Anadolu Jet

Anadolu jet Yorumları

Anadolu jet Şikayetleri 2022

Anadolu jet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

"Uçmayan Kalmasın" sloganları ile hizmete başlayan AnadoluJet  geniş uçak filosu ve neredeyse Türkiye'nin her yerine uçuş gerçekleştiren Türk hava yolu şirketidir. Hizmetlerine 5 uçakla başlayan AnadoluJet 2020 itibari ile 36 uçak ile hizmet vermektedir.

1 yıl önce yorumlandı

THY adı altında düşük kalite hizmet veriyor. Hem de pahalıya..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

SEbep göstermeden biletimi İPtal ettiler. haram olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

uçmayan kalmasın sloganını sevmediğim için uçmadım. herkes uçmak zorunda değil, zaten bizim ülke seviyor uçmayı, bari 3 5 akil adam kalsın uçmasın bi zahmet.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

AnadoluJet Hakkında

"Uçmayan Kalmasın" sloganları ile hizmete başlayan AnadoluJet  geniş uçak filosu ve neredeyse Türkiye'nin her yerine uçuş gerçekleştiren Türk hava yolu şirketidir. Hizmetlerine 5 uçakla başlayan AnadoluJet 2020 itibari ile 36 uçak ile hizmet vermektedir. Yalnızca yurtiçinde değil yurtdışına da seferler düzenleyen AnadoluJet seferlerini ve filosunu genişletmeyi hedeflemiştir. Anadolu'nun her yerinde  seyahat planlayan kişileri uçak konforu ile tanıştırmak isteyen ve uygun fiyatlarına rağmen yüksek kalitede hizmetleri ile müşteri dostu bir yaklaşıma sahiptir.

AnadoluJet Hizmetleri Nelerdir?

AnadoluJet hizmetleri üç ana kategoride değerlendirilebilir. Bunlar AnadoluJet uçuş öncesi hizmetleri, AnadoluJet uçuş hizmetleri ve AnadoluJet uçuş sonrası hizmetleridir. Bunlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse, AnadoluJet uçuş öncesi hizmetleri:  Ücretsiz Check- in yani koltuk seçimini havaalanına gelmeden yapabilir, özel koltuk seçimi, ilave bagaj ve spor malzemeleri taşıması, seyahat sigortası ve CIP yolcu salonu hizmetlerini kapsamaktadır. PEki AnadoluJet uçuş hizmetleri nelerdir? dersek,  ücretsiz bagaj hakkı, Jetgenç, Miles & Smiles, Ücretsiz ikram hizmetlerini kapsamaktadır. AnadoluJet uçuş sonrası hizmetleri nelerdir? Bagaj takibi ve AnadoluJet araç kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

AnadoluJet’ten Nasıl Rezervasyon Yaparım?

AnadoluJet  rezervasyon işlemleri için sitelerine giriş yaparak  online bilet simgesine tıklamanız yeterlidir.  Karşınıza açılacak sayfada sitenin size sorduğu ve sizin planladığınız seyahat bilgilerinizi girerek seçenekleri değerlendirmeniz gerekmektedir. AnadoluJet online bilet satın alma işlemi bu aşamada sırasıyla; uçuş planlama, yer durumu, yolcu bilgisi, hayat evet sığar (Covid- 19 pandemisi boyunca), ek hizmetler, ve ödeme işlemi ve onayı ile tamamlanmaktadır.

AnadoluJet Erken Rezervasyon

AnadoluJet erken rezervasyon hizmeti vermemektedir. Ancak AnadoluJet uçuş kampanyaları düzenleyerek yolcularını çok uygun fiyatlar ile taşımaktadır. Bunun için firmanın sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve  AnadoluJet mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

AnadoluJet Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

AnadoluJet ödeme seçenekleri içinde kredi kartı ile ödeme ve banka kartı ile ödeme gibi seçenekler vardır. AnadoluJet ödeme işleminizi tüm bankalara ait VISA ve Mastercardlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

AnadoluJet Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

AnadoluJet rezervasyon iptal işlemleri ve tüm detayları için AnadoluJet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. AnadoluJet müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede değişiklik ve iptal taleplerinizi iletebilirsiniz.

AnadoluJet Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

AnadoluJet müşteri yorumları ve şikayetleriniz için gelbaba.com'u tercih edebilir ve böylece AnadoluJet hakkında deneyimlerinizi her gün sitemizi ziyaret eden binlerle paylaşabilirsiniz. AnadoluJet hakkında  deneyimlerini sitemize yazan ziyaretçilerimizin de mesajlarını okuyarak AnadoluJet şikayet ve yorumları ile en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

AnadoluJet İletişim Bilgileri Nelerdir?

AnadoluJet müşteri hizmetleri servisi 7/24 olarak yılın tüm günü çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Tüm sorular, sorunlar ve uçuş sonrası hizmetler için AnadoluJet iletişim bilgileri ile bağlantı kurabilirsiniz. AnadoluJet sosyal medya hesaplarını da takip ederek kampanyalardan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri