Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi

Dışkapı eğitim araştırma hastanesi Yorumları

Dışkapı eğitim araştırma hastanesi Şikayetleri 2022

Dışkapı eğitim araştırma hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi kuruluş yılı ile hizmete açılış yılı farklıdır. 1957 senesinde hastane binasının temeli atılmış daha sonra dönemin Çalışma Bakanı Bülent Ecevit tarafından 25.06.1964 yılında açılışı gerçekleştirilmiştir.

beyzad45
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Plastik cerrahide burun amaliyatı oldum. Doktorları olsun, hemşireleri olsun tek kelime ile harika. O kadar ilgili anlayışlı yardımcı oldular ki gerçekten kendimi özel hastane de gibi hissettim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle de Dr Öz*** hocama teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Basit bir kan alma işleminde bile kolumu 3 kez iğneyle deldiler. İnsanlar ilk denemede yeraltı sularını buluyor hemşire hanım damarı bulamadı. Balon gibi bir kolla geziyorum 2 gündür.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Bir umut kalktık geldik ama sıralarda kapı önlerinde helak olduk. zaten yaşlı babam adam hastalıktan değilse de orada burada dikilmekten daha da hasta oldu. En sonunda derdimize derman bulduk da çekip gidebildik Allah'a çok şükür. Yolunuz düşmesin ama yokluğuda olmasın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi kuruluş yılı ile hizmete açılış yılı farklıdır. 1957 senesinde hastane binasının temeli atılmış daha sonra dönemin Çalışma Bakanı Bülent Ecevit tarafından 25.06.1964 yılında açılışı gerçekleştirilmiştir. Yıllar içinde çok yoğun taleplerle karşılaşan hastane yönetimi, bünyesine farklı birimleri katmış ve bina sayısını da çoğaltarak daha geniş hasta kitlesine hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmüştür. Bu büyüme sonucunda o dönemlerde sağlık sektöründe hizmet veren tek hastane olması ile bir çok vatandaşın tercih sebebi olmuştur. Klinik sayısı artmasının yanında yatak kapasitesini de artıran kurum, daha sonra eğitim ve araştırma hastanesi olma yolunda ilerlemiştir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? Hastane Ankara/Dışkapı'da hizmet vermektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmetleri

Eğitim ve araştırma hastanesi olan kurum, asistan yetiştirmenin yanında sağlık araştırmalarında çeşitli konularda ev sahipliği yapmaktadır. Bu çalışmaları ile Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri haline gelmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinikleri

Hastaların ihtiyacı olan bir çok bölümü bünyesinde bulundurun Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi kliniklerinin isimleri internet sayfalarında belirtilmektedir. Bunlar; çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz kliniği, kalp ve damar cerrahisi, klinik mikrobiyoloji laboratuvarı, nöroloji, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, psikiyatri ve tıbbı onkoloji klinikleri olarak hizmet vermektedir. Ayrıca daha dikkatli ve kontrol altına alınması gereken hastalar için yoğun bakım servisi bulunmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis hizmetleri tüm vatandaşlara 24 saat hizmet vermektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları hem uzman doktorlardan hem de üniversitenin eğitim görevlileri tarafından oluşturulmaktadır. Her bir doktor kendi alanlarında eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış ve yıllarca farklı hastanelerde tecrübe kazanmıştır. Vatandaşlar gidecekleri kliniklere tıkladığında, o bölümde hizmet veren doktorların kimler olduğunu, eğitimlerini ve deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Bütün kliniklerde her hastanın tedavilerini gerçekleştiren yeterli sayıda eğitim görevlisi ve uzman doktorlar bulunmaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 'den Nasıl Randevu Alınır?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu almak isteyen vatandaşlar 182 no'lu telefonu arayarak randevu kaydını oluşturabilmektedir. Ayrıca internet üzerinden de hastalar kişisel bilgilerini girerek oluşturdukları kendi profilleri üzerinden tarih, doktor ve klinik seçimini yaparak randevu işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Özel Hizmetleri

Özel hizmetler konusunda daha detaylı bilgi edinmek için hastanenin iletişim numaraları aranarak görüşme yapılmalıdır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ulaşım şekli olarak web sitede farklı bölgelerden gelecek vatandaşları için detaylı anlatımları mevcuttur. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yol tarifi yapılırken otogardan, havaalanından, Kızılay'dan ve merkezden gelecek olan vatandaşlar için ulaşımı kolaylaştıracak farklı güzergahlar belirtilmiştir. Bu anlatımlar kişileri hastaneye ulaşmada kolaylık sağlamaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim kurmak isteyen vatandaşlara bir çok seçenek sunmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, fax numarası, mail adresi ve iletişim formu gibi olanaklar sayesinde hasta ile hastane arasında süreç ilerlerken sağlıklı bir iletişim oluşturulmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi whatsapp iletişim numarası bulunmamaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web sitesi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta hakları birimi yazısında hastane içinde hastanın yararlanması gereken hakları ve tedavi sürecinde hastanede bulunuyorsa diğer hastaları düşünmesi gerektiği noktalar hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu nedenle tüm hasta ve hasta yakınlarının o bilgi yazısını okumaları rica edilir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi web sitesi sayesinde bir çok insan hastane hakkında kısa yoldan ulaşacakları bilgileri oradan elde edebilmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi E-mail

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi e-mail adresi sayesinde vatandaşlar daha öncesinde merak ettikleri durumları o adres üzerinden yönlendirebilmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sosyal Medya Hesapları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesapları vardır. Bunlar Instagram, Youtube , Facebook ve Twitter gibi hesaplardır. Çeşitli mecralarda kurum adına açılan bu hesaplar sayesinde daha fazla kişinin hastane hizmeti ve tedavi yöntemleri  hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorum ve Şikayet

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yorumları ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi  şikayetleri hakkında görüş belirtecekleri e-mail adresi hastanenin web sitesinde paylaşılmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri