Filli Boya

Filli boya Yorumları

Filli boya Şikayetleri 2022

Filli boya Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Ülkemizin en sevilen reklam filmlerini sıralamaya kalkarsak herhalde Filli Boya markası ilk sıralarda yer alacaktır. Gerek ürün kalitesi gerek sosyal projeleri ile Filli Boya sektörün etkin ve güçlü isimlerinin başında gelmektedir. Peki Filli Boya hakkında neler anlatabiliriz biraz da ona bakalım.

hasang28
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Andezit 20 gri̇ renk olarak katalokta beli̇rti̇ldi̇,bayi̇i̇ gri̇ renkti̇r dedi̇...Ancak andezi̇t 20 gri̇ i̇le hi̇ç bi̇r i̇lgi̇si̇ yok masmavi̇ bi̇r renk cikti.Kali̇tesi̇ne güveni̇p aldigimiz marka ürün hayal kirikliği olusturdu.Resmen mavi̇ renk duvar oldu.Odamin rengi̇ mobilyamla uyumsuz oldu..Yüksek fiyattan aldigimiz kalite bekledigimiz paramizin bosa gittigi bir marka boya cikti..Boyaya verdigimiz yuksek fiyat , yaninda tadilat icin boyaciya verilen masrafta paramizda bosa gitti..Tam bir magduriyet yaşadik..Fi̇lli̇ markasindan musteri memnuniyeti beklemekte olup magduriyetimiz tamamen giderilmese bile en azindan boya masrafimizin giderilmesini talep ediyorum..Yaptigimiz uygulamayi tum cevremiz yerinde gordu filli marka boyasindan bu oranda tam bir zit renk cikmasina şahi̇t oldular ve kesinlikle onerilmeyecek bir deneyim olmustur..Marka olarak acil ilgi ve geri donus talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
melekk94
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Tempo silikon ipek boya aldım. Maalesef siliniyor ,izler var. Aradım geldiler ama hiç ilgilenmediler düzgün. Sizde sorun var dediler, kestirip attılar. İlk kez başıma böyle şey geliyor yardımcı olursanız sevinirim mağdur durumdayım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Filli Boya Hakkında

Ülkemizin en sevilen reklam filmlerini sıralamaya kalkarsak herhalde Filli Boya markası ilk sıralarda yer alacaktır. Gerek ürün kalitesi gerek sosyal projeleri ile Filli Boya sektörün etkin ve güçlü isimlerinin başında gelmektedir. Peki Filli Boya hakkında neler anlatabiliriz biraz da ona bakalım. Filli Boya Betek Boya Kimya ve San. A.Ş. bünyesinde 1989 yılında faaliyetlerine başlamış ve İnşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri geliştirmiş ve hızlı bir büyüme sağlamıştır. 1993 yılında Avrupa’nın en büyük boya imalatçılarından olan DAW ile işbirliği yapan Filli Boya boya sektöründe büyük bir adım atmış ve bu alanda da yükselmeye başlamıştır. Bu anlamda ilk işbirliğini yapan bir yapı olarak da anacağımız Filli Boya Türkiye pazarında da 2000’li yılların başında zirveye oturmuştur. Daha sonra Filli Boya ısı yalıtım alanında çalışmalara başlamış ve bu alanda da öncülük yaparak sosyal hayata katkılar sunmuştur. Yurtdışında da faal olan Filli Boya Mısır’da kurmuş olduğu tesis ile kapasitesini arttırmış ve uluslararası pazar gücü olarak ilk adımını da atmıştır. 2019 yılına geldiğimizde ise Filli Boya Nippon paint ile yatırım anlaşması yapmış ve artık tam anlamıyla uluslararası bir aktör olarak boy göstermiştir.

Filli Boya Güvenilir Mi?

Filli Boya web sitesi üzerinden online satış olmadığından bu anlamda site güvenilirliği ile ilgili pek birşey söylememize gerek yok. Kurumsal anlamda ise Filli Boya güvenilirliğini sektördeki başarıları ile ölçebilmekteyiz. Filli Boya yetki belgelerini saymamız gerekirse eğer; Filli Boya ISO 9001, Filli Boya 10002, Filli Boya 14001, Filli Boya OHSAS 18001, Filli Boya ISO 5001 gibi birçok belgeye sahiptir ve bunların tam listesi Filli Boya online platformu filliboya.com web sitesinde bulunmaktadır

Filli Boya’da Hangi Ürünler Var?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Filli Boya inşaat sektörü ihtiyaçları ile başlayan serüvenden sonra boyacılık sektörü ile devam etmiş ve bunun yanında birçok farklı ürün segmenti ile pazarın güçlü isimlerinden biri olmuştur. Peki Filli Boya’da hangi ürünler bulunuyor? Filli Boya ürün grupları; Filli Boya İnşaat boyaları, Filli Boya expert ürün grubu, Filli Boya ısı yalıtım, Filli Boya Yapı kimyasalları, Filli Boya Mobilya boyaları ve Filli Boya sanayi boyaları olarak ayırabiliriz. Filli Boya ürünlerinden bazıları ise; Filli Boya İç cephe boyaları, Filli Boya dış cephe boyaları, Filli Boya Sentetik ürünler, Filli Boya fayans yapıştırıcıları, Filli Boya su yalıtım ürünleri gibi birçok ürün sayabilmekteyiz.

Filli Boya Neden Tercih Edilmeli ?

Sayıları 5000’in üzerinde olan Filli Boya satış noktalarına ulaşmak oldukça kolay. Filli Boya internet sitesi üzerinden Filli Boya satış noktalarına ulaşılabiliyor. Dünya devleri ile işbirliği yapan Filli Boya kaliteli ürün segmenti ile ve son derece önem verdiği Filli Boya renk çalışmaları ile dikkat çeken bir yapı olarak göz doldurmaktadır. Filli Boya boya siparişlerinde kullanıcılarına 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz renk numuneleri göndermektedir. Filli Boya renk numuneleri ile sonradan oluşabilecek memnuniyetsizliklerin de önüne geçerek büyük bir adım atmıştır. Kullanıcıların kendi seçtikleri renkleri sunmak için çalışmalarına sürekli olarak devam eden Filli Boya neden tercih edilmeli sorusunun bir cevabı da aslında bu müşteri memnuniyetini esas alan yapısından kaynaklıdır.

Filli Boya Şikayetleri ve Yorumları

Filli Boya gibi uluslararası firmalar da dahil olmak üzere bu sektörün en önemli temsilcilerinin gerçek kullanıcı değerlendirmeleri Gelbaba.com web sitesinde yer almakta. Filli Boya yorumları ve şikayetleri ile firmanın ürünleri hakkında fikir sahibi olabilir, kararlarınızı daha rahat verebilirsiniz.

Filli Boya İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstanbul merkezli bir yapı olan Filli Boya’nın telefon numaraları, Filli Boya iletişim sekmesinde bulunmaktadır. Yine aynı sekmede bulunan ve özel olarak hazırlanmış olan Filli Boya iletişim formu üzerinden, filtreler kullanılarak her türlü konu hakkında bildirimde bulunulabiliyor. Filli Boya çağrı merkezi haftanın 6 günü kullanıcılara destek vermektedir. Dileyen alıcılar info@filliboya.com’a e-posta atarak da bildirimde bulunabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri