Citroen

Citroen Yorumları

Citroen Şikayetleri 2021

Citroen Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Fransa menşeli bir marka olan Citroen otomobil üreticiliğine 1919 yılında başlamıştır. Dünya üzerinde birçok ülkede üretim sahası kurmuş olan Citroen hakkında Türkiye’de de popüler bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Citroen Türkiye dahil toplam 11 ayrı ülkede Citroen otomobillerini üretmektedir.

1 yıl önce yorumlandı

Merhabalar 19.06 tarihinden Çorlu Çetas bayiinizden C3 shine S edition 1.2 puretech 110 BVM6 yakut kırmızı araç aldim. Aynı gün içerisinde de kaparo bedelini ödedim, 22.06.2020 tarihli proforma ile anahtar teslim 143.000 TL ile araç bedeli sabitlendi. Hatta araç koruma paketinde de KDV dahil 3000 TL'ye anlaşıp haziran sonu ödemesini yaptim.Temmuz ayı içerisinde teslimatın yapılacağı söylendi. Fakat bugün en son müşteri temsilcisi ile gorusmeme istinaden aracın Fransa da gemiye yüklenmek uzere Ağustos sevkiyatı ile geleceği söylendi. Ben de bana verilen söze güvenerek aracımı satmış bulunmaktayım. Hatta temmuz ayı içerisindeki tatil planımı Ağustos ayına sarkittim. Önümüz bayram ve ben ise gelip giderken dahi hergun iki vasıta ile gelip gitmek kalıyorum Magduriyetimin giderilmesini talep ettiğimde ise böyle bir uygulamaları olmadığını sadece satış müdürleri İlhan beyin sayesinde bayram süresince ikame bir araç verileceği bilgisini aldım ve siparişimi iptal ettim. Bu seferde kaparo bedeli ve koruma paketi iadeleri ile sorunlar yaşamaya başladım. Perşembe dilekçe vermemi istediler aynı gün gondermeme rahmen gelen bilgi ise şirket kararları neticesinde sadece salı ve perşembe günleri ödeme yapabilecekleri ben diyecek hiç birşey bulamıyorum. Böyle uluslararası ve kurumsal bir firmaya yakıştıramadım.YAZIK

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Citroen Hakkında

Fransa menşeli bir marka olan Citroen otomobil üreticiliğine 1919 yılında başlamıştır. Dünya üzerinde birçok ülkede üretim sahası kurmuş olan Citroen hakkında Türkiye’de de popüler bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Citroen Türkiye dahil toplam 11 ayrı ülkede Citroen otomobillerini üretmektedir. Citroen logosu çift açılı amblemi ifade etmektedir ve bu Citroen amblemi Citroen kuruluşundan beri hiç değişmemiştir. Fransız PSA markası olan Citroen Türkiye distribütörlüğünü Bayraktar Holding yapmaktadır.

Citroen’de Hangi Ürünler Bulunuyor?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Citroen otomobil üretimi yapan bir marka. Peki Citroen hizmetleri nelerdir? ya da Citroen’de hangi ürünler bulunur? Biraz da bu konuya değineceğiz. Citroen mobil cihazlar için tasarlanmış olan My Citroen mobil uygulaması ile araç sahipleri araçlarının akıllı bilgisayarına bağlanabiliyor. Uygulama sayesinde Citroen yakıt durumu, park edilen yerler gibi birçok bilgiye erişilebiliyor. Citroen modellerine bakacak olursak eğer; Citroen C3, Citroen C Elysée, Citroen C4, Citroen Aircross Suv, Citroen C5 olarak sayabiliyoruz. Citroen satış sonrası da desteğine devam etmektedir. Citroen web sitesinde bulunabilen Citroen servis noktalarından Citroen servis randevusu alabilir ve aracınızı dilediğiniz noktadan teslim edebilirsiniz.

Citroen Güvenilir mi?

Citroen markası benzerlerinden farklı olarak müşterileri ile istedikleri gibi alakadar olan bir yapı. Citroen satış noktasına girdiğiniz andan itibaren sizleri kesinlikle her konuda bilgilendiren profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Çünkü Citroen markası 1 asrı geçen geçmişi ve kendine has tasarım çizgisi ile saygın bir markaya dönüşmüştür. Günümüzde sadece iyi otomobil almaktan fazlası gerektiğini bilen bir yapıya sahip olan Citroen satış sonrası desteğini hiç kesmemektedir. 2 yıl boyunca Citroen garantisi sahibi olan Citroen alıcıları mekanik ,boya ve kaporta parçaları ile ilgili servis desteği alabilirler. Ekonomik anlamda de tercih edilen Citroen güvenilir bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Citroen’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Citroen web sitesi üzerinde tam listesi bulunan Citroen satış noktaları ve Citroen servisleri ziyaret edilerek Citroen alışverişi yapılabiliyor. Ama Citroen otomobili almak aslında çok daha kolay. Citroen internet sitesi üzerinden online bilgi alabilir ya da görüntülü bir şekilde Citroen araç tanıtımı talebinde bulunabilirsiniz. Bütün bu süreçler sonrasında Citroen satış yetkilileri ile Citroen test sürüşü için randevu alınabilmektedir.

Citroen Neden Tercih Edilmeli

Citroen ekonomik olarak nitelendirebileceğimiz bir otomobil markası. Bu anlamda rakiplerinin önünde olan Citroen Türkiye’de üretim sahası kurarak ayrıca Citroen yedek parçalarının da ucuz ve bulunabilir olmasını sağlamaktadır. Ayrıca ülke genelinde bulunan birçok Citroen servis hizmetinden de faydalanılabiliyor. Ve yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Citroen müşteri hizmetleri ekipleri alanında profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Citroen Şikayetleri ve Yorumları

Citroen servis şikayetleri ve yorumlarının da aralarında bulunduğu Citroen markası hakkında yapılmış tüm gerçek kullanıcı değerlendirmelerine Gelbaba.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Citroen İletişim Bilgileri

Citroen internet sitesinde bulunan Citroen canlı destek hattı üzerinden yardım alınabiliyor. Tercih eden kullanıcılar için Citroen iletişim e-postası [email protected] Haftanın 7 günü sabah 09.00-19.00 arası destek alınabilen Citroen müşteri hizmetleri numaraları Citroen iletişim sekmesinde bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri