By Express

By express Yorumları

By express Şikayetleri 2022

By express Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Taşımacılık ve lojistik sektörü içerisinde 15 yıla akın tecrübesi ile hizmetlerini sürdüren BY EKSPRESS KARGO son zamanlarda e-ticaret sitelerine de hizmet vermeye başladı. Online alışveriş sitelerinden verilen siparişlerin teslimi için de hizmet vererek kaliteli hizmetlerini bireysel müşterilere sunan BY EKSPRESS KARGO geniş bir dağıtım ağına da sahiptir.

ygmuryeter
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

1 EYLÜLDE DEERCASEDEN SİPARİŞ VERDİM 4 EYLÜL DE GELMESİ GEREKEN KARGOM 13 EYLÜL OLMASINA RAĞMEN HALA YOK. TELEFONLA KENDİLERİNE ASLA ULAŞILMIYOR. İLK ŞİKAYETİMİ ETTİĞİMDE10 EYLÜL DE GEENEL MÜDÜRLÜKTEN BAHAR HANIM ARAYIP ŞİKAYETİNİZİ GERİ ÇEKİN KARGONUZ BUGUN GELECEK DEDİ . KARGOM GELMEDİ TELEFONLA BYEXPRESS GENEL MÜDÜRLÜKTE Kİ BAHAR HANIMI ARADIĞIMDA ASLA TELEFONLARI AÇMIYOR AMA O SIRADA ÇEVRİMİÇİ KENDİSİ 5 FRKLI BYEXPRESS WP HATTINA ULAŞTIM MESAJLARIMI OKUYUP DÖNMÜYORLAR. BUGÜN BAHAR HANIMI ARADIĞIMDA YİNE AÇMADI FARKLI NUMARADAN ARADIĞIMDA ONU AÇIP KARGOMUN GELECCEK SUBESININ NUMARASINI VERDİ O NUMARAYA DA ULAŞAMADIK VE ARADIĞIMIZDA YİNE AÇMIYOR. BUNLAR D*** BUNLARI MAHKEMEYE VERECEĞİM. BÜTÜN KONUSMALAR VE BELGELER ELİMDE MEVCUT.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
f

2 yıl önce yorumlandı

İyi ayrı zamanda iki ayrı adrese siparişim vardı ve byexpress anlaşmalıydı aldığım yer. Kargo şirketi çalışanlarına özellikle teşekkür ve memnuyetlerimi dile getirmek isterim hem takipte çok iyiler hem güler yüzlüler işleri çok zor emekleri için teşekkür ederim. Her zaman bir konuda hemen şikayetlerimizi yazıp dile getiriyoruz ama memnun kaldığımız zaman öyle geçip gidiyor😔izmir Yeşilova ve doğanlar tarafında dağıtımı yapan ekibe tekrardan cok teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

My ekpress kargo ile gelen ürün sahte çıktı. Ürün bedeli my ekpress kargo tarafından tahsil edildi. Gelen kargoda fatura sevk irsaliyesi hiçbir şey yoktu. Çözüm ya da iade için herhangi bir gayretleri olmadığını ve telefonla My ekpress kargo ile yaptığım görüşmelerde ise sahtekar firmalara yardım ve yataklık ederek haksız kazanç elde etmelerini sağladıklarından emin oldum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

BY EKSPRESS KARGO Hakkında

Taşımacılık ve lojistik sektörü içerisinde 15 yıla akın tecrübesi ile hizmetlerini sürdüren BY EKSPRESS KARGO son zamanlarda e-ticaret sitelerine de hizmet vermeye başladı. Online alışveriş sitelerinden verilen siparişlerin teslimi için de hizmet vererek kaliteli hizmetlerini bireysel müşterilere sunan BY EKSPRESS KARGO geniş bir dağıtım ağına da sahiptir. Türkiye genelinde 65'ten fazla şubesi bulunuyor ve yakın zamanda şube sayısını artırmayı hedefliyor. Aynı zamanda 10'dan fazla aktarma merkezi bulunuyor ve bu şekilde ürün/ kargo teslimatlarını mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiriyor. Kendi sektörü içerisinde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına da sahip olan BY EKSPRESS KARGO çalışma saatleri konusunda da standartlarını yüksek tutmuştur. Hem personelini yormuyor hem de müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyor. BY EKSPRESS KARGO hakkında sizler için hazırladığımız yazının devamı için sayfa altına bakabilir ve firma müşterilerinin deneyim mesajlarını okuyabilirsiniz.

BY EKSPRESS KARGO Nasıl Gönderilir?

Hizmetleri arasında müşterilerinin adresinden kargo alma da bulunan BY EKSPRESS KARGO kurye çağır özelliği müşterileri tarafından oldukça beğeniliyor ve talep ediliyor. BY EKSPRESS KARGO kargo gönderme işlemi aynı zamanda şubeleri aracılığı ile de yapılmaktadır. Şubeye getirilen paketler, detaylı şekilde istenilen alıcı ve gönderici bilgileri ile teslim edilmek üzere kayda alınır. Düzenli ve özenli bir paketleme ile taşımacılık kuralları içerisindeki ürünler adreslere teslim edilmek üzere alınır.

BY EKSPRESS KARGO Nerelere Kargo Yollayabilirim?

Türkiye genelinde birçok ile gönderim sağlayan BY EKSPRESS KARGO hizmetlerinin dağıtım ağını sürekli genişletmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde Türkiye'deki her ile ve ilçeye her noktaya gönderim yapacak kapasiteye erişecek olan BY EKSPRESS KARGO,  hizmet ve teslimat kalitesinden ödün vermeden büyümeyi amaçlıyor. BY EKSPRESS KARGO güncel dağıtım ağı listesi ve gönderi yapılan şehirler hakkında en doğru bilgi için firmadan bilgi talep etmek daha sağlıklı olacaktır.

BY EKSPRESS KARGO Takip Nasıl Yapılır?

Tüm müşterileri için kusursuz bir gönderi takip sistemi ile hizmet veren BY EKSPRESS KARGO kargo takip butonu ile hem web sitelerinde hem de mobil uygulamalarında kolay erişim imkanı sağlıyor. Ürün şube teslimi ile birlikte göndericiye teslime dilen bilgi makbuzunda yer alan gönderi makbuzu ile, ürünün nerede ve hangi aşamada olduğunu takip etmek oldukça kolay. BY EKSPRESS KARGO kargom nerede diyen müşterilerinin cep telefonlarına da bilgi mesajı gönderen BY EKSPRESS KARGO, hızlı ve güvenilir ürün teslimatı için çalışmaktadır. BY EKSPRESS KARGO gönderi takibi işlemleri ve detayları hakkında bilgi almak için sitelerini ziyaret edebilir ya da BY EKSPRESS KARGO çağrı merkezi numaralarını arayarak da gönderinizin ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda internet erişimi ile gönderi takibi yapılamadığı durumlarda ilgili BY EKSPRESS KARGO acenteleri aranarak da gönderilerin durumu öğrenilebilir.

BY EKSPRESS KARGO Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinin memnuniyeti adına, kendilerini tercihe den bireysel ve kurumsal müşterilerine çağrı merkezi ile hizmet veren BY EKSPRESS KARGO iletişim bilgileri ve şube adreslerini, web sitelerinden güncel olarak paylaşmaktadır. BY EKSPRESS KARGO telefon numarası ya da BY EKSPRESS KARGO şube telefon numaraları için sitelerini inceleyebilir, bu iletişim numaraları ile kurye talep edebilirsiniz. Aynı zamanda gönderi takibi ve diğer tüm gönderi soruları için bilgi talep edebilirsiniz.

BY EKSPRESS KARGO Şikayetleri

BY EKSPRESS KARGO kargo şikayetleri ve kullanıcı deneyimleri ile ilgili olarak, sitemize yazılmış birbirinden farklı ziyaretçi mesajları bulunuyor. Bu kullanıcı mesajlarını okuyarak BY EKSPRESS KARGO müşteri yorumları hakkında çeşitli deneyimlere hakim olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri