Ebebek

Ebebek Yorumları

Ebebek Şikayetleri 2022

Ebebek Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(19)

Halil Erdoğmuş tarafından 2005 yılında hayata geçirilen ilk olarak bebek.com adıyla, daha sonra da ebebek.com ünvanıyla faaliyetlerini sürdüren Ebebek, anne baba adaylarına ve anne babalara, hitap eden, ayrıca bebeklere ve çocuklara binlerce ürün çeşidi sunan Türkiye’nin en bilindik ve en sevilen markalarından biridir.

gulsuns13
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

19.09.2022 tarihinde Ebebek V** Avm şubesinden mama sandalyesi aldım.İstediğimiz ürünün bej rengi olmadığı için temin edip kargoyla adresimize perşembe günü (22.09.2022) teslim edileceği söylendi.Biz farklı mağazadan gidip alabileceğimizi söylememize rağmen personelin ısrarı sonucu adresimize gönderilmesini kabul ettik.Adresi detaylı vermemize rağmen bulunduğumuz adresten 100 km uzaklıkta olan farklı bir noktaya gönderilmiştir(M***** ilçesi).21.09.2022 tarihli çarşamba gününden itibaren bugün yarın adresinize teslim edilir diye oyalanmaktayız.Ücreti ödenen ürün tarafımıza iletilmediği ve mağdur edildiğimiz için ilgili firmanın çalışma şartlarından şikayetimin iletilmesini talep etmekteyim.Bugün olmuş yine iletişime geçtiğimde şikayet ekibiniz tarafından müşteriyi memnun edecek adım atılmamaktadır.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ilaydak94
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Merhabalar, Öncelikle sürekli alışveriş yaptığım ve şu sürece kadar çok memnun kaldığım bir isim olan Ebebek şikayetiyle geliyoruz sizlere. Ankamall mağazanızdan oyuncak Pilsan kepçe aldık ürün tehcirdi, kapalı kutusu yoktu kabul ederek aldık ve çıktık. Otopark'a inerken ürünün bir aparatının çıktığını fark ederek hatalı olduğu için iade etmek için mağazaya geri döndük mağaza ürünü aldı ve bize orada yardımcı olan arkadaşa ürünü almak istediğimizi diğer herhangi bir şubesinde olup olmadığını sorduk sağ olsun baktı ve elimize olan mağaza listesini verdi. O sıra eşim ise kartını çıkartarak iade işlemi gerçekleştirmek istediğinde beyefendi isterseniz size biz hediye çeki verelim bununla gidin oradan kolaylıkla alın dedi ve bizler de haliyle şu soruyu sorduk ürünü alıyoruz ama beğenmezler hatalı çıkar ise iade ve değişimimiz yine aynı koşullarda devam edecek mi biz bu çeki alınca deyin arkadaş tabi ki iade ve değişim hakkınız var dedi ve bize çeki teslim ederek stoğunda 3 adet olan ve evime yakın Metromall şubesini arayarak adıma ayırttırdı. Bakın ne kadar güzel kolaylıklar sağlanıyordu. Gittik ürünü Metromall şubeden hediye çeki ile teslim aldık hatta orada da iade ve değişim var mı sorusuna kurulumu sizler götürüp yaparsanız var ama biz kurup teslim edersek yok dedi ve gönderdiler. Ürünü eve götürdük kurduk ve ürünün kepçe kısmı bize hatalı geldi iade etmek için geldik. Çünkü niye ürün hediye ve etiket bir mağazadan etiket bir ürün alıyorsunuz güvence olarak. Ürünü hediye çeki ile aldığımız için para iadesi yapılmayacağını söylediler ve önce müşteri ilişkilerine daha sonra olay Genel Müdürlüğü kadar ulaştı. Beni sinan bey aradı ve ürün için çözüm sağlayacağını bizi mağdur etmeyeceğini söyleyerek ürünü Metromall şubeye teslim etmemizi söyledi. Aradı IBAN alındı ürünü teslim edildikten sonra ödeme ile ilgili görüşeceğimizi söyledi ve notunu düştü. Dün akşam ise Mağaza Müdürü H*** bey ise ürünü almam Allah almam ben bünyeme alamam size yanlış bilgi verdiler, arayın müşteri hizmetleriyle görüşün, mağaza ile görüşün bunun mümkünatı yok, talebi ben açmadım almam Allah almam dedi ve biz münakaşa ile mağazadan çıktık, T***bey aradı kendisi çözüm sağlayıp ürünü oraya teslim edeceğimizi söyledi ve ben tekrar ürünü alıp mağazaya götürdüm aradı ve almayacağını söyledi diretti almadı.Şu soruyu sordum ürünü benden teslim alıp kendi bünyenizde birbirinizden mal çekip mal gönderirken sevk edemez misin diye soru sordum sırf kolaylık istedik ama yapmadı mağaza müdürü.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nurcang28
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Tamir için gönderdiğim bebek arabası tamir süreci olan 20 günde onarılmadığı halde 2 ayın sonunda bana arabanın kargoda kaybolduğu söyleniyor ve tarafıma bilgi verilmeden araç karşılığında hediye çeki veya onların önerdiği bir arabayı almam için koşullandırılıyorum mağdur olduğumu söylediğimde ise müdür yardımcısı B*** hanım yapacak bir şey olmadığını ve mağaza olarak zararda olduklarını söylüyor ben kabul etmediğim için de size dönüş yapacağız deyip başlarından savdılar. Kesinlikle sattıkları ürünün takibini yapmıyorlar bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim ki zaten mahkemeye başvuruda bulundum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ebruo
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

E bebekten aldığım 1500 tllik bebek arabası tam 20 gündür gelmiyor, en son iptal ediyorum gelmiyor diye bu sefer parayı yaptırmıyorlar. Hergün usanmadan arıyorum depodan yanıt gelmesini bekliyoruz diyorlar. 24 saat sonra dönüş yapıcaz diyorlar ama aramıyorlar. İşlerini yapamayan bir firma kesinlikle alışveriş yapmayın İnternet sayfasından. Mağduriyet üstüne mağduriyet yaşattılar paramızla rezil olduk.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Ozlemkaya66
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

İnternet üzerinden aldığım ürün paketimden çıkmadı ve sonrasında arandığımda isteğim üründe deformasyon olduğu ve gönderilmediği söylendi. Deformasyonlu ürünü kabul ettiğimi ve gönderilmesini söylediğimde yapıla bilecek bir şey olmadığı söylendi. Ne kızacağımı şaşırdım. Bilgilendirme verilmemesine mi iademin 5 gün içerisinde hesabıma geçeceğimi aradığımda kendimin öğrenmemi yoksa deformasyonlu ürün deyip aptal yerine mi konmamı... Bazı firmalar bu internet satışını yapamıyor benim gözümde ebebek bu işi yapamayan bir firma bunu kabul edin ve en önemlisi size inanan ve güvenen müşterilerinizi üründe deformasyon var diye aptal yerine koymayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Bebeğimin ihtiyaçlarını toplu alabildiğim için Ebebekten sipariş veriyordum. Ilk zamanlar hiç problem yaşamadım ama son 3 aydır verdiğim siparişlerde hep aynı sorun. Sipariş güya kargoya veriliyor ama kargo bir türlü teslim etmiyor. Müşteri ilişkileri ile görüşünce bugün gelecektir ürünleriniz gelmeyecek olursa size dönüş yaparız gerekirse iade alırız diyorlar ama ben tekrar aramazsam hiç bir değişiklik olmuyor. Bir önceki siparişimde bir daha tercih etmeyeceğim demiştim ama yine aynı gaflete düşüp sipariş verdim. Eğer fazladan harcayacak vaktiniz, paranız ve sabrınız varsa sipariş verebilirsiniz ama yoksa kesinlikle Ebebek i tercih etmeyin!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

E bebek üzerinden aldigim mama sandalyesi nin ayagi eksik geldi ve kesinlikle ne ayagi veriyorlar nede parami geri veriyorlar ayıplı gelen ürünün ayıbı benimmi lütfen çözüm bulun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Ebebek ten 3şubatta ana kucağı aldım 720liralık.ürünü bana göndermediler ve para iademi yapmıyorlar.2ay olacak mağduriyetim giderilmedi kimseye önermem

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Merhabalar 19 subat akşamı İzmir menemen Novada e bebek mağazanızdan 19:30civari alışveriş için kasaya geldiğimde kasanın nakite kapandığı sadece kredi kartı alındığı söylendi üzerimde kart olmadığı için elimdekileri bırakmak zorunda kaldım son kasanın mesai saati kadar hem nakit hem kredi kartlışmak çalışmak zorunda degilmidir ben bu konuda gereginiyapılmasını rica ederim birde anons edildi efendim duymadınız mı dendi ben mağazaya girdiğimde anons duymadım hic

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

E bebegin kendi markasi Manuel bir sut sagma pompa aldik bilmeden. Almaz olsaydik. Parayi keşke sadaka olarak verseydim. Hayra girerdim. Bir de utanmadan satin alindiktan sonra kutuyu acmasaniz dahi degisim iade yapmayacaklarini söylüyorlar. Buyuk haksizlik! Tuketici magdur. Bu konuya cozum bulunmasi gerek. Kac kisinin cani yaniyor bu yuzden.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ebebek Hakkında

Ebebek markası ve hikayesi gerçekten önem arz eden bir ihtiyaca cevaben doğmuştur. Kurucusu Halil Erdoğmuş’un yeni doğmuş bebeği için bakım ve ihtiyaç konusunda yaşadığı eksikliklere istinaden kurduğu Ebebek markası, günümüzde de anne baba ve anne baba adaylarına aynı mantıkla yardımcı olmayı görev edinmiştir. Ebebek, bebek sahibi olmayı düşünen, bebeğini kucağına almak için gün sayan veya yeni doğmuş bebeklerini kucağına alan tüm anne-babalara, bilgi birikimini aktarmayı, ihtiyaç duydukları ürünleri ve hizmetleri sağlamayı amaçlamaktadır. İster tecrübeli ebeveynler olsun isterse de tecrübesiz, Ebebek geniş ürün yelpazesi ile her ailenin eksikliklerini gidermeyi hedeflemektedir. Temelinde bir internet sitesi olarak kurgulanan ve hayata geçirilen Ebebek, bugün Türkiye’nin birçok köşesinde mağazaları olan bir kuruluşa dönüşmüştür. Ebebek kampanyaları ve promosyonları ile kendinizin be bebeğinizin birçok ihtiyacını uygun fiyatlara ve bir seferde karşılayabilir, kişiye özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

E-bebek.com Güvenilir mi?

Online alışverişlerimizde satın alma işlemi yapmadan önce ilk aklımıza gelen soru güvendir. Siz de ebebek güvenli mi, ebebek.com güvenilir mi?, ebebek ürünler orjinal mi, çocuğum için en iyisi hangisi gibi soruları kendinize soruyorsanız doğru adrestesiniz! Gelbaba.com’a ebebek hakkında yazılmış yorumları okuyarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip ve anne babaların ilk tercihi olan e-bebek güven veren bir yapıya sahip.

Ebebek.com’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

E-bebek mağazalarına gidemiyor ya da yaşadığınız şehirde e-bebek mağazaları yoksa ebebek.com adresinden de kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Çoğu zaman mağalarından daha çok seçenek ve stok barındıran e-bebek.com’dan alışveriş yapmak oldukça kolay. Üyelik işlemlerinizi basit ve kolay şekilde tamamlayarak siparişlerinizi oluşturabilir ve ödeme sayfasına geçebilirsiniz. ebebek alışveriş sitesi zaman zaman online’a özel indirimler düzenleyerek müşterilerine birbirinden cazip ebebek kampanyaları düzenlemektedir.

E-bebek.com’da Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

E-bebek.com ödeme seçeneklleri müşterilerin istekleri ve beklentileri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Dilerseniz kredi kartına taksit yapabilir, banka kartı, banka havalesi , Bkm Ekspress ile de güvenle alışverişlerinizi yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. ebebek masterpass ile de ödeme yapabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Taksit Seçenekleri aldığınız ürün grubu ve ürün tutarına göre farklılık göstermektedir. Ebebek kapıda ödeme seçeneği sunmamaktadır.

Ebebek.com’da Hangi Markalar Ve Ürünler Var?

Bebek bekliyorsanız ya da yakın zamanda bir bebek sahibi olduysanız Ebebek ürünleri içerisinde A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor olacak. Ebebek mağazaları ve Ebebek internet sitesi üzerinden, hamile olduğunu öğrenen bir anne adayının mutlaka alması gereken temel bir takım ürünlerin tamamını bulabilmesi mümkündür. Giyim & Tekstil, Bebek odası, banyo & bakım, bez & mendil, oyuncak & kitap, araç & gereç, beslenme, emzirme ve güvenlik kategorileri altında yer alan binlerce ürün seçeneğinden ihtiyacını karşılayacak olan aileler tek bir çatı altında aradıkları her şeyi bulabilirler. Ebebek bebek bezi çeşitlerinden tercih ettikleri markaları uygun fiyatlara alabilirken, Ebebek bebek giyim kategorisinde en güzel bebek kıyafetlerini satın alabilirler. Aslında hamileliğin başlangıcından itibaren anne adaylarının bebek gelişim kitapları, hamilelikle ilgili rehberlik edecek temel kaynaklar, anne olmaya hazırlanan her bireyin bu yolculukta rahatlamalarını ve kolaylık yaşamalarını sağlayacak ürünler Ebebek mağazalarında ve e-bebek.com da satışa sunulmaktadır. Hamilelik sonrasında bebeğini ya da bebeklerini kucağına alan ebeveynlerin bebeklerinin doğru ve sağlıklı bir bakım için ihtiyaç duydukları tüm ürünleri Ebebek yenidoğan kategorisinde bulabilirler. emzik, biberon, bebek bezi, ıslak mendil gibi önemli ve ilk etapta temin edilmesi gereken ihtiyaçlardan tutun da bebek arabası, park yatak, oto koltuğu, bebek odası mobilyası gibi her zaman işinize yarayacak ürünleri de Ebebek kalitesi ve uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. 0-6 aydan 4 yaşa kadar bebeğinizin dolayısıyla sizin ihtiyacınız olan her ürün ebebek’te bulunmaktadır.

E-bebek Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Ebebek anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile yapacağınız alışverişlerde belli bir ücret üstüne ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Tüm kargo firmaları ile çalışan e-bebek.com türkiyenin her yerine böylece hizmet vermektedir. Ebebek Ups KArgo, ptt kargo, yurtiçi kargo,mng ve sürat kargo ile çalışmaktadır.

E-bebek Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

ebebekten yapmış olduğunuz ürünlerin kargoya verilip verilmediği, ürünlerin o an hangi aşamada olduğu ve size ne zaman teslim edileceği gibi tüm bilgiler için e-bebek kargo takibi sekmesinden üyelik girişi yaparak tüm bilgilere ulaşabileceğiniz basit bir arayüz tasarlamıştır.

Ebebek Şikayet ve Yorumları

Ebebek mağazalarından ya da ebebek online alışveriş sitesinden yapılan alışverişler hakkında tüm olumlu olumsuz düşüncelerini gelbaba.com’a yazarak bizlere ulaştıran ziyaretçilerimizin deneyimlerini okuyabilirsiniz. ebebek şikayet ve ebebek müşteri yorumlarınızı sizler de gelbaba.com’a yazarak ziyaretçilerimize e bebek hakkında fikir verebilirsiniz.

Ebebek.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

E-bebek ürün iadeleri ebebek mağazalarından almış olduğunuz ürünler için 7 gün, online mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişler için ise 14 gündür. Ebebek sipariş iptallerini ürünleriniz kargoya verilmeden önce yapmanız mümkün. kargoya verildikten sonra olan iptal işlemi gerçekleşmez. Ürün iade şart ve seçenekleri ve hangi ürünleri iade edemeyeceğiniz hakkında tüm detaylı bilgiye web sayfaları üzerinden ulaşmanız mümkün.

Ebebek.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ebebek müşterilerinin her türlü sorun öneri ve görüşleri için çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Ebebek iletişim bilgileri ve ebebek çağrı merkezi numaraları için web sayfalarını kontrol edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri