Mobi̇l Saray

Mobi̇l saray Yorumları

Mobi̇l saray Şikayetleri 2022

Mobi̇l saray Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

MOBİL SARAY alışveriş sitesi, 2018 yılında teknoloji ürünleri satışı amacı ile kurulmuş bir işletmedir. Online satış hizmetleri ile, birçok elektronik ve dijital hizmetler satışı ile müşterilerine ihtiyaç duydukları ürün ve hizmet satışları sağlamaktadır. 

MOBİL SARAY markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

MOBİL SARAY Hakkında

MOBİL SARAY alışveriş sitesi, 2018 yılında teknoloji ürünleri satışı amacı ile kurulmuş bir işletmedir. Online satış hizmetleri ile, birçok elektronik ve dijital hizmetler satışı ile müşterilerine ihtiyaç duydukları ürün ve hizmet satışları sağlamaktadır. MOBİL SARAY e-ticaret sitesi olarak sade bir tasarıma sahiptir ve müşterilerinin kolay bir şekilde aradığı ürünü bularak satın almasını en kolay şekilde sunmaktadır. MOBİL SARAY hakkında daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi, sitemizde kullanıcı deneyimlerini de okuyarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

MOBİL SARAY Güvenilir Bir Site Mi?

MOBİL SARAY güvenilir mi? MOBİL SARAY güvenli mi? Online alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapmak, artık günümüzde hayatımızın sıradan bir kolaylığı olsa da, ödeme güvenliği ve hizmet kalitesi olarak da web sitelerini incelememiz gerekmektedir. SSL sertifikasına sahip, 3D secure hizmeti sunan web sitelerinden alışveriş yaparak, kendimizi ödeme dolandırıcılığından koruyabiliriz.

MOBİL SARAY’ da Nasıl Alışveriş Yapılır?

MOBİL SARAY alışveriş işlemleriniz için, ilk olarak kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra kategoriler arasında satın almak istediğiniz ürünleri inceleyerek, sepetinize adet seçerek ekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra alışverişinize devam edebileceğiniz gibi ödeme adımına geçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme ve teslimat bilgisi için alışveriş sepeti içerisinde sayfa ilerleyerek, adımları takip edebilirsiniz.

MOBİL SARAY Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

MOBİL SARAY ödeme seçenekleri ile üyelerine farklı alternatif ödeme koşulları sunmuştur. MOBİL SARAY ödeme işlemleriniz için, kredi kartı, kredi kartı ile taksit, EFT, HAVALE gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanabilirsiniz. MOBİL SARAY kapıda ödeme var mı? sorularınız için firmanın iletişim kanalları ile bağlantıya geçerek, cevap alabilirsiniz.

MOBİL SARAY’da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

MOBİL SARAY markalar ve ürünler olarak üyelerine oldukça seçenek sunmuştur. Baskı çözümleri ürünleri, bilgisayar parçaları, çevre birimleri, kişisel bilgisayar seçenekleri, ofis ürünleri, tüketici elektroniği, telefonlar, network ürünleri, barkod ürünleri, yazılım ürünleri, gaming ürünleri ve depolama ürünleri gibi kategorileri arasından aradığınız ürünü bulabilecek ve kolaylıkla satın alabileceksiniz.

MOBİL SARAY Hangi Kargo İle Çalışıyor?

MOBİL SARAY anlaşmalı kargo firması olarak Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ürün gönderimi sağlamaktadır. MOBİL SARAY anlaşmalı olduğu kargo firması ile satın almış olduğunuz ürünleri hafta sonu haricinde en geç 24 saat içerisinde kargo firmasına teslim eder.

MOBİL SARAY Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

MOBİL SARAY kargo takip işlemleri için sipariş vermiş olan müşterilerine mail atarak bilgi vermektedir. MOBİL SARAY sipariş takip işlemleri için kullanıcı paneli içerisinden MOBİL SARAY siparişlerim simgesine de tıklayabilirsiniz.

MOBİL SARAY İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

MOBİL SARAY iptal ve iade işlemleri için üyelerine cayma hakkı süresi dahilinde süre vermektedir. MOBİL SARAY sipariş iptali için ve diğer değişim iade işlemleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

MOBİL SARAY Şikayetleri ve Yorumları

MOBİL SARAY kullanıcı yorumu ve MOBİL SARAY kullanıcı şikayeti gibi sitemize yazılmış olan birçok mesaj vardır. Bu mesajları okuyarak MOBİL SARAY hakkında güncel ve detaylı bilgi sahibi olabilir, sizler de deneyimlerinizi sayfamıza yazabilirsiniz.

MOBİL SARAY İletişim Bilgileri Nelerdir?

MOBİL SARAY iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri numaraları hakkında en güncel bilgi için, firmanın kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri