Evkur

Evkur Yorumları

Evkur Şikayetleri 2022

Evkur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(17)

Faaliyetlerine 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı ile başlayan, ve sonrasında 1987 yılında perakendecilik sektörüne adım atan Evkur, farklı bir vizyon geliştirerek Evkur alışveriş merkezlerinin ve Evkur markasının temellerini atmıştır. Firma 1994 yılında adını Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştirmiş ve tek mağaza ile başladığı serüvene bugün 42 şehirde 87 mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir.

gorkemg04
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Evkur değil Evi dağıt Evkur adı gibi değil. Evi kurmak için değil evi dağıtmak için olan bir firma. Hayatımda ilk defa alışveriş yaptım çok pişmanım. Evlilik yıl dönümü için eşime İzmir Ç**** Evkur dan Airfryer aldım arıza çıktı. Yarım saat sonra Müşteri hizmetlerini aradım servise gitmeniz gereklidir dedi. Servisi aradım iade süreçleri için 1 hafta sürebilir dedi. Ne kadar saçma alalı 30 dakika olmuş iadesi için uğraşıyorum. Neyse Ç*** mağazaya gittim değiştirdiler. Ertesi gün deneyelim dedim gene arızalı ürün. Gene iadesi için bir ton telefon trafiği neyse gene mağazaya gittim bu sefer başka bir marka Airfryer aldım parasını ödedim. Efendim ürün elimizde yok evinize kargo yapalım dediler. Tamam dedim ama bu sefer ne gelen var ne giden. Müşteri hizmetlerini arıyorum dünyadan bir haber hiçbir şey bilmiyor. 5 iş gününde gelir dediler, 5 iş günü geçti gelmedi. Resmen paramızla rezillik. Bu işlemler için bir ton mazot, telefon trafiği, zaman, en güzel günümü harcadım. Bir daha mı tövbe ne alışveriş yaparım ne mağazanın önünde geçerim ne de kimseye tavsiye etmem. İletişim adreslerine mail attım, Evkur site üzerinden yazdım hiçbir şekilde geri dönüş yok!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Ebuavzem
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

04/09/2021 tarihinde bütçeme uygun taksitle Evkur'dan bir telefon almak istedim. Evkur Konya mağazasına gittiğimde telefon bölümüne bakan şahısa uygun ödeyebileceğim bir telefon istedim. Oda bana TCL 10se 128 GB bir telefon gösterdi telefonu övdükçe övdü. Beğenmediğin takdirde iade ve değiştirileceğini söylediler. Yalnız telefona bakmama müsaade etmediler. Bende evrakları doldurup cihazı aldım. Mağazadan çıkarken bir yerde oturup cihazı denedim. Fakat cihaz mağazanın bana anlattığı gibi olmadığını gördüm. Mağazayı aradım cihazı iade veya değiştirmek istediğimi söyledim. Onlar ise bunun mümkün olmayacağını söylediler. Cihaz açılmış olduğundan cihazı mağazada kendileri açıp verdiler. Yani açan ben değildim. Bunun böyle söylediğimde yine de kabul edilmeyecek dediler. Bunun bir haksızlık olduğunu cihazı alırken böyle söylemediklerini ve cihazı götürüp geri verdim işlemin iptal edilmesini söyledim. Cihazı verdiğim kişi halledeceğim dedi ve sonra bunlar beni aramaya başladı taksitinizin günü gelmiş diye. Ben iade ettiğimi söylememe rağmen, iptal edilmemiş dediler. Utancımdan bir taksiti yatırdım. Belki telefon iade edilir, bana diyerek ama iade edilmedi. Şimdi iade etmiş olduğum bir cihazının taksitlerini neden yatırıyorum. İlk defa taksitli bir alışveriş yaptım. Evkur'da bin pişman etti. İade etmiş olduğum cihazın taksitlerini vermek istemiyorum. Ayrıca yatırmış olduğum bir taksitinde tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

12 ay taksitli 6180 tlye aldığım cep telefonunu taksit ödemeye gittiğimde hayır 24 ay taksitli 7000 tl ödeyeceksiniz diye tepki aldım. Elimdeki evrakta peşin fiyat yazdığı için kanıtlayamadım. Kesinlikle bir cımbız bile almayın. Aldığı tek bir kuruşu haketmiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Müşteri ilişkileri olmayan, çözüm odaklı değil. Sorumluları sizi dikkate almıyor,çocuk gibi azarlıyor. Evkur kurumsallıktan çok uzak. Sakın mağdur olmayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

bir koltuk takımı aldık 2 aydır teslim edemediler 3. taksitini ödeyeceğim hala koltuk gelecek yazıklar olsun size

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Evkur'dan telefon alacaktım gittim taksiti 350-400 arası bir şey bakıyordum bana dediler ki iPhone 11 24 ay taksitli 435₺ bende dedim tamam o olsun o zaman aldım 2 hafta sonra beni aradılar dediler ki yanlışlık oldu vade 15 ay taksit 735₺ oldu diye ben kabul etmedim bu şimdi nedir orada telefon satısına bakan arkadaşlar şu an beni Evkur adına yanıltmış gibi oldu bu konu hakkında geri dönüş istiyorum.Evkur DOLANDIRICISIN

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Değerli Yetkililer, Öncelikle iyi ki varsınız Allah sizden razı olsun ! Son zamanlarda geçirdiğimiz bu zorlu günlerin en kısa sürede son bulması ve ülkece refaha kavuşacağımız günlerin gelmesi dileğiyle. Pandemi sürecinde gerek iş aksaklıkları gerekse ödemeler konusunda aksamalar olmuştur yalnız tüm herkes fedakar ve vicdanlı yaklaşırken Evkur firması ödeyemediğimiz taksitten dolayı evimize icra göndermiş %54 faiz ve dosya masrafı avukat parası istemiştir. TCMB bile kredilere erteleme vade uzatma vs gibi imkanlar getirirken ve yıllık faiz oranlarını düşürmeye uğraşırken Evkur hiçbir bankanın bile istemediği bir oranda faiz ve masraf istemiştir. Zaten mücbir sebepten ötürü ödemeyemediğimiz bir borcun üzerine %54 faiz koymak, dosya masrafı eklemek ve avukat masrafı istemek bizleri iyice ödeyememe durumuna sürüklemiştir. Mantıken ödeyemediğim bir borcun daha uygun şartlarda ödeme tablosu ve faiz silinmesi gerekirken daha da üzerine eklemelerin olması belimizi kırmıştır. İcra belgesi teslim alan yaşlı annem kalp rahatsızlığı nüksetmiş ve hamileliğin 8. ayında olan eşim duruma derinden üzülmüştür. Hiçbir şekilde son ödeme gününden önce de bilgi verilmemiş olup en azından icra kağıdı dosya masrafı ve %54 faiz ile ilgili bilgi verilmemiş olup direkt olarak icra’ya gönderilmesi hem etik olmamakla beraber hem de beni derinden üzmüştür. Hiçbir vicdana sığmayan ve ailemi derinden üzen bu olay için sizden yardım istiyorum vicdanınıza sığınıyorum. Güncel faiz oranlarının TCMB faiz oranlarına göre düzenlenmesini veya mücbir sebepten ötürü 1 defaya mahsus tamamen silinmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla,

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Evkurdan telefon aldım yeni telefon bozuk cıkdı markası redmi note 9aldım şimdi ürüne sahip çıkmıyor telefon da donma kasma ısınma garanti gönderdiler ama yine aynısı oldunu düşünüyorum yardımcı olcak kimse yok mu burda bana

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Evkurdan birkaçkez alışveriş yaptım ama nedense hep mine damla (kimse artık) olarak borcunu ödemedin mesajı geliyor. Evkur insanların numaralarını teyit etmeden mi alıyor nasıl iş yapıyorlar...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Evkur aldığınız ürünün ucuzluğuna ya da pahalılığına bakmadan hemen kefil istiyor. Kefil götürüyorum yanımda kefili beğenmiyor. Kartlar ağzına kadar dolu mecbur bu yolla alıyoruz ihtiyaçları ama Evkur'da abartıyor biraz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Evkur Hakkında

Evkur mağazalarının 23 tanesi İstanbul’da, 64 tanesi de Türkiye’nin çeşitli illerinde yer almaktadır. Evkur halı satışı ile başladığı ticaret hayatına bugün çok çeşitli ürün yelpazesi ile yerli ve yabancı birçok markayı barındıran, ve bu anlamda her kesimden ve her ihtiyaç sahibine hitap eden bir alışveriş merkezi kimliği kazanmıştır. Evkur’un müşterilerine sunduğu ürünler arasında; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, züccaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan yaklaşık 68.000 çeşit seçenek bulunmaktadır. Çok katlı ve müşterilerinin aradıklarını kolayca bulabilecekleri mağaza dizaynı ile Evkur kolay, hesaplı ve keyifli alışverişin doğru noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Evkur 887 mağazası ve 213.000 metrekare kapalı alanda, 3600 çalışanı ile müşterilerinin alışveriş sırasındaki tüm konfor ve memnuniyetini düşünerek hizmet vermekte ve bu anlamda Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden biri olarak yerini almaktadır. Güçlü finansal yapısı, ticaret alanındaki yüksek bilgi birikimi ve tecrübesi ile Evkur Türkiye’nin dört bir tarafında yeni mağazalar açarak hizmet yelpazesini genişletmektedir. Ayrıca evkur.com.tr sitesi üzerinden de satış yapmaktadır.

Evkur Güvenilir Bir Site Mi?

Sektöründe öncü konseptiyle senetle çok uzun vadeli ve bir evin ihtiyacı olan her şeyi satan evkur evkur.com sitesi ile de güvenilir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Evkur güvenli mi, Evkur güvenilir mi gibi sorularınız için gelbaba.com üzerinden yazılan müşteri deneyimlerini de okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Evkur.com’dan nasıl Alışveriş Yapılır?

Evkur mağazalarından ve evkur.com.tr adresinden satın alma işleminizin onaylanması için evkur tarafından yapılacak güvenlik soruşturmasından geçmeniz gerekecektir. online mağazadan alışveriş yapmak için evkur.com adresinden üyelik işlemlerinizi doğru ve eksiksiz şekilde tamamladıktan sonra almak istediğiniz ürünleri sepete atıp taksit ve ödeme işlemlerini seçip satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Evkur.com alışveriş yapmak için oldukça basit ve sade yönlendirici bir siteye sahiptir.

Evkur Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Müşterilerine sunduğu evkur nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanı sıra, hiç peşinatsız kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneği ile de hizmet vermektedir. Evkur internet sitesinden ya da mağazalarından bu ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle Evkur ile özdeşleşen ‘’hiç peşinatsız kredi kartsız’’ ödeme seçeneğinde Evkur ile bir sözleşme oluşturulur ve senetli ödeme yöntemiyle ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz. Taksitli ödemede, teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Evkur mağazalarından ya da Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Evkur senetli alışverişlerde; müşteriye göre değişiklik göstermekle birlikte genelde kefil talebinde bulunmaktadır. Evkur kefil şartları, kefil olacak kişinin kredi notu yüksek bir kişi olmasıdır.

Evkur’da Hangi Markalar ve Sektörler Var?

Evkur sektör ve markalar seçeneğinde oldukça çeşitli seçenekler sunmaktadır. Züccaciyeden tekstile, mobilyada elektroniğe, beyaz eşyadan iklimlendirme cihazlarına ve bebek araç gereçlerine kadar oldukça fazla seçeneği müşterilerine sunuyor. Evkur markalarla yaptığı anlaşmalarla mağazalarında markalarına özel stant ve raf verirken markaların kendi personellerini de mağazalarında çalıştırmaktadır.

Evkur Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Evkur anlaşmalı kargolar yerine kendi ulaşım ağını kullanan nadir firmalardan biridir. Satın almış olduğunuz ürünleri size kendi nakliye ekibiyle randevulu ve haberli şekilde teslim eden evkur en güvenilir ve sağlıklı teslimat şekliyle müşterilerinden oldukça takdir görüyor.

Evkur Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Evkur.com ya da evkur mağazalarından satın almış olduğunuz ürünlerin onay süreci olumlu yanıtlandıktan sonra size teslim edecektir. Bunun için ürünü satın alırken teslimat süresi hakkında bilgi almanız gerekecektir. Bazı ürünlerin imalatçı firmadan sipariş üzerine satışını yapan evkur kargo nakliye takibi hakkında bilgilendirilmediyseniz evkur müşteri hizmetlerini arayarak siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Evkur Şikayet Ve Yorumları

Gelbaba.com üzerinden evkur şikayet ve yorumlarını okurayarka evkurun müşteri deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firma ile yaşadığınız tüm olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi evkur şikayet ve evkur yorumları olarak bize yazmanız evkur hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz için oldukça önemli ve faydalı olacaktır. Globalleşen dünyada, firmaların, online ortamda kendileri hakkında yazılan her türlü görüşün, marka imajları açısından oldukça önemli olduğunu ve bu tür kötü imajların önüne geçmek için çaba sarfettiklerini belirtmemiz gerekir. Burada yazacağınız görüşler sorununuzu çözmeniz konusunda oldukça etkili olacaktır.

Evkur İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

Tüketici hakları kanunu gereği evkur iptal ve iade işlemleri için aldığınız ürünü hiçbir mazeret göstermeksizin 14 gün içinde iade etme hakkına sahipsiniz. Kişisel hijyen ve bazı elektronik cihazlarda iade kabul edilmezken aldığınız ürünleri eksiksiz, orjinal kutusuyla, mala herhangi bir zarar vermemiş ve kullanmamış olarak iade etme hakkına sahipsiniz. Tüm detaylı bilgiyi evkur mağazalarında personellerden ve evkur müşteri hizmetlerinden öğrenmeniz mümkün.

Evkur İletişim Bilgileri Nelerdir?

Evkur müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak ödeme bilgileriniz ve her türlü sorunlarınız için hizmet vermektedir. Evkur iletişim bilgileri hakkında tüm detaylı bilgiye kendi web sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri