Egemen Esen Diş Kliniği

Egemen esen diş kliniği Yorumları

Egemen esen diş kliniği Şikayetleri 2022

Egemen esen diş kliniği Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

halita86
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

İltihaplı dişimi çektiler ve bunun sonucu mikrop kapması ve enfeksiyon oldu hakkımı helal etmiyorum. Sakın gitmeyin, zaten hijyen denen bir şey de yok. Son olarak bir kadının dişini 2 kişi zor çektiler trajikomik ama gerçek. Böyle insanalar nasıl doktor olabiliyor hayret ediyorum. Gitmeyin!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Diş hekimlerinin yüz karası olan bu doktor doktorluğunun yanında insanlıktan da nasibini almamış bir kişidir. Röntgen çekmeden duvara çivi çakar gibi yaptığı yanlış implant sonrası sağalt çenende kısmi yüz felci oluştu. Çünkü vidayı yandaki dişin altına sinirlerin olduğu alana yerleştirmiş. Sağalt çenemi hissetmiyorum diyorum geçecek dedi yandaki sağlam dişim sallanıyor dedim bir kere eliyle bakmadan dişim taş gibi diyerek beni oyaladığı. Gerçeği Güngören ağız ve diş Hastanesine gidip röntgen çekilince öğrendim. İmplantın acil çıkarılması gerektiği söylendi. Yaşadığım kısmi yüz felci nin kalıcı olma ihtimali olduğu söylenildi. Bezmialem ağız ve çene cerrahide implantı çıkartırdım. Hemen arkasından kısmi yüz felci için lazer tedavisine başlanıldı. Egemen Esen beni geçeceğine dair yalanlarla kandırdığı için geç kaldığım ve tedavide başarı şansımın çok düştüğü söylenildi. Bu durumu kuruma (Erkut ağız ve diş sağlığı polikliniği) ve Egemen Esen'ie birdirdiğimde hiçbir şekilde ilgilenilmedi. İmplantın ve çıkarma işlemleri parasını geri istediğimde kendisinin yapabileceği işlem için ödeme yapmayacakları söylediler. Bu duruma düştükten sonra Egemen Esen'ie ve kuruma hiçbir güvenimin kalmadığını söyledim. Bir kuruşdahi geri ödeme yapılmadı. Aksine en son 2 Nisan 2022'de paramı istemek için gittiğimde ben sinirli adamım diyerek bizi tetdit edio üzerimize yürüyerek kovdu. Üzerimize çalışanlarını saldı. Asla ucuz olmasına kanıp kendinizi bu kasap doktora emanet etmeyin. Yapılan ödemeler için hiçbir şekilde fatura verilmiyor. Yaptığı implantın sertifikasını da vermiyor. Merdiven altı çalışma yapılıyor. Hasta için yapılan işlemler kayıt edilmiyor. Canınızın yanması, paranızın gitmesi ve en kötüsü de enayi yerine konulmak insanı çok üzüyor. Hakkımı helal etmiyorum. İnşallah tez zamanda bu meslekten ihraç edilirsiniz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Slm arkadaşlar ben iki yıla aşkın kendini doktor olarak tanıtan bu şahsın doktor demeye dilim varmıyor çünkü gerçekten diyer baştacı doktorlarımıza haksızlık ve hakaret etmiş oluruz. Ben iki yıl önce egemen esen denen kişide dişlerimi yaptırdım yapmaz olaydım keşke dişsiz kalsaydım da yapmasaydım Altı ay işkence çektim 13 tane implant yaptırdım daha ilk günde bir tanesi damağımı yarıp içine girdi neyse kendi kendime olabilir dedim ikinci seyansta vida yeri açarken bu defa da damağımı sona kadar deldi ve matkap ucunu çenemde hissettim Allah şahit bir ay yemek yiyemedim tabi özür falan fistan Hade dedim olabilir dalgın olmuştur ki böyle bir hata asla olmaması lazım insalığıma verdim gene bir şey demedim bir kere eline düşmüştüm yapacak bir şey kalmamıştı idare edecem dedim ucuz ya Allah bilir beş kuruş etmez taktıkları Neyse bana en fazla 15 günde bitirecem demişti Bir ay da bitti haa geçen 5 ayı hesaplamıyorum bugün git yarın gel yarın gidiyorum sana ne yapacaktık diyor sen en iyisi bir hafta sonra gel diyor tamam diyorum bir hafta sonra gidiyorum bugün sana iki tane daha takacaz diyor bi bakmışım bir takmış anlatacak o kadar çok şey varki çok uzatım biliyorum velhasıl dişlerim şimdi çok ama çok kötü aradan sadece iki yıl geçti yukarı dişlerim sallanıyor bir şey yiyemiyorum geçen gene yanına gittim bana bir haftada bitirecem diyor bir hatada ne yaptı biliyormusunuz sadece bi filim çekti hocam ne zamn biter diyorum bana bir hafta diyin iki hafta bir ay ya bana söyleyin bileyim bana kullandığı laf beni germe hiç bit şekilde soru soramıyorsunuz size asla müsaade etmez anca şakalaşır boş boş konuşur ya siz hiç aşortmanla çalışan diş doktoru gördünüzmü bu ne dengesizlik bu ne şımarıklık ayıp ayıp kardeşim sen bir doktorsun Hasta onu elinde can çekişiyor adam siyasetten ve spordan konuşuyor ya şaka gibi telefonlara bakmıyor msj lara cevap vermiyor hijyenik sıfıııır orası tam bir mikrop yuvası ciddiyetten uzak mesleğine yakışmayan hareketler ya kısacası ne anlatsam çok az En sonunda bir iki laf edip kapısını suratına vurup ordan uzaklaştırdım başka bir doktora gidecem Sizden ricam Allah için uzak durun bedava yapsa bile sakınnyaptırmayın sakın çok pişman olursunuz ona verdiğim parayı helal etmiyorum onu önce Allah'a sonrada yüce Türk adetlerine teslim ediyorum hakkımı helal etmiyorum egemen esen bu işi yapacaksan ilk önce insanlara saygı duy insanları hır görme ve aldığın parayı hakket yazıktır insanların sağlığıyla oynama sana Bir vatandaş tavsiyesi bu işi bırak doktorla falan alakan yok önce kendine bi çeki düzen ver öyle insanların karşısına çık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri