Easycep

Easycep Yorumları

Easycep Şikayetleri 2022

Easycep Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Bir nevi 2. el telefon ya da mobil cihazların buluştuğu bir platform olan Easycep.com benzerlerinden farklı bir web sitesi. Yenilenmiş cep telefonarının buluştuğu nokta olan Easycep.com hakkında ilk söylememiz gereken şey satın alınan ürünlerin 12 ay garantisinin olduğudur. Aynı zamanda Satın alanlarla satanların buluştuğu bir platform olan sitedeki bütün ürünler Easycep.com operasyon birimi tarafından kontrol edilir ve alıcıya yine 12 ay garantili bir şekilde gönderilir.

sermetd
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Pendik mağaza müdürü Ç**** bey adam gibi adam herşey bir yana yalansız ticaret yapıyor kendisine teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ankara kızılay şubesinde ‘mükemmel’ kategorisinde sattıkları iphone 8’in yakınlık sensörü çalışmıyor. Geri gidince suratlar beş karış, satarken ki gibi değil. İade etsen bi dert etmesen bi dert. Kötü alışveriş kötü hizmet. Paranı bul buluştur sıfırını al bunlarla muhattap olma daha iyi. Unutmadan; iade için, telefonu satarken verdikleri dandik kutuyu yanınızda götürmeniz gerek zira dandik kutularını da geri istiyorlar bilginize. Dipnot: toplam 3 kez yaptığım ziyaretin üçünde de farklı farklı müşteriler satın aldıkları bozuk telefonlar için mağazada sıra bekliyor dert anlatmaya çalışıyorlardı. O noktada anlamalıydım orada düzgün telefon olmadığını.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sevgili Arkadaşlar ; Bakın internet alışverişi yapmadan önce muhakkak alışveriş yapacağınız firmaya dikkat ederek iyi araştırma yapın !!! Easycep firması inanın bana ne tüketiciyi ne işletme ahlakına uygun bir firma değildir !!! Aman dikkat 03.11.2020 Tarihinde kardeşime Samsung note 4 satın almıştım Sipariş numarası: 29353 . Zaten daha ilk başta kargolamada geç gönderim yaptılar! Cihaz 10.11.2020 de elimize geçti . 2 gün sonra köye geldi içinde biraz şarj vardı bizde bitsin dedik sadece 2 saat kullanıldı hat dahi takılmadan sonra şarja taktık ve acı son telefon bir daha açılmadı !!! Hemen gerekli iletişime geçtim yazışmalar bende ve kargoyla geri yolladım . 20.11.2020 önce kargo gelmedi dediler ben kargoyu arayıp teslim bilgilerine ulaşınca yok satışa gitmiş dediler ama günlerce dönüş olmadı dedim arkadaşlar tamam fark ödeyelim 1850 TL değerinde farklı bir cihaz alalım nasılsa 1250 TL civarı daha önce ödedik , cevap 1050 TL daha ödeyin . Peki hani 14 gün içinde geri ödeme Hakkı filen ??? Benim kullanamayıp 1250 ödediğim telefonu 800 geri alabileceklerini söylediler 🤣 şaka gibi ! yeni adres bilgisi paylaşıp 5 kez tazeledim Çünki onların biraz gevşekçe tutumlarını gördüm sonuç hüsran telefon eski adresse bir başkasına teslim ve telefon yine arızalı gelmiş şarj almıyor !!! Yarın savcılığa gidicez İnş durumu sizlerle paylaşırım . Yalvarıyorum Easycep firmasından uzak dürün !!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Easycep.com Hakkında

Bir nevi 2. el telefon ya da mobil cihazların buluştuğu bir platform olan Easycep.com benzerlerinden farklı bir web sitesi. Yenilenmiş cep telefonarının buluştuğu nokta olan Easycep.com hakkında ilk söylememiz gereken şey satın alınan ürünlerin 12 ay garantisinin olduğudur. Aynı zamanda Satın alanlarla satanların buluştuğu bir platform olan sitedeki bütün ürünler Easycep.com operasyon birimi tarafından kontrol edilir ve alıcıya yine 12 ay garantili bir şekilde gönderilir. Easycep.com Easycep Bilişim ve Ticaret Anonim Şirketi öncülüğünde faaliyet göstermektedir.

Easycep.com Güvenilir Bir Site Mi?

Easycep.com diğer e-ticaret sitelerinden farklı bir sisteme sahip bir yapı. Daha önce de belirtildiği üzere Easycep.com web sitesinde satılan her ürüne 12 ay garanti taahhüdü vermektedir. Easycep.com bünyesindeki bütün ürünler yetkili bütün resmi yapılardan kontrol edilmektedir. Yani ürünlerin çalıntı ya da kayıp ürün olma ihtimali çok düşük bir ihtimal. Easycep.com kredi kartı çekimlerinde 3D teknolojisi ve SSL sertifikası güvencesiyle güvenli alışveriş imkanı tanımaktadır. Easycep.com kişisel veriler konusunda oldukça titiz. Easycep.com bünyesindeki bütün mobil cihazların belleklerini geri getirilemeyecek şekilde siler ve bu konuyla ilgili taahhüt verir. Bütün bu özellikler sonucunda Easycep.com güvenilir bir web sitesi diyebiliriz.

Easycep.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

2 yönlü alışveriş yapılabilen Easycep.com web sitesinde nasıl alışveriş yapılıyor? Easycep.com alıcıları web sitesinde seçtikleri ürün ya da ürünleri e-ticaret platformlarının tercih ettiği gibi sepete ekleme modeliyle toplarlar ve satın alırlar. Diğer tarafından bakarsak eğer, Easycep.com satıcılar ise ürünlerini web sitesine yükledikten sonra karşılarına çıkan bir form bulunmakatdır. Oradaki sorulara Easycep.com satıcısının doğru bilgileri girmesiyle beraber Easycep.com teklifi artık hazırdır. Daha sonraki adım ise, Easycep.com satıcısı elindeki ürünü anlaşmalı olunan kargo şirketiyle ücretsiz şekilde Easycep.com’a yollar. 5 gün içerisinde Easycep.com operasyon biriminin de kontrolüyle son fiyat belirlenir.

Easycep.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hem alıcı hem satıcılarla partnerlik yapılan Easycep.com ödeme seçenekleri nelerdir? Easycep.com kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir site. Bunun dışında Easycep.com banka transferi yoluyla da ödeme kabul etmektedir.

Easycep.com’da Hangi Ürünler Var?

Yenilenmiş ürünlerin toplandığı bir platform olan Easycep.com’da hangi ürünler bulunmaktadır. Easycep.com web sitesinden teklif alınabilmesi için sistemin satıcılara izin verdiği marka ve modeller geçerli olmaktadır. O ürünler; Easycep.com iPhone 8 Plus, Easycep.com iPhone 8, Easycep.com iPhone 7 Plus, Easycep.com iPhone 7, Easycep.com iPhone 6 Plus, Easycep.com iPhone modelleri, Easycep.com Samsung Galaxy A50,Easycep.com Samsung Note10, Easycep.com Samsung Note8,Easycep.com Samsung Galaxy S10, Easycep.com Samsung Galaxy S8, Easycep.com Samsung modelleri, Easycep.com Huawei P30, Easycep.com Huawei Mate 20 Lite, Easycep.com Huawei Modelleri, Easycep.com Xiomi Mi9T, Easycep.com Xiomi M8, Easycep.com Xiomi Modelleri gibi bütün popüler ürünler bulunabilmektedir.

Easycep.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Hem alıcılara hem de satıcılara her yönde Easycep.com ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Easycep anlaşmalı kargo firmaları ile hızlı bir şekilde ürünler gönderilmektedir.

Easycep.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Easycep.com kargo takibi web sitesinde bulunan sipariş takibi sekmesinden yapılabilmektedir.

Easycep.com İade Koşulları Nelerdir?

Cayma hakkını kullanmak isteyen kullanıcıların Easycep.com iade süresi 14 gündür. Easycep ürün iadesi ve Easycep para iadesi ile ilgili detaylı bilgileri firmanın web sitesinde bulabilirsiniz.

Easycep.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

İkinci el telefon satışları yapması nedeniyle firma hakkında çeşitli müşteri şikayetleri olası bir durumdur. Gelbaba.com'da yer alan Easycep müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları ve çok daha fazlası için gelbaba.com'a üye olmanız yeterlidir.

Easycep.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Easycep.com iletişim kanalları oldukça fazla. Kullanıcılar isterlerse Easycep.com müşteri hizmetlerini arayabilir ya da web sitesinden canlı desteği Easycep.com WhatsApp hattı üzerinden alabilmektedir. Ayrıca Easycep.com sosyal medya hesaplarına da site üzerinden girilebilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri