Ege Üniversitesi Hastanesi

Ege üniversitesi hastanesi Yorumları

Ege üniversitesi hastanesi Şikayetleri 2022

Ege üniversitesi hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(4)

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, üniversitenin ilk iki fakültesinden biridir. 1955 yılında kurulan ve o günden bugüne faaliyette olan fakültenin sağlık uygulama ve araştırma merkezi Ege Üniversitesi Hastanesidir. Ege Üniversitesi Hastanesi, üniversitenin temel değerlerini ya

senguly
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bu ay mr cekimim vardı ve ben çekim yapilirken sorun yaşıyordum orada bulunan D**** A**** adındaki teknisyenin bana verdiği güven ve sağladığı kolaylık o kadar iyiydiki korkumu yenmem için bana çizgi flim izletti çekim esnasında ve rahat bir çekim oldu. Ben çok memnun kaldım inşallah hastanın halinden anlayan böyle çalışanlar artarda bizde daha iyi hissederiz kendimizi ona buradan çok teşekkür ediyorum. Onunda işleri rast gitsin insallah.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
hi

2 yıl önce yorumlandı

Çok tedirgin gittim. Ama doktorlar A**** Ö**** ve N**** S**** Yaşlı teyzemi ricayla aldılar. O kadar güzel ilgilendiler ki. Teyze biz yardımcı oluruz bakarız dediler. Sakin sakin bizi hiç üzmeden bir yakınlarıymış gibi ilgilendiler. İki doktorumuz da işine çok güzel yakışmış. Ülkemizin böyle güzel insanlara ihtiyacı var. Yolları açık olsun inşallah. Sonsuz teşekkürler. İyi ki varlar. Umudumuz yeşeriyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Merhabalar Ben Ege Üniversitesi tıp Fakültesi hastanesinden diyaliz bölümünden birisiyim ismimi vermek istemiyorum zaten beni tanıyanlar çok iyi bir şekilde tanır. Şimdi size olayı anlatayım : kızım 17 senedir diyalize giriyordu. Bir şeyi olmamasına rağmen, diyalizden eve geldi gayet iyiydi kızım da acıktığını söyledi bana bende mutfağa girip yemeğini yaptım ve alıp geldim kızımı 14.01.2020 tarihinde koltukta yığılmış olarak gördüm Sağlık Bakanlığına da yazdım ama cevap alamadım bana teşhis olarak solunum yetmezliği dediler tabii ki de bende buna bir anne olarak inanmadım neden çünkü kızımın hem zaten böyle bir sıkıntısı yoktu ve o gün diyalizden geldiğinde de böyle bir sıkıntısı yoktu o gün sanki tüm yaşadığı günlerden daha iyiydi kızım ama nedense ben ona yemek getirecektim ben mutfağa gittim geldiğimde kızımı koltukta yığılı bir şekilde buldum ben onu uyuyor sanıyordum kızımın yüzünde bir bardak su doktum ama uyanmadı hastaneye götürdük yine aynı her gün gittiğimiz hastane olan Ege Üniversitesi hastanesinde gittik. Ve 2 saat sonra kızımın vefat haberini alınca dunyam karardı lütfen bu konu ile ilgili araştırma başlatılsın ve de aynı zamanda baş hekime de gittik ama o da bir sonuç vermedi bizim elimize ondan dolayı bu konunun araştırılmasını istiyorum bir de araştırıldıktan sonra bana da bu konu ile ilgili bir bilgi verilmesini arz ediyorum eğer bu konu ile ilgili bir araştırma sonucu çıkarılmazsa sizi şikayet edeceğim Ege Üniversitesi olarak nedenini öğrenmek istiyorum bu benim doğal bir hakkım bir anne olarak lütfen bu konuyla ilgili beni bilgilendirin ve bu hesaba bilgi yazın lütfen RİCA EDİYORUM !

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Tamam her yer oldukça temiz tamam doktorlar da ilgili ama dün ultrason için verdikleri tarihleri temmuz ayına. Yani ölmez sağ kalırsam ultrason çektirip sonra bi 5 ay sonraya takip randevusu alıcam ne netice itibariyle 11 ayda ultrasonumu gösterip tedaviye başlayabileceğim. Biraz insaf ya!! Bu nasıl sistem gerçekten şu ultrason işine bir çara bulunsun artık millet kuyruklarda ölecek

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri