ya gelmiş ve öncelikle ağırlıklı tekstil ürünleri satan perakendecilik işinden sonra, İstanbul seyahatinde tanışmış olduğu bir Esans uzmanından imalathane bilgilerini almış ve bu alanda faaliyete başlamıştır. Türkiye'nin ilk kolonya üreticisi olan Eyupsabrituncer.com hakkında anlatacak o kadar çok şey var ki. Eyupsabrituncer ilk kolonya imalatına başladığında, Ankarada posta kutularına promosyon ürünler bırakarak halkın kolonyayla tanışmasının önünü açmış ve her geçen gün artan bir talep oluşmuştur. Zamanla birlikte değişen dünyaya paralel olarak değişen insan ihtiyaçlarını güncel olarak takip eden Eyüp Sabri Tuncer ürün yelpazesini kokudan, kişisel bakım ve türevleri olan 700’e yakın ürüne çıkarmış ve alanında köklü platformlarından biri olarak yer almıştır. Eyupsabrituncer.com mobil uygulamalarıyla da müşterilerine ulaşmaktadır.

Eyupsabrituncer.com Güvenilir Bir Site Mi?

Eyüp Sabri Tuncer 100 yıla yakın geçmişiyle ülkenin köklü ve güçlü yapılarından biri. Alanında zirvede olan Eyupsabrituncer.com kredi kartı çekimlerinde SSL güvenlik sertifikası ve 3D teknolojisiyle müşterilerinin kart bilgilerini korumaktadır. Bu bilgiler ışığında Eyupsabrituncer.com güvenilir bir platform diyebiliriz.

Eyupsabrituncer.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Eyupsabrituncer.com üyelik olmadan alışveriş yapılabilen bir web sitesi değil. Eyupsabrituncer.com kullanıcıları satın alacakları ürünü seçtikten sonra sepet tekniği üzerinden ödeme ile birlikte alışverişi tamamlayabiliyorlar. Kullanıcılar Eyupsabrituncer.com mobil uygulama üzerinden de alışveriş yapabilmektedirler.

Eyupsabrituncer.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret platformu olan Eyupsabrituncer.com’a nasıl ödeme yapabilirim? Eyupsabrituncer.com ödeme seçenekleri nelerdir? Eyupsabrituncer.com kredi kartı ile ödeme harici başka bir ödeme metodu kabul etmemektedir. Eyupsabrituncer.com BKM Express kartlarıyla da alışveriş yapılabilen bir web sitesi. Kanunlardaki ilgili ürünlerle ilgili maddeler gereği Eyupsabrituncer.com taksitli satış yapamamaktadır.

Eyupsabrituncer.com’da Hangi Ürünler Var?

100 yıllık tarihiyle köklü bir yapı olan Eyupsabrituncer.com‘da hangi ürünler bulunmaktadır? Eyupsabrituncer.com kolonya ile başladığı üretim serüvenine birçok yeni ürün eklemiştir. Ana başlıklar halinde saymak gerekirse Eyupsabrituncer.com Kolonya, Eyupsabrituncer.com Kolonyalı Mendil, Eyupsabrituncer.com Kişisel Bakım Ürünleri, Eyupsabrituncer.com Bebek Bakım Ürünleri, Eyupsabrituncer.com Ev Bakım Ürünleri, Eyüp Sabri Tuncer Dezenfektan, Eyupsabrituncer.com Vegan.

Eyupsabrituncer.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

150 TL üstü alışverişlerinde Eyüp Sabri Tuncer kargo ücreti alınmamaktadır. Peki Eyupsabrituncer.com hangi kargo firmasıyla çalışmaktadır? Eyupsabrituncer.com anlaşmalı kargo şirketleri ; MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo’dur.

Eyupsabrituncer.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Eyupsabrituncer.com kargo süresi 3-5 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Eyupsabrituncer.com kargom nerede? Eyupsabrituncer.com kargo ne zaman gelir? bu soruların yanıtı, kullanıcılar web sitesi üzerinde hesabım menüsünden siparişler sekmesinde bulabilirler. Eyupsabrituncer.com Resmi tatillerde teslimat yapmamaktadır.

Eyupsabrituncer.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Eyupsabrituncer.com iptal edebilmek için ürünün kargolanmamış olması gerekmektedir. Eğer kargolanmışsa iade yapılabilmektedir. Eyupsabrituncer.com ürün iadesi 30 günlük süre içerisinde yapılabilmektedir. Kullanıcılar, Eyupsabrituncer.com iade koşullarıyla ilgili detayı bilgileri web sitesinde bulabilirler.

Eyupsabrituncer.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Eyüp Sabri Tuncer şikayetleri ve yorumları ile ilgili gerçek kullanıcı deneyimlerini gelbaba.com'da bulabilirsiniz. Gelbaba.com tüm firmalar ürün ve hizmetleri hakkında en güvenilir içerikleri bulabileceğiniz platformdur.

Eyupsabrituncer.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Eyupsabrituncer.com iletişim sekmesinden Eyupsabrituncer.com satış ofislerini ve Eyupsabrituncer.com müşteri hizmetleri numarasına ulaşılabilmektedir. Ayrıca site üzerinde Eyupsabrituncer.com sosyal medya hesap bilgileri de bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri