Hedefevim

Hedefevim Yorumları

Hedefevim Şikayetleri 2022

Hedefevim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Hedefevim hedefimiz hayalleriniz sloganıyla yola çıkmış, günümüz ekonomik şartlarında ev ya da araba alarak faiz yükünü taşıyamayacak olan alıcıların fırsat yakaladığı bir finansman kuruluşudur. Hedefevim müşteri hizmetleri alanında son derece deneyimli ve profesyonel ekiplerce yürüyen bir sisteme sahip. Hedefevim Hedef evim A.Ş. bünyesinde İstanbul merkezli bir yapı. Hedefevim şubeleri haftanın her günü açık.

metinb95
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

İnsanlarda çözdüğüm bir psikolojik felsefe anlayışı var ki o da şu birinden bir alacak aldıkları zaman sıra ödemeye gelince 40 takla atarak fare deliğe saklanır gibi saklanırlar ya bu benim komiğime gidiyor. Kendilerini akıllı zannetmiyorlar mı komiğime gidiyor. Neden mi? Allah'ı o an düşünmüyor olabilirler, Ölümü, mahşeri, hesabı düşünmüyor olabilirler. Ama ahirette bunun bir hesabı alabileceğini onların yakasına yapışacağımızı unutup, sadece bu dünyada yaptıklarının onlara kar kalacağını zannederler ,ama dedikleri gibi bildikleri gibi çıkmayacağını belki az çok tahmin ederler. Ben bu ahireti ,mahşeri ,yarını düşünmeyen düşüncesiz varlıkları Allah'a havale ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
sadik
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Sakın ama sakın uğramayın! Paranızla rezil olursunuz!!! Bunlarda 60 bin ₺ param kaldı!!!Şubat ayından beri teslimatımı yapmıyorlar. Savcılıktan ihtar çektim. Avukatları olacak insan alakasız cevap vermiş ihtara. Ama bilmiyorlar benim bilinçli bir müşteri olduğumu...İcra davasında da alakasız cevap vermeniz ümidiyle....Şube derseniz komple yalancı!!!!Mudurleri ve koordinatörleri kaçıncıya değişiyor sayısı belli değil!!! Allah böyle insanların şerrinden korusun!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hedefevim.com Hakkında

Hedefevim hedefimiz hayalleriniz sloganıyla yola çıkmış, günümüz ekonomik şartlarında ev ya da araba alarak faiz yükünü taşıyamayacak olan alıcıların fırsat yakaladığı bir finansman kuruluşudur. Hedefevim müşteri hizmetleri alanında son derece deneyimli ve profesyonel ekiplerce yürüyen bir sisteme sahip. Hedefevim Hedef evim A.Ş. bünyesinde İstanbul merkezli bir yapı. Hedefevim şubeleri haftanın her günü açık. Alıcıların Hedefevim web sitesi Hedefevim.com üzerinden Hedefevim şubelerinin nerelerde bulunduğunu öğrenilebiliyor.

Hedefevim.com Güvenilir Bir Site Mi?

Hedefevim.com Aydın Holding markalarından biridir. Aydın Holding ise 1982 yılında Aydın inşaat olarak faaliyetlerine başlamış ve hızlı bir büyüme sürecine giren yapı, holdingleşerek güçlenmiştir. Hedefevim güvenilir finansman desteği ile uzun zamandır bulunduğu pazarda kendini ispatlamış bir yapıdır. Alıcılar tarafından bakmak gerekirse, piyasada birçok benzeri finansman kuruluşu bulunduğundan akıllara Hedefevim.com güvenli bir yapı mıdır sorusu muhakkak gelmektedir. Dijital dünyada artık bilgiye ulaşmak çok kolay. Doğru yere bakıldığı zaman kullanıcılar Hedefevim.com hakkında olumsuz çok az geri dönüş olduğunu göreceklerdir. İşlem hacmi büyüdükçe, müşteri sayısı arttıkça bir takım aksilikler ya da yanlış anlamalardan kaynaklı şikayetler olmaktadır. Hedefevim.com müşteri memnuniyetini esas alan bir yapı ve bu şikayetlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyor.

Hedefevim.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Hedefevim.com e-ticaret platformu değildir. Tamamen Hedefevim alışveriş süreçlerinin anlatıldığı ve merak edilen konuların ana hatlarıyla açıklandığı ön bilgilendirme yapılan bir sitedir. Peki Hedefevim.com’da nasıl alışveriş yapılıyor? Hedefevim.com başvuru formu üzerinden kullanıcıların gerekli iletişim bilgilerini girmesi sonrası kullanıcılar üzerlerine düşeni yapmış oluyor. Bu andan itibaren Hedefevim.com müşteri temsilcileri devreye giriyor ve kullanıcıya en kısa sürede doldurulan formdaki bilgiler mahiyetinde ulaşıyor.

Hedefevim.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hedefevim.com araba ya da Hedefevim.com konut alımlarında kullanıcılar diledikleri araç ya da konutları alabiliyor. Yani Hedefevim.com 2. el araba ya da Hedefevim.com 2. el konut piyasasında da söz sahibi bir yapı. Araç ya da konut sahibi olmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği 3 çeşit Hedefevim.com yöntemi bulunuyor. Tabi doğal olarak 3 farklı Hedefevim.com ödeme yöntemi de bulunmaktadır. Hedefevim.com Çekilişli sıralama yöntemi, Hedefevim.com Peşinatlı Sıralama Yöntemi, Hedefevim.com Peşinatsız sıralama yöntemi gibi. Hedefevim banka transferi ile ödeme alan bir yapı. Dileyen kullanıcılar ödemelerini Hedefevim Şubelerinden yapabilirler. Hedefevim banka hesap bilgileri sitede bulunmaktadır.

Hedefevim.com neden tercih edilmeli

Hedefevim.com peşinat ödemeden ev ya da araç sahibi olunabilen bir yapı.Hedefevim.com faizsiz uygulamarıyla sadece düşük gelirli değil, her türlü gelir yapısına sahip bireylerin tercih ettiği bir platform. Hedefevim tasarrufa yönlendiren yöntemleriyle düşük taksitlerle ev ya da araç sahibi yapmayı hedeflemiş bir yapı. Kullanıcılar ev ve araç sahibi olurken Hedefevim kefil istemiyor. Peki Hedefevim’den kimler faydalanabiliyor? Hedefevim’den TC vatandaşı olan herkesin yararlanma hakkı bulunuyor.

Hedefevim.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Hedefevim yorumları ve şikayetleri hakkında merak edilenleri ve Hedefevim müşteri şikayetlerini gelbaba.com web sitesinden takip edebilirsiniz.

Hedefevim.com iletişim bilgileri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Hedefevim başvuru formu doldurulduktan sonra kullanıcılar Hedefevim müşteri hizmetleri tarafından aranmaktadır. Ayrıca Hedefevim iletişim sekmesinde bulunan Hedefevim Çağrı merkezi ve Hedefevim Sabit hat numaraları aranarak destek alınabiliyor. Hedefevim iletişim e-postası [email protected]’a mail atılabiliyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri