Anında Yanımda

Anında yanımda Yorumları

Anında yanımda Şikayetleri 2022

Anında yanımda Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Kullanıcıların internet üzerinden her türlü alışverişini yaptığı şu zamanlarda Türkerler Yapı öncülüğünde faaliyet gösteren Anindayanimda.com başta Ankara olmak üzere genişleyen hizmet ağıyla pazarda yükselen bir değer olarak dikkat çekmektedir. Anindayanimda.com Ankara’da anında, diğer illerde ise aynı gün teslimat iddiasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

3 yıl önce yorumlandı

Uzun zamandır alış-veriş yaptığım ve artık güvendiğim bir site, özellikle kargo paketlemede ki düzen ve özen çok memnun edici Teşekkürler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Anindayanimda.com Hakkında

Kullanıcıların internet üzerinden her türlü alışverişini yaptığı şu zamanlarda Türkerler Yapı öncülüğünde faaliyet gösteren Anindayanimda.com başta Ankara olmak üzere genişleyen hizmet ağıyla pazarda yükselen bir değer olarak dikkat çekmektedir. Anindayanimda.com Ankara’da anında, diğer illerde ise aynı gün teslimat iddiasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Zaten alanında güçlü rakipler olan Anindayanimda.com hedefinden şaşmadan büyümeye devam etmektedir.

Anindayanimda.com Güvenilir Bir Site Mi?

Anindayanimda.com sert bir pazarda kendisine hedef koymuş bir platform ve e-ticaret sitelerinde en önemli kriter tabi ki öncelikle güven ve güvenlik. Anindayanimda.com henüz yeni kurulmuş ama iddialı bir site. Anindayanimda.com hizmet kalitesi konusunda oldukça titiz ve müşterilerinin hem kişisel hem de kredi kartı bilgilerini güvende tutan bir yapı. Anindayanimda.com Kredi kartı çekimlerinde 128 Bit SSL sertifikasıyla güvende tutar ve 3D teknolojisiyle de bu güvenliği perçinleştirmektedir.

Anindayanimda.com’dan Nasıl Alışveriş Yapılır ?

Kullanıcılar, Anindayanimda.com web sitesi üzerinden ya da Anindayanimda.com mobil uygulama ile alışveriş yapabilirler. Anindayanimda.com üyelik zorunluluğu bulunmamakta ama ödeme ekranına geçilebilmesi için doldurmanız gereken bir form bulunmaktadır. Daha sonra aradığınız ürün ya da ürünleri sepete ekle modeliyle toplayıp, alışverişiniz bittiğinde ödeme ekranına geçip alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Anindayanimda.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Anindayanimda.com E-ticaret platformu olarak faaliyet gösteren bir online alışveriş sitesidir. Anindayanimda.com kredi kartı ya da banka kartı harici herhangi bir ödeme metodu kullanmamaktadır. Anindayanimda.com kullanıcıları kredi kartı ödemelerini taksitli ya da tek çekim olarak yapabiliyorlar.

Anindayanimda.com’da Hangi Markalar Ve Hangi Sektörler var ?

Pazarda yükselmeye çalışan Anindayanimda.com’da hangi markalar ve Hangi Sektörler var? Anindayanimda.com Kategoriler; Anindayanimda.com Bilgisayar, Anindayanimda.com Aydınlatma, Anindayanimda.com Pirz & Anahtar, Anindayanimda.com Elektrik Panoları, Anindayanimda.com Led Tabela, Anindayanimda.com Tasisat, Anindayanimda.com Boya, Anindayanimda.com Aplik, Anindayanimda.com Merter Kilit Montajı, Anindayanimda.com Aydınlatma Direkleri. Anindayanimda.com Markaları; Anindayanimda.com Polisan, Anindayanimda.com Filli Boya, Anindayanimda.com Marshall, Anindayanimda.com Tekboya, Anindayanimda.com Alboya, Anindayanimda.com Platoon, Anindayanimda.com Hadron, Anindayanimda.com Kingston.

Anindayanimda.com İptal İade Koşulları Nelerdir?

Anindayanimda.com iptal ve Anindayanimda.com İade süreçleri nelerdir? Anindayanimda.com iptal için gerekli süre 14 gündür. Anindayanimda.com sipariş iptali ve iade için daha detaylı bilgiler, Anindayanimda.com web sitesi üzerinde bulunan Anindayanimda.com hizmet sözleşmesinde bulunmaktadır. Anindayanimda.com iadeleri 1-3 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Anindayanimda.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Anında Yanımda şikayetleri ve yorumları tüm sektörlerde yer alan firmalarda olduğu gibi gelbaba.com tüketici dayanışma platformunda yer almaktadır. Gelbaba.com'a üye olarak dilediğiniz firma hakkında görüş ve şikayetlerinizi belirtebilir, diğer üyelerin şikayet ve yorumlarını takip ederek firmalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Anindayanimda.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Anindayanimda.com iletişim için [email protected] e -postası ya da WhatsApp destek hattı bulunmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarını Web sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri