Kuryenet

Kuryenet Yorumları

Kuryenet Şikayetleri 2022

Kuryenet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(4)

Türkiye’nin dört bir köşesinde 460 acenteye ulaşan ağıyla dağıtım hizmetleri veren posta işletmesi kuryenet.com.tr sektöründe oldukça yeniliklere imza atmış yepyeni ve tamamen yerli bir şirket! Kuryenet.com.tr hakkında söylememiz gereken ilk şeylerden biri barkod numarasıyla gönderi takibi geliştiren ilk firma olmaları! Sektörün içinden gelen ve sorunları deneyimlemiş ve çözmek için arge çalışmalarına hızla devam eden kuryenet.com.tr global bir dünya markası olma planlarını gerçekleştirmek üzere.

3 yıl önce yorumlandı

Bankamadan kaybolan kredi kartım ile özellikle belirttiğim temassız bankamatik kartım gelecekti, Virüs bitti bitecek hala bizim kartlar ortada yok. Evde yoktunuz ayağına geri gidiyor kısır döngü başlangıcı bu Kuryenet

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

7330001261198182 nolu gönderim 1 haftadır transfer merkezinde ve hala ne zaman geleceğini bilmiyorum. Bu ne rezil bi firma böyle müşteri hizmetlerini arıyorum kuryenet adresinden bilgi alın deniliyor. Fakat hiç bir bilgi verilmiyor ne kadar berbat bi firmasınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Diyarbakır Huzurevleri şubesini internet üzerinden aratıp navigasyonla gitmeye çalıştım internet üzerinden farklı farklı adresler var bir gün boyunca dolanıp durdum bulamadım çok çok saçma bir kargo berbat ötesi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

3000390939789 nolu gönderim hala dağıtıma bile çıkmadı olarak görünüyor.bankayı aradım kuryeye teslim edildi diyor,kuryeneti arıyorum dağıtıma çıkarılamadı diyorsunuz.hiçbir problem yok,adres bilgilerimi güncelledim bankadan ve sizden ve teyit ettirdim kaç defa ama hala elime ulaşmadı gönderim.LÜTFEN EN KISA ZAMANDA ULAŞIMINI SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ GÖNDERİMİN....ilginize teşekkür ederim şimdiden ama 10 GÜN OLDU HALA DAĞITIMA BİLE ÇIKMADI GÖNDERİM..şeklinde defalarca aramama,mail atmama,şikayet formu göndermeme rağmen geri dönüş bile yapmıyorlar..... müşteriye ilgi alaka KOCA Bİ SIFIR,ilgisizlik %100

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kuryenet Hakkında

Türkiye’nin dört bir köşesinde 460 acenteye ulaşan ağıyla dağıtım hizmetleri veren posta işletmesi kuryenet.com.tr sektöründe oldukça yeniliklere imza atmış yepyeni ve tamamen yerli bir şirket! Kuryenet.com.tr hakkında söylememiz gereken ilk şeylerden biri barkod numarasıyla gönderi takibi geliştiren ilk firma olmaları! Sektörün içinden gelen ve sorunları deneyimlemiş ve çözmek için arge çalışmalarına hızla devam eden kuryenet.com.tr global bir dünya markası olma planlarını gerçekleştirmek üzere. kuryenet.com.tr randevulu teslimat yapan kişiye özel teslimat imza kimlik tespiti gibi hizmetleriyle sektöründe rekabet yükselten kaliteli hizmetler geliştirmiştir. 2012 yılındaki akıllı otomasyon teknolojilerini sistemlerine entegre ederek %96 lık bir otomasyon hacmine ulaştığını belirtiyor. bu sayede günde bir milyon adet çıkış kapasitesine ulaşmış ve büyümeye hızla devam etmiştir. Bu yenilikçi hizmetin karşılığı olarak 2014 yılında Türkiye’nin 001 numaralı ilk özel posta işletme belgesine sahip olmuşlardır. türkiyenin en ıssız ücra yerlerinde dahi hızlı, doğru ve güvenli teslimat ilkesiyle hizmet veren kuryenet.com.tr sektöründe lider olmaya aday.

İade alma, raporlama, arşiv, sözleşme toplama gibi hizmetler veren kuryenet.com.tr ayrıca veri giriş, kişiselleştirme, eşleştirme, zımbalama, kit oluşturma, insertleme, zarflama, poşetleme, tasnifleme hizmetlerini de büyük titizlikle müşterilerine sunmaktadır.

Kuryenet.com.tr Kargo Nasıl Gönderilir?

Kuryenet.com.tr şubeleri üzerinden gönderinizi teslim edebilir, veya şirketinize ya da evinize kuryenet.com.tr kurye talep edebilirsiniz. kuryenet.com.tr gönderi ücretleri için web sayfalarını inceleyip tariflere göz atabileceğiniz gibi, şube personellerine danışabilmeniz mümkün. Ayrıca müşteri hizmetleriyle görüşerek canlı destek alma şansına sahipsiniz.

Kuryenet.com.tr İle Nerelere Kargo Yollayabilirim?

Şimdilik sadece yurt içine hizmet vermekte ancak en kısa zamanda yurtdışına açılacağının sinyallerini de vermektedir. kuryenet.com.tr nerelere gider sorusunun cevabını en doğru şekilde müşteri hizmetleriyle görüşerek güncel şekilde öğrenebilirsiniz. Kuryenet.com.tr Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Kuryenet.com.tr Kargo Takip Nasıl Yapılır?

kuryenet.com.tr kargo takip no konusunda sektöründe ilk kez kendileri tarafından bulunmuş “kuryenet.com.tr barkod numarasıyla gönderi takibi” yapabileceğiniz tek firma, gönderi numarasıyla da kargolarınızın nerede olduğunu sistemlerinden sorgulatabilirsiniz tabii ki. İster web sayfaları üzerinden, dilersiniz şube numarası veya müşteri hizmetleriyle kargonuzun anlık konumlarını sorgulayabilirsiniz.

Kuryenet.com.tr Müşteri Hizmetleri

Kuryenet.com.tr müşteri hizmetleri nuamarısı bilgisine web sayfalarından ulaşabilirsiniz. Her türlü sorun istek ve önerileriniz için telefonun ucunda hizmet vermek için donanımlı personelleriyle hizmet veren kuryenet.com.tr çağrı merkezi çalışma saatleri 7/24 açıktır. Çözümlenemeyen sorun için şikayet kaydı oluşturduğunuzda size en geç 3 gün içerisinde dönüş sağladığını belirten kuryenet.com.tr insan odaklı ilketlerinin hakkını vermekte.

Kuryenet.com.tr Kargo Şikayetleri

Yatırımlarının en büyüğünü arge çalışmalarına ayıran kuryenet.com.tr müşteri şikayetleri ve yorumlarını titizlikle incelemekte. Kendilerini daha çok geliştirmek ve müşteri beklentilerini karşılamak için çaba sarf eden firma müşterilerini dinliyor ve sorunlarını çözmek ve daha iyisini yapmak için çabalıyor. Siz de kuryenet.com.tr hakkında tüm düşünceleriniz gelbaba.com adresine yazarak firmanın kendini geliştirmesine katkıda bulunabilir, sorununuzun daha çabuk çözülmesine katkı sağlamış olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri