Fuzulev

Fuzulev Yorumları

Fuzulev Şikayetleri 2022

Fuzulev Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(9)

21. yüzyılın başı ile birlikte ülkemizde ev sahibi olmak isteyen kullanıcılar için yeni oluşumlar devredeydi. Birçok finans kuruluşu insanları ev sahibi yapmak için organize oldular. Bankalar ve kredi kuruluşlarının sunmuş oldukları ve aradıkları özellikler dışında kalan büyük bir çoğunluğun ilgi gösterdiği bu yapılardan birisi olan Fuzulev hakkında hazırlamış olduğumuz bu Fuzulev inceleme yazımızda sizlere firma hakkında detaylı bir çalışma hazırladık.

oguzhani48
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

2 aydır ödememi alamıyorum. Her aradığımda mail olarak bildiriyoruz diyorlar, sizi arıcaklar diyorlar. Ne arayan var ne soran resmen parama çöktüler. Yani 2 ay oldu 2-14 gün dendi, 2 ay oldu her seferinde arayacağız diyorlar inanın duygularımı anlatacak tarif yok.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
murate14
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Beş yıl önce fuzul eve yazılmıştır. Beş yıllık ödeme süresinden sonra çekilişte çıkmasak bile bize paramızı vereceklerini söylediler. Bu şekilde anlaşma yapıp sözleşme imzaladık .Beş yılın dolmasına iki ay kala çekilişte ev almaya hak kazandınız diye mesaj geldi. Gidip fuzul evde temsilciyle konuştuk siz girişte verilen 6 bin TL'yi taksitle odemişsiniz o yüzden 3 ay beklemeniz gerekiyor dediler. Önce tamam dedik sonra tekrar görüşmeye gittik bu sefer hem aidatı hem giriş paranızı aynı anda yatırdğınız için bekleme süreniz yok, hemen evinizi bulup tapusunu bize atın işlemleri başlatalım dediler. Biz o kadar evimizi aradık bulduk emlakçıyla anlaştık hatta emlakçının kendisi temsilciyle görüştü. Bir ay içinde hallolur dediler emlakçıya da. Tapuyu atacağımız gün temsilci tekrar arayıp maalesef hemen olmuyor 3 ay beklemeniz gerekiyor dedi resmen dalga geçer gibi insanı oyaliyorlar. Gidip sozleşmeni gösterince de bu eski yeni sistem böyle değil diye sizi geçiştiriyorlar. Asla yazılmayın ben mağdurum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
bunyaming
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

25.07.2019 tarihinde Fuzul Ev'e yazılmaya karar verdim. Yazılırken organizasyon ücretini peşin vermek istedim. Müşteri temsilcisi abi değişen bir şey yok dedi. Paranı git başka bir şeye bağla dedi bende kabul ettim altı yedi. Ay sonra gidip bir sorayım dedim müşteri temsilcisinin ayrıldığını söylediler. Sonra bana başka müşteri temsilcisine yönettiler oda benim dahil olduğum guruba baktı bana sen organizasyon ücretini taksitle verdiğin için atı ay uzatman var dedi. Ben buna itiraz ettim. Fuzul Ev müşteri temsilcilerini aradım. Bey efendi yapacak bir şey yok dediler. Ben ş***şikayetimi yazdım. Sonra beni aradılar şikayetinizi kaldırın size yardımcı oluruz dediler. Ben şikayetimi kaldırdım yardımcı olmadılar. Ben gene şubeye gittim tekrar bana yeni müşteri temsilcisi seni başka guruba yazalım dedi. Ben kabul ettim 18.01.2021 de imzaları attım ve bir süre sonra gittim sorayım dedim benim gene müşteri temsilcisi insanları yanıltmaya çalışıyormuş. İşine son verdiklerini söylediler. Beni gene başka müşteri temsilcisinin yanına gönderdiler durumu öğrenmek için durumu sorduğunda benim evraklarımı sisteme girmeyi unuttuklarını söylediler. Ben gene itiraz ettim yapacak bir şey yok dediler. En sonunda çekilişte adım okundu şubeye gideyim dedim. Gittim taksitlerimi çekilişe girmeden hep yatırdım dedim yok bey efendi sisteme bakalım öyle karar veririz dediler. Baktılar iki ay öteleme var dediler ve ben bunu itiraz etim baktılar ayın birinde bir gün diğerinde dört gün geç yatırma var diye bunun bir cezası olması lazım dediler. Ben bunu anladım ki Fuzul Ev ve çalışanları işbirliğiyle çalışıyorlarmış sürekli çalışanların yerini değiştiriyorlar. Müşteriler ofise gittiğinde muhatap bulamasın diye Fuzul Ev gerçekten güvenilir bir firma değilmiş yazılana kadar müşterilerin peşinden koşuyorlar. Yazdırdıktan sonra muhatap bulamıyoruz nereyi ararsınız arayın diyorlar. Böyle r***bir firma olamaz. Hakkımı helal etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Fuzul ev sistemi rezil etti bizi. Paranızı kullanır organizasyon ücretini de vermez,paranızı vermez. Sizi süründürür. Benim mağduriyetimi gidermiyorlar mahkemeye vereceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlar ben fuzulev Muş şubesinde 50bintl araca yazıldım. İsmim Mehmet şirin Şubenin ilk müşterisiyim. Bir arkadaşım müşteri temsilcisi olarak işe başladı bende onun aracılığıyla girdim. Yalan yok o zaman çıkmayı düşünürseniz organizasyon ücreti ödenmez İste paran 3-5 ayda iade edilir falan demişlerdi ama tabi çıkma fikri olmayınca insanin kafasında hiç önemsemiyor idrak edemiyor. Benim ödediğim paralardan organizasyon ücretini kesiyorlar benim parami3ile 6 ay arası ödüyorlar. Hayırdır millete evi arabayı satarken faizsiz helal ayakları bizim paralarımızı da faizde orada burda 6 ay işletiyorsunuz şu an o paraya inanılmaz derecede ihtiyacım var. Yoksa lanet gelsin deyip bekleyeceğim arkadaşım içinde3 ila 6 ay nedir Hele böyle bir piyasada 6 ay önceki parayla bugünkünü düşünsenize. Zaten 15bin kadar verdim 3500 organizasyon ücreti geri kalan 11500 küsuratları yuvarladım bana ödenecek tutar ama 10binde olsa 100binde olsa fark etmiyor. Burda insanin zoruna giden organizasyon ücretinizi aldıktan sonra neden paramızı alıkoyuyorsunuz. Muş Şube müdürü de Allah var şeker gibi adam gittim ondanda ricada bulundum benim için bir merkezi araması için ararım ama ödemezler dedi. Kimse kusura bakmasın tefecilere yedirecek param yok benim avukatla görüştüm.organizasyon ücretini bile alırız dedi.organizasyon ücretini 50bin lik hizmetin tamamı için ödediğimizi yani aşağı yukarı 33 ay dersek biz sadece 10 ay hizmet gördük yani 3te2sinide talep etme hakkımız varmış. Maksimum 1hafta bizim geri kalan paramızı hesabımıza atmaları için fazlasıyla zaman tanımış oluyoruz dedi. Ekstradan parayı alıkoymaları açıkça tefeciliğe giriyor ve tüketici haklarının korunması kanuna ters düşüyormuş. Bilmiyorum avukat kendinden çok emin. Bende CİMER'e, Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) e, Tüketici Sorunları Hakem Heyetlerine konuyla ilgili şikayet dilekçesi vereceğim. Oradaki arkadaşım ve şube müdürüne saygımdan birkaç gün daha bekleyeceğim pazartesi saliya bakim şube müdürünün aramasına da kayıtsız kalırlar da hesabıma yatırmazlarsa avukata vereceğim onayı oturacağım evimde. Uzak durulmalı Joker dedikleri fake isimleri çekilişe koyup beni salak yerine koyarak organizasyon ücretini son kurusuna kadar hak etmişler. Verin 12binimi herkes yoluna gitsin zaten organizasyon ücretinizi alıyorsunuz yoksa gerekirse Tüketici Hakları mahkemesinin önünde üstüme benzin döker ateşe veririm yine o farkındalığı bir şekilde yaratır alırım sizden.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile buraya girdim girmez olaydım birevim firmasının sözleşmesinde hizmet çekilişe girince başlar diyor ama bunların sözleşmesinde öyle bir madde yok çekilişe girmediğim halde paramı yediler sömürü düzeni çekilişe girmediğim halde paramı yediler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bundan 2 yıl öne yaklaşık 13000 TL vererek allandıra ballandıra anlattıkları sisteme kaydoldum bu süreçte bazı maddi sıkıntılar yaşadığım için hiç ödeme yapamadım. Şu an malum virüs dolayısıyla maddi kriz yaşıyorum aradım şubeyi ve genel merkezi durumumu izah ettim ücretimin iadesini talep ettim. Kendileri tuhaf bir şekilde ücretin kesinlikle iade edilmeyeceğini ellerinde sözleşme olduğunu söylediler. Şimdi ben bu şahıslardan bir ürün almadım ve hizmette almadım (organizasyon ücreti verdim taksit yatırmadığım için beni kuraya sokmadılar) marketten bir gofret bile alsak şartsız bir şekilde ürünlerini iade alıp ücretinizi geri veriyorlar. Bu Fuzul Ev'in yaptığını kimse yapmıyor. Bu zor günümde bana yaptığınız bu durumu haber kanalları dahil CİMER'e kadar götürüp hakkımı arayacağım Tüketici Mahkemesi'ne bile gitmeyeceğim bankalar sizden bin kat iyi. Ben esnafım virüs dolayısıyla dükkanım kapalı evim kira ev sahibimde dükkan sahibimde kiralarını istiyor. (hakları tabi bir şey diyemem)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İsmim güven büyükodabasi Kayseri 40 bin tl için müracaat ettim 31 kişilik grupta yer almaktayım haziran itibariyle 13 aylık ödemem bitti ve ödeme tutarım arttı tummuz içinde ödemem yapılacaktı ama simdi ne ödemem var ne ulaşabileceğim konuşabileceğim merci var ödeme tarihini Eylül 11 vermişler temmuz ödeme var diye araç aldım 3 bin tl masraf yaptım simdi araç sahibi aracı istiyor bu insanların abdesti de namazida yalan hiç kimse inanmasın dolandırıcı bu fuzl ev tel numaram 0553 004 99 06 arayabilirsiniz yeter ki kimse burda yanmasın beni ateşe attılar ben yandım kimse yanmasın Allah'ın aşkına kimse yanmasın yalancı insanlar dolandırıcılar fuzul evde

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

10 ay önce yorumlandı

Çekilişsiz kampanyada isteğimiz evi biz mi seçiyoruz?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Fuzulev Hakkında

Fuzulev Nedir?

21. yüzyılın başı ile birlikte ülkemizde ev sahibi olmak isteyen kullanıcılar için yeni oluşumlar devredeydi. Birçok finans kuruluşu insanları ev sahibi yapmak için organize oldular. Bankalar ve kredi kuruluşlarının sunmuş oldukları ve aradıkları özellikler dışında kalan büyük bir çoğunluğun ilgi gösterdiği bu yapılardan birisi olan Fuzulev hakkında hazırlamış olduğumuz bu Fuzulev inceleme yazımızda sizlere firma hakkında detaylı bir çalışma hazırladık. 20 yılı aşan bir süredir faal olan Fuzulev, Fuzul Holding bünyesinde faal olan bir platformdur.

Fuzulev Nasıl Çalışır?

Fuzulev, internet sitesi ya da Fuzulev şubelerinden size en yakın olana gidip Fuzulev ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Fuzulev şubelerinin detaylı adres bilgilerine Fuzulev web sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün. Fuzulev kayıt ya da Fuzulev başvuru sekmesi içindeki formunun doldurulması sonrasında Fuzulev destek ekiplerince geri aranıyorsunuz. Fuzulev seçeneklerinden size hangisi uygunsa süreçleri başlatabilirsiniz.

Fuzulev Güvenli Mi?

Birçok aileyi ev sahibi yapan bu organizasyonlarda olumsuz birçok olay da gerçekleşmiş olduğundan insanlar ister istemez Fuzulev güvenilir mi diye sormaktadırlar. Fuzulev yasal zemin üzerinde sürdürdüğü faaliyetlerde birçok kişiyi ev sahibi yapmış bir yapı. Ayrıca Fuzulev ev satışlarında ipotek koydurduğu konutlarının satış işlemini de imkansız kılıyor yani sizin yatırmış olduğunuz paranın ticari anlamda bir karşılığı bulunuyor. Fuzulev ne kazanıyor diye soracak olursanız satış işlemlerinden doğan vade farkları üzerinden gelir elde ediyor.

Fuzulev Hizmetleri

Fuzulev Konut Satın Alma

Fuzulev markasının lokomotif faaliyet alanı konut üzerine. Fuzulev hizmetleri içerisinde önceliği almış olan Fuzulev konut satın alma ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri yazımızın ilerleyen bölümlerinde paylaşacağız.

Fuzulev Araç Satın Alma

Fuzulev ürünlerinden diğer önemli olanı ise elbette taşıt satışıdır. Fuzulev araç satın alma süreçleri de yoğun olarak Fuzulev faaliyetleri içerisinde yer almaktadır. Fuzulev kampanyalarının ciddi bir oranını Fuzulev oto alım satım işlemleri oluşturmaktadır.

Fuzulev'e Nasıl Üye Olunur?

Tabi bu Fuzulev ürün ve hizmetlerinden yararlanabilmeniz için Fuzulev üyesi olmanız da gerekiyor. Peki Fuzulev hesap sahibi olmak için ne yapılması gerekiyor? Fuzulev internet sitesinde bulabileceğiniz şubelerinden birine gidebilir ya da web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak Fuzulev müşteri temsilcilerinin sizi araması için bekleyebilirsiniz.

Fuzulev Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Fuzulev İmece Sistemi

Fuzulev faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin, Fuzulev kredi alamayan ama ev sahibi olmak isteyenlerin peşinatı olmayıp ev sahibi olmak isteyenlerin yani kısacası alışılagelmiş kredi kuruluşlarının aksine sosyal projeleri anımsatan bir imece yolu ile ev sahibi yapan bir yapı. Peki Fuzulev ödeme seçenekleri nelerdir? Fuzulev sistemi nasıl çalışır? Fuzulev fırsat modeli ile Fuzulev taksit seçeneklerinin kullanıcıları tarafından tayin edilmesini kapsıyor. Fuzulev tasarruflu erken teslim modelinde ise müşterilerinin vadesi gelmeden ev sahibi olmalarını sağlıyor. Fuzulev çekilişsiz model ise taksit sayısına göre ev sahibi olmanızı sağlar. Son olarak da Fuzulev Değerini koruyan modelde vadesi gelmeyen durumlarda ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Fuzulev Faizsiz Ev Alma Modelleri Nelerdir?

Fuzulev faizsiz ev ve araç sahibi olmanız üzerine tasarlanmış sistemlerden oluşuyor. Fuzulev tasarruf süreçlerinde seçeceğiniz vadeler üzerinden işbirliği içerisinde ev ya da araç sahibi olabiliyorsunuz.

Fuzulev İletişim

Fuzulev çağrı merkezi numaralarından haftanın 7 günü destek alabilmeniz mümkün. Fuzulev sosyal medya hesapları ya da Fuzulev iletişim formu gibi araçları kullanarak da bildirimde bulunmanız mümkün. Fuzulev e-postası üzerinden yapılan taleplere ise en kısa süre içerisinde Fuzulev müşteri hizmetleri ekipleri dönüş sağlıyor.

Fuzulev Şikayet ve Yorum

Fuzulev güvenilirliğini ölçmenin bir diğer yolu da Fuzulev yorumlarını bulup varsa Fuzulev şikayetlerini incelemekten geçiyor. Fuzulev müşteri şikayetleri ile ilgili içeriklere Gelbaba.com web sitesi üzerinden ulaşabilir, Fuzulev yorumları hangi konularda yoğunlaşmış takip ederek firmanın hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri