Anındabilet

Anındabilet Yorumları

Anındabilet Şikayetleri 2022

Anındabilet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Hem ulusal hem de uluslararası uçak bileti satışında uzmanlaşmış olan Anindabilet.com hakkında ilk önce Anindabilet.com kimin? sorusunun cevabını da içeren bir özelliği ile başlamakta fayda var. Anindabilet.com kimin? Anindabilet.com faaliyetleri nelerdir?

AnındaBilet markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Anindabilet.com Hakkında

Hem ulusal hem de uluslararası uçak bileti satışında uzmanlaşmış olan Anindabilet.com hakkında ilk önce Anindabilet.com kimin? sorusunun cevabını da içeren bir özelliği ile başlamakta fayda var. Anindabilet.com kimin? Anindabilet.com faaliyetleri nelerdir? Section Turizm Ticaret A.Ş. bünyesinde faal olan Anindabilet.com Section Turizm olarak bilinen seyahat acentesinin uçak bileti satış platformudur. Section Turizm, Turizm sektöründe bulunan birçok ürünün satışını yapan bir Tursab acentasıdır. 1995 yılında Buket Durmuş öncülüğünde turizm hayatına başlamış olan Section Turizm’in Anindabilet.com markası yükselen bir değer olarak dikkat çekmektedir.

Anindabilet.com Hizmetleri Nelerdir?

30 yıla yakın bir süredir Turizm sektöründe faal olan Section Turizm’in uçak bileti alanında uzman markası Anindabilet.com hizmetleri nelerdir? Anindabilet.com dünyanın bütün hava yolları ile çalışma yetkisine sahip bir yapı. Anindabilet.com aktarmalı ve Anindabilet.com direk uçuşları ile dünyanın her bölgesine hizmet sunmaktadır. Anindabilet.com THY, Anindabilet.com Onur Air, Anindabilet.com Pegasus, Anindabilet.com Anadolu Jet, Anindabilet.com Atlas Global, Anindabilet.com Sunexpress havayolu şirketleri ile de çalışmaktadır.

anindabilet.com’dan Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Anindabilet.com üyelik zorunluluğu olan bir site değil. Kullanıcılar Anindabilet.com arama ekranında yapacakları uçuş ile ilgili, tarih, lokasyon ve kişi sayısını girdikten sonra kısa bir süre müsaitlik kontrollü aramayı beklerler, daha sonra karşılarına çıkacak sonuçlar içerisinde en uygunu seçerler ve Anindabilet.com bilgi formunu doldurduktan sonra Anindabilet.com ödeme ekranına geçiliyor.

Anindabilet.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Anindabilet.com rezervasyonların internet üzerinden sonlandırılması durumunda Anindabilet.com kredi kartı ile ödeme almaktadır. Bunun dışında Anindabilet.com banka transferi gibi seçenekler sunmamaktadır.

Anindabilet.com Güvenilir Bir Site Mi?

Kurumsal manada Anindabilet.com güvenilirliğini Section Turizm deneyimi ve gücünden almaktadır. Anindabilet.com IATA belgesinin yanı sıra TÜRSAB belgesine de sahip bir kuruluş. Peki yapının online alışveriş sitesi Anindabilet.com güvenilir bir site mi? Anindabilet.com güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir site. SSL sertifikası güvencesi ile web sitesini yüksek güvenlikle koruyan site 3D teknolojisini de kullanarak dolandırıcılara karşı da tedbirini almış. Bütün bu özellikler ışığında Anindabilet.com güvenilir bir web sitesidir diyebiliriz.

Anindabilet.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Anindabilet.com havayollarının birçoğu ile çalışan, hem yurtiçi hem de yurtdışına birçok yolcu taşımış bir e-ticaret platformu olduğunu belirtmek gerekir. Doğal olarak bu aynı zamanda birçok farklı iptal ve değişim politikası anlamına gelir. O yüzden Anindabilet.com bilet iptali, Anindabilet.com bilet değişimi işlemleri için kullanıcıların tedarikçi havayolu yetkilileri ya da Anindabilet.com çağrı merkezini arayarak Anindabilet.com destek ekibinden bilgi almalarında fayda bulunuyor.

Anindabilet.com Şikayetleri ve Yorumları

Ulaşım ve transfer sektöründeki müşteri şikayetlerinden pek çok firma gibi Anında Bilet firması da nasibini almaktadır. Gelbaba.com'da yer alan Anında bilet yorumları ve şikayetleri pek çok kullanıcısına firmanın ürün ve hizmetleri konusunda ip ucu vermektedir.

Anindabilet.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstanbul merkezli Anindabilet.com iletişim konusunda bir çok farklı yol kullanmaktadır. Anindabilet.com WhatsApp destek hattı üzerinden haftanın 6 günü 09.00 - 18.00 arası destek alınabiliyor. Ayrıca Anindabilet.com müşteri hizmetleri ekipleri de aynı zaman diliminde destek olmaktadırlar. Anindabilet.com iletişim e-postası ise [email protected]’dur.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri