Horoz Lojistik

Horoz lojistik Yorumları

Horoz lojistik Şikayetleri 2022

Horoz lojistik Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(4)

1942 yılına Gaziantep’te kurulmuş olan Horoz Lojistik Lojistik pazarının zirvesinde bulunan bir yapıdır. 80 seneye yakın birikimi ve geçmişi ile köklü bir yapı olan Horoz Lojistik entegre sistemlerinin performansı ile 5 kıta 107 ülkede aktif hizmet sunmaktadır. Horoz Lojistik faaliyetlerin 2 ayrı yapı altında takip etmektedir.

gokhank76
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Ben bu kadar kötü bir kargo şirketi görmedim vivense üzerinden almış olduğum kzy mobilya tarafından gönderilen ürünüm internet sitesinde horoz lojistiğin 30 Nisan görülüyordu fakat gelmedi sonra 6 Mayıs da teslim edilecekti gelmedi 10 Mayıs'ta aradım tekrar gönderim işlemine alsınlar diye alındı neden 6 Mayıs'ta gelmediğini sorduğumda adreste bulunamadığımız yazıyormuş yalan kimse gelip gitmedi yada arayan olmadı 11 Mayıs da kzy mobilyadan da onay gelmiş ama 12 sinde yine teslim etmediler sistem kayıtlarında da var defalarca aradım 12 Mayıs da bugün teslim edileceği söylendi ama yine gelmedi bugün defalarca yine aradım 13 mayıs ta yani yetkiliye zar zor kendimi arattırdım hanımefendi bana İzmir'deki yetkilinin arayacağını söyledi O**** bey isminde birisi aradı bugün maduriyetimden dolayı 17:30 ile 18 arası göndereceğini söyledi ama saat 18:50 oldu hala gelmedi ayrıca konuştuğumuz numarayı defalarca aramama rağmen yine açılmadı hiçbir sözlerini yerine getiremeyen bu kadar kötü bir firma görmedim şunu da belirtmek isterim ki kargom ağrıdan yada karstan yada İstanbul'dan gelmiyor İzmir içinde 40 km lik mesafeden getiremediler ben bu kadar kötü bir firma hayatımda görmedim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

trendyol dan pafu adında iki kanepe sipariş verdim kanepenin biri geldi diğeri gelmedi ben alırken iki ürün bir koliye yerleşmiş sanarak teslim aldım koliyi açtığımda öğrendim tek ürün geldiğini ve iki ürün aldığıma dair teslimat kağıdınıda imzalamış oldum .. gerçi koliyi açmadan teslimat kağıdını imzalamam gerekiyor yasal olarak bununda bilincindeyim trendyol a ürünün eksik geldiğine dair kaydımıda açtırdım bekliyorum bu hatanın acilen düzeltilmesini talep ediyorum müşteri hizmetleri herhangi bir gün vermiyor teşekkür ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

A101 ürünümün hazarlı gelmesi ve hasar tespit raporunun tutulması ve iade içinde herhangi bir işlem yapmayım 1 haftadıe oyalayan saçma sapan gerekaiz bir lojiatik firması kesinlikle hiçbir ürünüzü onla kargolatmayın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

arkadaş hespiburada'dan klima sipariş ettik , gönderici kargo Horoz Lojistik , 1 kargo 2 haftada İstanbuldan anca nasıl Balıkesire gelebilir. 3 kere teslimat tarihi değişti , arıyorum 11'inde teslim gözüküyor diyor Maşallah yaz ayındayız ama bize kışa doğru gelecek her halde

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Horoz Lojistik Hakkında

1942 yılına Gaziantep’te kurulmuş olan Horoz Lojistik Lojistik pazarının zirvesinde bulunan bir yapıdır. 80 seneye yakın birikimi ve geçmişi ile köklü bir yapı olan Horoz Lojistik entegre sistemlerinin performansı ile 5 kıta 107 ülkede aktif hizmet sunmaktadır. Horoz Lojistik faaliyetlerin 2 ayrı yapı altında takip etmektedir. Horoz Lojistik Yurtiçi bütün dağıtım, Horoz Lojistik Uluslararası Demiryolu ve Karayolu taşımacılığı. Horoz Bolloré Logistics Denizyolu ve havayolu taşımacılığı, Konteyner taşımacılığı ve Proje kargo taşımacılığı olarak sayabiliriz. Horoz Lojistik hakkında Türkiye’nin tartışmasız 1 numaralı lojistik firmasıdır diyebiliriz. Horoz Lojistik kurumsal firmalar için ayrı bir arayüz ve sistem uygulamaktadır. Horoz Lojistik mobil uygulamaları ile de kullanıcıların hizmetinde. Horoz Lojistik hakkında bir şey daha var ki eklemezsek olmaz, Horoz Lojistik Türkiye'de kendine ait bir ilk olan lojistik meslek lisesi de açmıştır.

Horoz Lojistik Kargoları Nasıl Gönderilir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Horoz Lojistik kurumsal müşteriler için ayrı bir sistem ve arayüz kullanmaktadır. Bu işletmeler işlemlerini Horoz Kurumsal sekmesinden yapabiliyorlar. Horoz Lojistik bireysel müşterileri için ise Horoz Lojistik web sitesinde bulunan Horoz Teklif al sekmesinden gerekli bütün bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi için bir form düzenlemiştir. Horoz Lojistik formunun doldurulup gönderilmesi sonrasında Horoz Lojistik müşteri hizmetleri tarafından müşteriler aranmakta ve fiyat teklifi yapılmaktadır.

Horoz Lojistik Nerelere Kargo Yapabilirim?

Türkiye’nin 1 numaralı lojistik markası olan Horoz Lojistik nerelere kargo gönderim yapıyor? Horoz Lojistik 5 kıtada 105 ülkeye lojistik faaliyette bulunmaktadır. Horoz Lojistik 60 ofisi ve 20000 ün üzerinde çalışanı ve entegre sisteminin performansı ile operasyonlarını yürütmektedir. Horoz Lojistik hangi ülkelere lojistik destek verdiği Horoz Lojistik web sitesinde bulunmaktadır.

Horoz Lojistik Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargo süreçlerinde müşteriler her zaman problemsiz ve istedikleri gibi bir operasyon süreci isterler. Pazarın artan rekabet gücü de bununla birleşince hemen hemen her lojistik firması bu konuyu önceliklemişlerdir. Horoz Lojistik kargo süreçlerini entegre sistemi ile sorgulanmaktadır Yani Horoz Lojistik web sitesinde bulunan Horoz Lojistik Gönderi takibi sekmesine Horoz Takip numarası girilerek sorgu yapılabiliyor. Horoz Lojistik kargom nerede? yada Horoz Lojistik kargom ne zaman gelir? sorularının cevabı bu sekmede bulunmaktadır.

Horoz Lojistik Şikayetleri ve Yorumları

Horoz Lojistik yorumları ve şikayetleri hakkında aradığınız her bilgiye gelbaba.com'dan ulaşabilirsiniz. Gelbaba tüketicilerin dayanışma içerisinde olduğu ve seslerini özgürce duyurabildikleri bir yapı olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Horoz Lojistik İletişim Bilgileri

Her ne kadar entegre sistemler de kullansanız Lojistik sektöründe bir çok unsurun iletişim halinde olması zorunluluğu vardır. Horoz Lojistik iletişim konusunda son derece hassas bir işletme. Horoz Lojistik müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alınabiliyor. Ayrıca Horoz Lojistik kargo takibi için de ayrı bir Horoz Lojistik çağrı merkezi de bulunuyor. Horoz Lojistik web sitesinin iletişim sekmesinde 4 adet farklı Horoz Lojistik iletişim formu bulunmaktadır. Horoz Lojistik Müşteri İletişim Formu, Horoz Lojistik Bilgi edinme, Horoz Lojistik Teklif al. İstanbul merkezli Horoz Lojistik gümrükleme ve depolama işlemleri için kendi tesislerini kullanmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri