Erpapay

Erpapay Yorumları

Erpapay Şikayetleri 2022

Erpapay Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

1990'lı yılların sonlarında kurulmuş ve sürekli bir büyüme eğrisiyle, çok geniş bir hizmet ağına sahip olmuş ErpaPay ödeme hizmetleri şirketi olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu  tarafından 2019 yılında lisans alarak, Türkiye'deki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmiştir.

Su1111
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Parazula uygulamasindan 4 saat önce para transferi işlemi yaptım hesabıma geçmedi müşteri hizmetlerini arıyorum hat hemen düşüyor hatasız bi şekilde yaptığım transfer hesabima nasıl geçmedi anlamıyorum bir uygulama yapıyorsanız kusursuz bir şekilde yapmak lazım ki insanları mağdur etmeden iyi çalışsın bu duruma en yakın bir zamanda çözülmesini rica ediyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
masmauzerz
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

50 tl ziratten parazulaya para aktardım 1 saat oldu halen daha hesaba para geçmedi parazula nosunu eksiksiz ibanı vs de eksiksiz yazdığıma eminim dekont da mevcut

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

ErpaPay Nedir?

1990'lı yılların sonlarında kurulmuş ve sürekli bir büyüme eğrisiyle, çok geniş bir hizmet ağına sahip olmuş ErpaPay ödeme hizmetleri şirketi olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu  tarafından 2019 yılında lisans alarak, Türkiye'deki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmiştir. Peki ErpaPay nedir? ve ErpaPay nasıl kullanılır? Bu gün Türkiye'de hizmetlerini sunan dünya devi telekomünikasyon firmalarıyla olan iş ve çözüm ortaklıkları ile şirket personel istihdam sayısını oldukça arttırmıştır. Sanal pos, ödemeli kartlar, fatura ödemeleri ve uluslararası para transferi hizmetleri ile akla ilk gelen isimler arasında yerini almıştır. Hem kurumsal müşterilerine hem de bireysel müşterilerine çeşitli para transferi ve ödeme hizmetleri sağlayan firma aynı zamanda sanal pos hizmetleri ile büyük şirketlerin de ilk tercihlerinden biridir. Parazula  kart nasıl alınır? Parazula kart nasıl kullanılır? Sorularınızı bu yazımızda sizler için derledik. ErpaPay hakkında daha detaylı bilgiler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

ErpaPay Hesabı Nasıl Açılır?

ErpaPay hesap açma işlemleri web sitelerinden online olarak yapılabilmektedir. Firmanın resmi web sitesi içerisinde yer alan "HEMEN BAŞVUR" simgesine tıklayarak, ErpaPay hesap aç ya da kart, sanal pos ya da para transferi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ErpaPay Hizmetleri Nelerdir?

ErpaPay hesap işlemleri için müşterilerine  büyük kolaylık sağlayacak ErpaPay internet şubesi hizmeti vermektedir. ErpaPay ile fatura ödeme ya da ErpaPay para transferi işlemlerinizi online şube ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, ErpaPay ödeme alma ya da ErpaPay ile ödeme yapma gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

ErpaPay İşlem Limitleri Nelerdir?

ErpaPay aylık işlem limitleri  ve diğer tüm ErpaPay kart limiti  ya da ErpaPay para transfer limiti ile alakalı müşterileri ile en güncel rakamları kendi web sitelerinde paylaşmaktadır. Tüm merak ettiğiniz limit bilgileri için ErpaPay müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek öğrenebilir, güncel rakamları ve aylık limitleri talep edebilirsiniz.

ErpaPay Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

ErpaPay para yatırma işlemleri için müşterilerine oldukça kolaylık tanımış bir firmadır. ErpaPay hesabına para yatırma işleminiz için herhangi bir banka hesabınızdan transfer işlemi yapabilirsiniz. Hatta hesabınıza kayıtlı bir banka hesabı da oluşturarak sonraki işlemlerinizi daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ErpaPay Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

ErpaPay para çekme işlemleri de aynı yatırım işlemlerindeki kadar kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz üzerine tasarlanmıştır. ErpaPay para çekme ücreti ve diğer tüm komisyon ücretleri sitelerinde güncel olarak yer almaktadır. ErpaPay banka hesabına para gönderme için hesabınızda para çek butonuna tıklayarak tutar girmeniz yeterlidir. Sonrasında işleminizi onaylayarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ErpaPay Hesabımdan Başka Bir ErpaPay Hesabına Nasıl Para Yollarım?

ErpaPay hesabına para gönderme yalnızca hesap sizin adınıza ya da sizin şirketinize kayıtlı ise yapabileceğiniz bir işlemdir. Başkasının ErpaPay hesabına para gönderme işlemleri  yapılamamaktadır.

ErpaPay Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

ErpaPay ile ödeme alma işlemini şirketiniz için açacağınız hesap ile gerçekleştirebilir ve bu noktada müşteri hizmetlerinden de teknik destek de talep edebilirsiniz. ErpaPay ödeme alma gibi tüm transferler hızlı bir işlem ile hesabınıza yansıyacaktır.

ErpaPay Şikayetleri Ve Yorumları

ErpaPay para çekme şikayetleri var mı? Diğer kullanıcılar ErpaPay şikayet ya da ErpaPay yorum olarak neler yazdı okumak isterseniz, Gelbaba en doğru adres! ErpaPay müşteri hizmetleri şikayetleri için bizleri takip edebilir sizler de değerli görüş, önerileri ya da deneyimlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri