Biletiva

Biletiva Yorumları

Biletiva Şikayetleri 2022

Biletiva Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Günümüz dünyası dijitalleşme ile birlikte bütün organizasyonlar ya da etkinliklerin online olarak planlanabilmesine müsade etmektedir. Biletiva biletleme pazarının yeni aktörlerinden biri. Peki Biletiva kimin? Biletiva hakkında neler söylenebilir neler anlatabiliriz biraz ona bakacağız. Ankara merkezli bir yapı olan Biletiva İstanbul'da da ofis sahibi bir site.

6 ay önce yorumlandı

Bilet satıyorum düzeneği ile kredi kartınızdan para çeken site. D**** olduklarını müşteri hizmetleri numarası olmadığından anlamalıydık. Güya mail ile talep alabiliyorsunuz, mail ile bile muhatap olan yok. Uzak durun biletiva gibi sitelerden.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Biletiva Hakkında

Günümüz dünyası dijitalleşme ile birlikte bütün organizasyonlar ya da etkinliklerin online olarak planlanabilmesine müsade etmektedir. Biletiva biletleme pazarının yeni aktörlerinden biri. Peki Biletiva kimin? Biletiva hakkında neler söylenebilir neler anlatabiliriz biraz ona bakacağız. Ankara merkezli bir yapı olan Biletiva İstanbul'da da ofis sahibi bir site. Biletiva online satış platformu olan Biletiva.com e-ticaret sitesi ile daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedeflemiştir. Biletiva DİVASOFT YAZILIM VE ELEKTRONİK TİC. A.Ş. öncülüğünde faaliyet göstermektedir.

Biletiva Hizmetleri Nelerdir?

Henüz yeni sayılabilecek bir e-ticaret platformu olan Biletiva biletleme alanındaki başarısının arttırmayı hedefleyen ve bunun içinde bünyesinde bulunan Biletiva ürünlerini ya da Biletiva hizmetlerinin sayısını arttırması gerektiğini bilen profesyonel bir ekip tarafından yönetiliyor. Peki Biletiva hizmetleri nelerdir? Biletiva’da hangi ürünler bulunuyor? Ana başlıklar halinde bakmak gerekirse Biletiva ürünleri; Biletiva Etkinlikler, Biletiva Sinema, Biletiva Tiyatro, Biletiva Çocuk, Biletiva Spor & Aile, Biletiva Mekanlar olarak sıralayabiliriz.

Biletiva’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Öncelikle şunu söylememiz gerekir ki Biletiva üyelik yapılmadan alışveriş yapılabilen bir site değil. Biletiva alışverişlerinde üye olma zorunluluğu var ama dileyen kullanıcılar için Biletiva sosyal medya hesapları ile giriş yapabilme imkanı da sunmaktadır. Biletiva üyeliğinin kolay alışveriş ya Biletiva indirimleri ve Biletiva kampanyalarından faydalanabilme gibi imkanları da bulunmaktadır. Satın alınan Biletiva biletleri etkinlik günü gişelerden alınabiliyor.

Biletiva Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Biletiva mağazacılık faaliyetinde bulunan bir yapı değil. Bütün ürünlerini online olarak kullanıcıları ile paylaşan Biletiva ödeme seçenekleri konusunda da online olarak işlem alıyor. Yani Biletiva kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme harici bir seçenek sunmuyor.

Biletiva.com Güvenilir Bir Site Mi?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Biletiva banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme harici seçenek sunmamaktadır. Peki online alışveriş platformu olan Biletiva.com güvenilir bir web sitesi midir? Sadece kartla online ödeme alan Biletiva güvenli alışveriş için ne gerekiyorsa yapmış bir sie. Öncelikle kullanıcıların dolandırılmasını engelleyen en önemli teknolojilerden olan 3D teknolojisini zorunlu olarak kullandıran Biletiva kredi kartı çekimlerinde web sitesini SSL sertifikası protokolü ile korumakta ve kart bilgilerini bankalarla şifreli bir şekilde paylaşmaktadır. Yani Biletiva online işlemlerde hem sitesini hem de kullanıcılarını yüksek güvenlikli sistemlerle korumaktadır Sağlam bir altyapıya sahip olan Biletiva.com güvenilir bir web sitesidir diyebilmekteyiz.

Biletiva Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Hepimizin bildiği gibi biletleme sektöründe iptal işlemleri büyük oranda yapılamamaktadır. Biletiva iptal işlemlerinde farklı bir uygulama sunuyor. Biletiva iptal talebinde bulunan Biletiva üyeleri Biletiva açığa al seçeneği üzerinden iade tutarını başka bir etkinlikte kullanabiliyorlar. Biletiva iptal süresi Biletiva sinema biletleri için 2 Biletiva tiyatro ve diğer etkinlikler için ise 24 saat kalıncaya kadar süre tanımaktadır. Biletiva iptal edilen etkinliklerde ise Biletiva para iadelerini 2-4 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir.

Biletiva Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com bilet satın alınan firmalar hakkında yapılan yorumlara da en geniş biçimde rastlayacağınız bir platformdur. Biletiva yorumları ve şikayetleri ile firma hakkında neler yazılmış inceleyebilir, sizler de Gelbaba'ya üye olarak bu içeriklere katkıda bulunarak sesinizi duyurabilirsiniz.

Biletiva İletişim Bilgileri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Biletiva ofisleri İstanbul ve Ankara’da bulunmaktadır. Tercih edenler için Biletiva iletişim e-postası [email protected] Biletiva iletişim formu üzerinden de görüş ve talepler ele alınabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri