Kahve Diyarı

Kahve diyarı Yorumları

Kahve diyarı Şikayetleri 2022

Kahve diyarı Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

2005 yılında İzmir'de kurulmuş olan Kahve Diyarı bu gün Türkiye'nin en büyük şehirlerinde birçok şubesi ile kaliteli kahveleri ve tatlı ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin hem aileleri ile hem de arkadaşları ile birlikte keyifle zaman geçireceği mekan konseptleri ile tasarlanmış Kahve Diyarı şubeleri mağazalarında ikram ve servisleri yanında ürün satışı olarak da kahve ve tatlı çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Kahve Diyarı markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kahve Diyarı Hakkında

2005 yılında İzmir'de kurulmuş olan Kahve Diyarı bu gün Türkiye'nin en büyük şehirlerinde birçok şubesi ile kaliteli kahveleri ve tatlı ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin hem aileleri ile hem de arkadaşları ile birlikte keyifle zaman geçireceği mekan konseptleri ile tasarlanmış Kahve Diyarı şubeleri mağazalarında ikram ve servisleri yanında ürün satışı olarak da kahve ve tatlı çeşitleri ile hizmet vermektedir. Yakınlarınızda Kahve Diyarı  yoksa online alışveriş siteleri olan kahvediyari.com.tr sitesinden de sipariş verebileceğiniz hizmetleri bulunmaktadır.

Kahve Diyarı Güvenilir Bir Site Mi?

shop.kahvediyari.com.tr sitesi güvenilir mi? Online alışverişler için ödeme güvenliği, tüm tüketiciler için önemlidir. Kahve Diyarı sitesi güvenlik önlemleri için ödeme güvenliği sertifikalarına sahip olsa da daha güncel ve aradığınız bilgiler için, tüketicilerin mesajlarını Gelbaba'da inceleyebilirsiniz.

Kahve Diyarı ’ dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kahve Diyarı alışveriş işlemi için mağazalarına gitmek yerine, özenle tasarlanmış e-ticaret siteleri üzerinden de yapabilirsiniz.  shop.kahvediyari.com.tr sitesinden ürün satın almak için üye girişi sonrası market seçeneğine tıklayarak ürünler arasından akmak istediklerinizi sepetinize eklemeniz yeterli. Daha sonra sepet seçeneğine tıklayarak ödeme işlemi ve teslimat adresi seçeneklerine karar verip, alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kahve Diyarı Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kahve Diyarı ödeme işlemleri ile shop.kahvediyari.com.tr sitesi  üzerinden alışveriş işlemlerinizi kredi kartı ile ya da banka kartı ile satın alabilirsiniz. shop.kahvediyari.com.tr sitesi ödeme yöntemleri ile alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kahve Diyarı ’ da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

Kahve Diyarı markalı ürünleri ile müşterilerine sadece şubelerinde hizmet vermekle kalmaz tercih edilen ürünlerini nerede olursanız olun adresinize kadar da göndererek hizmet vermeye devam eder. Kahve Diyarı cevizli baklava, Kahve Diyarı cevizli burma, Kahve Diyarı cevizli dürüm, Kahve Diyarı çilekli Türk kahvesi, Kahve Diyarı klasik Türk kahvesi, Kahve Diyarı lokumlu Türk kahvesi, Kahve Diyarı Menengiç Türk kahvesi, Kahve Diyarı Dibek Türk kahvesi, Kahve Diyarı çikolatalı Türk kahvesi, Kahve Diyarı ürün çeşitleri ve sürekli yenilenen seçenekleri ile shop.kahvediyari.com.tr sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

Kahve Diyarı Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Kahve Diyarı anlaşmalı kargo firmaları ile siteleri üzerinden online olarak satın almış olduğunu ürünleri adresinize kadar göndermektedir. Genellikle aynı gün içerisinde kargo gönderim hizmeti sunan Kahve Diyarı kargo şirketi yoğunluğuna bağlı olarak da 1 - 3 iş günü arasında gönderim sağlamaktadır.

Kahve Diyarı Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kahve Diyarı kargo gönderi takibi işlemleri için müşterilerine farklı hizmetler vermektedir. Kahve Diyarı sipariş takip işlemleriniz için sipariş sayfasında kullanıcı panelinize giriş yaparak siparişinizin durumunu inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda epostalarınızı kontrol ederek firma maillerini kontrol ederek Kahve Diyarı kargo numarası gibi bilgi mesajlarını görebilirsiniz.

Kahve Diyarı İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Kahve Diyarı sipariş ve ürün iptalleri için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Henüz kargo firmasına teslim edilmemiş siparişleriniz için iptal talebi oluşturabilirsiniz. Kahve Diyarı ürün iadeleri ve değişimleri 14 günlük yasal cayma süre sınırı içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Kahve Diyarı Şikayetleri ve Yorumları

Kahve Diyarı müşteri  yorumları ve şikayetlerini sitemizde okuyarak firma hakkında, hizmetleri ve ürünleri hakkında gerçek tüketici yorumları sayesinde oldukça önemli bilgilere erişebilir ve  alışveriş öncesi daha bilinçli  kararlar verebilirsiniz.  Kahve Diyarı şikayetleri ve yorumlarınızı da gelbaba.com'a yazabilirsiniz.

Kahve Diyarı İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kahve Diyarı müşteri hizmetleri servisi için birçok kanaldan hizmet vermektedir. Kahve Diyarı iletişim bilgileri için sitelerini ziyaret ettiğinizde, hem telefon irtibatı ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz hem de i[email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri