Trendyol Yemek

Trendyol yemek Yorumları

Trendyol yemek Şikayetleri 2022

Trendyol yemek Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

Her geçen gün projelerine ve hizmetlerine bir yenisini ekleyen Trendyol, yemek teslimatı ile de oldukça iddialı. Trendyol Yemek uygulaması ile artık evlere yemek sipariş etmek oldukça kolay. Aranılan her şeyin bulunduğu web sitelerinde artık müşterileri yemek siparişlerini de evlerine ya da iş yerlerine Trendyol Yemek ile söyleyebilmektedir. Yalnızca mobil uygulama üzerinden hizmet veren Trendyol Yemek hizmetleri ve hizmet ayrıntıları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

svm2003
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Trendyol yemek siparişimi iptal edip paramı iade etmedi Bugün 13.50 civarında Trendyol üzerinden Köfteci Yusuf a sipariş verdim. Adresim yıllardır sistemlerinde mevcut ve konum noktasını işaretlemekte bir yönlendirme veya sart olmamasına rağmen, adresinizle konum uyuşmuyor diye siparişimi iptal etmişler. Üstelik para iadesi de yok. Köfteci Yusuf ise urunu kuryeye teslim etmiş. Trendyol kuryesi adresin 15dk mesafede olduğunu fark edince imha etmiş. Trendyol dan kurye ye ulaştım. R*** A**** isimli kurye siparişi restorana geri iade etmek yerine sokaktaki çöp toplayanlara verdiğini söylüyor. 300 mt geri gidip restorana geri iade etmeye zamanı olmayan Adam sokakta ihtiyaç sahibi aramis ve dağıtmış. Kendi mideme indirdim demiyor da. Bir o kadar da gevşek bir üslupla ben sizin yüzünüzden zaman kaybettim diyor. Bu nasıl bir açıklamadır? Benim paramla kimse hayır duası almasın. Ben hayır yapmak istediğim zaman Trendyol a ihtiyacım yok. 191 TL ödedim. Müşteri temsilcileri kesinlikle yardımcı olmuyor. Madem sadece konum önemli ise neden açık adres yazıyoruz? Kimse salak değil. Her türlü hakkımı arayacağım. Sipariş numarası #1643222688

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

06.11.2022 tarihinde Trendyol yemek uygulamasından sipariş verdim, siparişim yanlış geldi ve Trendyol canlı desteğe bağlandım. Oradaki görüştüğüm müşteri temsilcisi Restoran yanıt vermiyor maalesef. Gelen yanlış ürünü dilerseniz tüketebilirsiniz sizlere ücret iadeniz sağlanacaktır ürün için. şeklinde bir yanıt geldi. Ücret iadem ne zaman yansır ona göre başka sipariş vereceğim yazdım. İadeniz karta sağlanıyor ortalama olarak 2-10 iş günü içinde sağlanacaktır şeklinde cevap geldi. 08.11.2022 tarihinde tekrardan Trendyol canlı desteğe bağlandım ücret iademin olmadığını belirttim, İlettiğiniz görseller net olarak iletilmediğinden iadeye uygun görülmemiş ve reddedilmiş gözüküyor şeklinde yanıt aldım. Buradaki mağduriyeti neden ben yaşıyorum, müşteri temsilcisinin yanlış bilgilendirmesinin cezasını neden ben çekiyorum. Trendyol Yemeği bir daha zaten kullanmam, gerek sosyal medyada gerek başka mercilerde her yere de şikayetimi ileteceğim. İşlerini düzgün yapıp müşteri mağdur etmemeyi öğrenmeleri lazım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Trendyol yemekten H**** künefeden sipariş verdim konumu güncellemediğim için aranmadan siparişimi iptal edildi ücreti iadesi yapılmadı resmen trendyol benim paramın çöktü hiç trendyol gibi uygulamayı bu yakışmadı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Trendyol Yemek Hakkında

Her geçen gün projelerine ve hizmetlerine bir yenisini ekleyen Trendyol, yemek teslimatı ile de oldukça iddialı. Trendyol Yemek uygulaması ile artık evlere yemek sipariş etmek oldukça kolay. Aranılan her şeyin bulunduğu web sitelerinde artık müşterileri yemek siparişlerini de evlerine ya da iş yerlerine Trendyol Yemek ile söyleyebilmektedir. Yalnızca mobil uygulama üzerinden hizmet veren Trendyol Yemek hizmetleri ve hizmet ayrıntıları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Trendyol Yemek Üyelik

Trendyol Yemek hesap oluşturma ve üyelik işlemleri için yapılması gerekenler oldukça kolay. Mobil uygulama üzerinden Trendyol Yemek üyelik işlemi gerçekleştirilebiliyor. Trendyol üyelerinin ise yeniden üyelik oluşturmasına gerek yok.

Trendyol Yemek Uygulamasını Nasıl İndiririm?

Trendyol Yemek Android ve Trendyol Yemek iOS için farklı yazılımlara sahiptir. Kullanılan farklı işletim sistemine ait mobil cihazların uygulama indirme marketlerinden Trendyol Yemek uygulamasını indir simgesine tıklamak yeterli.

Trendyol Yemek'e Nasıl Üye Olurum?

Var olan Trendyol üyeliği ile Trendyol Yemek siparişi vermek mümkün. Trendyol Yemek üyelik işlemi içinse yine üye ol simgesine tıklayarak, üyelik formunu doldurmak  yeterli.

Trendyol Yemek Hesabımı Silebilir miyim?

Trendyol Yemek üyeliği silme işlemi ile ilgili olarak uygulamalarında bir panel açmamıştır. Var olan hesabın tamamen kapatılması için müşteri hizmetlerinden talep oluşturulması gerekmektedir.

Trendyol Yemek Nasıl Çalışıyor?

Trendyol Yemek sipariş üzerine çalışan evlere yemek hizmeti programıdır. Mobil uygulama üzerinden türlerine göre seçilen yemekler 30 dakika içerisinde istenilen adreslere getirilmektedir.

Trendyol Yemek'ten Nasıl Sipariş Verilir?

Trendyol Yemek sipariş teslimat işlemlerini lokanta ve restoranların teslim süresine göre belirlemektedir.  Trendyol Yemek'ten sipariş vermek için istenilen yemek türleri arasında seçim yapılır ve hizmet veren lokantalar üzerinden sipariş oluşturulur. Acı ve porsiyon gibi seçimler sonrasında ödeme yöntemi seçilerek sipariş tamamlanır.

Trendyol Yemek Ürünleri Nereden Getiriyor?

Trendyol Yemek portalına üye lokanta ve restoranlar ürünlerini, Trendyol Yemek uygulamasında fiyat ve içerikleri ile listelemektedir. Müşterileri bu içerikleri inceleyerek dilediği yemekleri seçerek sipariş verebiliyor. Her bir restoran kendi dağıtım alanını seçerek sıcak teslimat yapabileceği en uzak mesafeyi belirliyor.

Trendyol Yemek'te Hangi Ürünler Var?

Yemek siparişlerinin verilebildiği Trendyol Yemek ürünleri arasında, Türk mutfağına ait yemekler, sokak lezzetleri, fast food ürünler, yabancı ülke mutfaklarına ait yemek seçenekleri bulunmaktadır.

Trendyol Yemek Ödeme Yöntemleri Nedir?

Trendyol Yemek ödeme işlemleri online ya da teslimat sırasında gerçekleştirilebilmektedir. Trendyol Yemek kapıda ödeme ya da Trendyol Yemek kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler mevcuttur.

Trendyol Yemek Kuryeleri Nasıl Çalışıyor?

Trendyol Yemek kurye çalışma saatleri ve teslimatları ile ilgili tüm detaylı bilgi için Trendyol Yemek müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek güncel ve doğru bilgiye erişmek mümkün.

Trendyol Yemek Siparişleri İptal Edilebiliyor mu?

Trendyol Yemek sipariş iptal ya da Trendyol Yemek iade işlemleri için belirli bir süre bulunmaktadır. Bu süre aşımındaki talepler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Trendyol Yemek İletişim

Tüm iletişim kanalları ile müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çalışan firma Trendyol Yemek iletişim bilgilerini sitelerinden güncelleyerek paylaşmaktadır.

Trendyol Yemek Müşteri Hizmetleri

Trendyol Yemek müşteri hizmetleri numarası: 0 212 331 0 200'dür.

Trendyol Yemek Adres

Trendyol Yemek merkezleri İstanbul Sarıyer'dedir. Yazışma adresi, Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul olarak belirtilmiştir.

Trendyol Yemek Telefon

Trendyol Yemek telefon adresleri Trendyol müşteri hizmetleri ile aynıdır.

Trendyol Yemek Websitesi

Trendyol Yemek web sitesi için Trendyol.com adresini ziyaret ederek, yemek simgesine tıklayabilirsiniz.

Trendyol Yemek Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarıyla da müşterileri ile iletişime geçen Trendyol Yemek Instagram adresi için @trendyolyemek'i ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol Yemek Yorum ve Şikayetleri

Trendyol Yemek şikayet veya müşterilerinin yorumları hakkında birçok mesajın yer aldığı Gelbaba.com sitemizi ziyaret edebilir, firma ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edebilirsiniz.

 

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri