Otonomi

Otonomi Yorumları

Otonomi Şikayetleri 2022

Otonomi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(5)

Sıfır ve ikinci el motorlu kara taşıtı ilanları adresi olan otonomi.com Otonomi web A. Ş. bünyesinde 2016 yılında kurulmuştur. Motorlu kara taşıtı satıcıları seri ilan sitesi olmanın ötesinde bu platformda doğumundan bu güne olan süreçte sektörün her zaman içerisinde olan kişiler tarafından kurulmuştur.

serdarf90
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Fiyatlar doğrumu acaba

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

içerde esnaf dostu diye oldukça çakal galaerici var ama ülkede kaç tane insan evladı galerici var işini namusuyla yapan? her ay 1 ticari ekspertizi ücretsiz daha ne olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Eşin dostun bildiği tanıdığı galeriden alın, sahibinden alın otonomiye çok mecbur değilseniz ya da çok beğendiğiniz bir model yoksa bulaşmayın. Esnaflık namına nasibini almamış çok kişi var sistemde.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ısrarla esnaf dostu olduğunu söylüyor senin esnaf dostluğun nerede biz göremedik ekpsertiz için ücret aldınız

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Otonomi bütün tokatçı galericileri bir araya toplamış maşallah hepsi kurt sürüsü gibi bekliyor bir girerseniz elinizi kolunuzu koparacaklar. Bi sürü seçenek mevcut gidin sahibinden satılan otomobillere bakın bence sakın işlem yapmayın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Otonomi.com Hakkında

Dünya markası olan otonomi ve motorlu kara satıcıları federasyonu desteğini de yanına alarak çok hızlı bir büyüme sergilemeye devam etmektedir. İşine tutkuyla bağlı, yaptığı için hakkını veren personelle çalışan otonomi.com güçlü teknolojik alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilanlarına değer katmak için tüm gücüyle çalıştıklarını her fırsatta ifade etmektedir.

Otonomi.com Güvenlir Bir Site Mi?

Otonomi.com bünyesinden Türkiye’nin bir çok yerinden birbirinden kaliteli, dürüst ve güvenilir galericilerin mağazalarından da bulunduğunuz şehirden araç bakma şansına sahipsiniz. Alıcılara istediği alıcıyı seçme şansı tanıyan otonomi.com güvenli mi sorularına böylece birden fazla garanti sunmuş bulunmakta. İkinci el araç garanti konusunda oldukça hassas olan otonomi.com ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkında yönetmelik gereği üzerine düşen tüm yükümlülüğü büyük bir hassasiyet çerçevesinde garanti etmektedir.

Otonomi.com’ da Hangi Hizmetler Var?

otonomi.com otonomi kart hizmeti ile esnaflara sunduğu birbirinden farklı imkanlarla hizmet etmektedir. Tüketici ve esnaf dostu kart olarak tanımladığı otonomi kart en çok satılan araç kategorilerinden 2 adet ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. 1 adet otomobil 1 adet suv ücretsiz ekspertiz hizmeti veren otonomi kartla isterseniz bu seçenekleri 1 adet hafif ticari araç ile de değiştirme hakkını müşterilerine sunmaktadır. Esnafın araç satın alırken alacağı riski maksimum derecede azaltmak isteyen otonomi.com esnaflara şehir dışından araç alırken kötü sürprizler yaşamamaları için ilk önce ekspertizini yaptırara gitmelerini amaçlamıştır. Sahibinden satılık araç, galeriden satılık araç gibi farklı seçenekleri de müşterilerine sunan otonomi.com esnafın yerine her türlü riski düşünüp daha risk oluşmadan tüm riskleri minimize etmeyi amaçlamış ve başarılı da olmuştur. Otonomi.com Ankara, istanbul gibi büyük şehirlerde esnafın büyük ilgisini çekmiş ve oldukça talep görmektedir. Web sitelerinde Korona salgını sebebiyle nöbetleşe çalışan noterler için araç alım satım işlemleri için nöbetçi noterler in de her gün güncel listesini otonomi.com adreslerinden paylaşmaktadırlar.

Otonomi.com da Hangi Araçlar Var?

Otomobil, minivan, van, panelvan, ATV, UTV, Kiralık Araçlar, Klasik Araçlar, Engelli Plakalı Araçlar, Arazi, SUV, Pickup, motorsiklet, Ticari Araçlar, Hasarlı/hurda Araçlar, Modifiye Araçlar, Yabancıdan, Yabancıya gibi tüm motorlu kara araçları için alım satım yapmanız otonomi.com güvencesi altında sunulmuştur. Otonomi araç seçenekleri olarak baktığımızda galericilerin çokluğundan ötürü oldukça seçenek sunmaktadır.

Otonomi Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Otonomi müşteri şikayetleri ile ilgili sitemizde yer alan otonomi yorumlarını okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Otonomi yorumları gelbaba.com da marka sayfasında yer almakta olup bu sayede diğer müşterilerin otonomi tecrübelerinden kendiniz için sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Otonomi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Merkezi Ankarada bulunan Otonomi.com çağrı merkezi numaraları ile hizmet vermektedir. Normal Müşteri Hizmetleri numarası bulunan otonomi.com 2. el garanti müşteri hizmetleri numarasıyla da yine sektöründe oldukça farklı ve detaylı bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Kurumsal Üyelik müşteri hizmetleri ve diğer tüm iletişim kanallarına otonomi.com adresinden dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri