Uğur Okulları

Uğur okulları Yorumları

Uğur okulları Şikayetleri 2022

Uğur okulları Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Türkiye eğitim alanında prestijli bir isim olarak dikkat çeken Uğur Okulları her yıl eğitim ve öğretim yılına emin adımlarla başlamaktadır. Yurdun çeşitli şehirlerinde bulunan kampüsleri ile Anaokulundan Lise eğitimine kadar eğitim vermektedir. Veli öğrenci iş birliği içinde eğitim ve öğretim yılını tamamlayan Özel Uğur Koleji, her biri alanında ve branşında uzmanlaşmış saygın eğitimci kadrosu ile çalışmaktadır.

1 yıl önce yorumlandı

Bir çocuğun üzülmesi demek anne babanın kahrolması demektir. Eylül'de yazdırıp, Aralıkta almak zorunda kaldım psikiyatriye gidiyor çocuk diye bütün sınıfa rencide ettiler... Sınıfını değiştireceğiz dediler, bütün okula mimlediler. Psikolojimiz mahvoldu herkes dalga geçti çocuğumla seni okuldan atacaklar diye. Ben mağdur oldum kimse olmasın diye yazıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Çalışmış olduğum maaşımı alamadım UĞUR GÜL işçilerin hakkını gasp ediyor hakkım olan paramı alana kadar mücadeleye devam edeceğim yazıklar olsun size nasıl insanlarla çalıştık böyle işçinin üç kuruşuna göz diken insanlar hakım mı helal etmiyorum elimden geleni yapıcam Haysiyetsiz insanlar Allah'tanda mi korkmuyorsunuz...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Uğur Okulları Hakkında

Türkiye eğitim alanında prestijli bir isim olarak dikkat çeken Uğur Okulları her yıl eğitim ve öğretim yılına emin adımlarla başlamaktadır. Yurdun çeşitli şehirlerinde bulunan kampüsleri ile Anaokulundan Lise eğitimine kadar eğitim vermektedir. Veli öğrenci iş birliği içinde eğitim ve öğretim yılını tamamlayan Özel Uğur Koleji, her biri alanında ve branşında uzmanlaşmış saygın eğitimci kadrosu ile çalışmaktadır. Ebeveynlerinin özel okul beklentilerini karşılayacak yeterli donanım ve tecrübeye sahip okulları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitelerini inceleyebilir ve Uğur Koleji  ile iletişime geçerek kampüslerini ziyaret etmek için randevu talep edebilirsiniz.

Uğur Okulları Hangi İllerde Var?

Uğur Okulları  yurdun çeşitli illerinde geniş okul kampüsleri ile eğitim vermektedir. Öğrencilerinin çeşitli sporlar ile ilgilenecekleri açık ve kapalı spor salonları, yüzme havuzları kimi sosyal imkanlara da sahiptir. Uğur Okulları Adana, Uğur Okulları Afyonkarahisar, Uğur Okulları Ankara, Uğur Okulları Antalya, Uğur Okulları Aydın, Uğur Okulları Balıkesir, Uğur Okulları Bursa, Uğur Okulları Denizli, Uğur Okulları Diyarbakır, Uğur Okulları Düzce, Uğur Okulları Edirne, Uğur Okulları Erzincan, Uğur Okulları Erzurum, Uğur Okulları Gaziantep, Uğur Okulları Giresun, Uğur Okulları Hatay, Uğur Okulları Mersin, Uğur Okulları İstanbul, Uğur Okulları İzmir, Uğur Okulları Kayseri, Uğur Okulları Konya, Uğur Okulları Malatya, Uğur Okulları Kahramanmaraş, Uğur Okulları Mardin, Uğur Okulları Muğla, Uğur Okulları Ordu, Uğur Okulları Tekirdağ, Uğur Okulları Tunceli, Uğur Okulları Şanlıurfa, Uğur Okulları Zonguldak, Uğur Okulları Yalova, Uğur Okulları Van, Uğur Okulları Kırıkkale, Uğur Okulları Batman, Uğur Okulları Osmaniye, Uğur Okulları Düzce, Uğur Okulları Tokat, Uğur Okulları Trabzon, Uğur Okulları Şırnak illerinde eğitim ve öğretime devam etmekte yeni kampüsleri ile büyümeyi hedeflemektedir.

Uğur Okulları Bursluluk Sınavı Var mı?

Uğur Okulları bursluluk sınavı her yıl yetkili komisyon tarafından düzenlenmektedir. Sadece maddi durumu yeterli olmayan öğrenciler için değil, başarılı öğrencilerin ve henüz öğrencisi olmayan kişilerin de katılabileceği şekilde düzenlenmektedir. Uğur Okulları bursları ve indirim şartları için sitelerinden bilgi alınabilmektedir.

Uğur Okulları Ücreti Ne Kadar?

Final Kolej ücreti şehir ve şehirdeki farklı yerleşkeler için ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Uğur Okulları ücretleri ve Uğur Koleji erken kayıt avantajları için okul ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Uğur Okulları Anaokulu

Uğur Okulları Anaokulu birçok şehirdeki farklı yerleşkelerinde her dönem öğrenci kabul etmektedir. Eğlenceli ve renkli bir anaokulu tasarlayan Uğur Okulları, evlerinden ilk kez uzakta zaman geçirecek miniklerin ihtiyaç duyacakları her şeye sahiptir.

Uğur Okulları İlkokul

Uğur Okulları İlkokulları tüm şehir ve kampüslerinde aynı standartlarla uygulanmaktadır. Sınıf öğretmenleri dışında, Müzik, Beden Eğitimi, İngilizce, Görsel Sanatlar gibi derslere branş öğretmenleri girmektedir ve son derece eğlenceli, bol etkinlikli bir eğitim yılı planlanmaktadır.

Uğur Okulları Ortaokul

Uğur Koleji Ortaokul eğitimine son derece önem verdiğini belirtmekte ve bu dönemin bir çocuğun geleceği için oldukça kritik bir dönem olduğunun altını çizmektedir. Ergenliğin güçlü şekilde hissedildiği ortaokul döneminde gençliğe adım atan öğrencilerini sıkmadan sevgi ve ilgi ile mezun etmektedir.

Uğur Okulları Lise

Uğur Okulları Lise eğitimi ile öğrencilerini yalnızca yurtiçinde yer alan üniversitelere değil, yurt dışında kolaylıkla üniversiteye uyum sağlayabilecek yetkinlikte yetiştirmektedir. İngilizce dışında farklı yabancı dil eğitimleri de sunmaktadır.

Uğur Okulları Şikayet ve Yorumları

Uğur Okulları şikayet ve veli görüşleri araştırmaları için Gelbaba en doğru adres! Çocuğunuzu hangi okula kaydettirmek istiyorsunuz, en doğru okul hangisi öğrenmek için sitemizde yer alan Uğur Koleji yorum ve mesajlarını okuyabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri