Ecopayz

Ecopayz Yorumları

Ecopayz Şikayetleri 2022

Ecopayz Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(44)

İnternet üzerinden para transfer işlemlerinin çoğalması ile insanların en çok araştırdığı konulardan biri de Ecopayz nedir? sorusu olmuştur. Online cüzdan uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve güvenilirlik açısından sağlam bir altyapıya sahip olan Ecopayz kart, ülkemizde ve dünya genelinde büyük bir geçerliliğe sahip ödeme ve para transfer yöntemidir.

3 yıl önce yorumlandı

2 kez yurt dışına para göndermek için kullandım ve bundan sonra kullanacağımı sanmıyorum çünkü yeğenim yurt dışından göndü. Hesabı kapatmak istedim doğal olarak ama bu konuda kesin ve hızlı bir çözüm elde edemedim. Uğraştıracaklar sanırım. Basit işlemler hep böyle sıkıntı yaratır zaten

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bence yurt dışı para gönderip alamda denediğim en iyi finansal sistem.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

herkes memnun sorun bende mi bilmiyorum ne zaman kullansam hesabıma çok geç yansıyor ve gecikmeler işlerimin aksamasına sebep oluyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ecopayz para yatımra ve çekme işlemlerini çok sık kullanıyorum bet siteleri yüzünden şimdiye dek ecopayz kaynaklı bir sorun yaşamadım hepsi bet sitelerinin sorumsuzluğuydu.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ecopayz kur çevrimlerinde gerçekten yüksek komisyon alıyor birkaç kere denedim ama hesapladığım rakamlarla bu adamlar paranın altında kalır. Bazı sitelerde mecburen Ecopayz kullanıyorum ama bir alternatif bulursam dakika durmam

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sorunsuz gerçekleşen 3 işlemin ardından son olarak kuzenimin gönderdiği 2000 TL için tam 8 gündür bekliyorum ve gelen giden olmadığı gibi attığım mesajlara da cevap alamıyorum. İletişim konusunda ne kadar kötü olduklarını bu vesileyle anlamış oldum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ecopayz kullanmaya başlamadan önce yapılan yorum ve şikayetlere şöyle bir göz attım ama yazılanlarla çizilenlerle yanından uzaktan alakası olan tek bir sorun bile yaşamadım. 2 Avrupa ülkesinden (Almanya ve Hollanda) ayda 3-4 kez para hareketi yapıyorum çok memnunum ve eşe dosta da hep tavsiye ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

EcoPayz'dan banka hesabıma gelen tutara bloke kondu. Tutarı geri iade etmek zorunda kaldım. EcoPayz ise herhangi bir sorumlulukları bulunmadığını belirterek konuyla ilgilenmiyor, ilgilenmesi için bir müşteri temsilcisine de ulaşamıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Güvenilir ve hızlı tavsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

bahis siteleri için en güvenilir yöntem olarak ecoıpayzı kullanıyorum oldukça memnunum henüz sorun yaşamadım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ecopayz Hakkında

İnternet üzerinden para transferlerini gerçekleştiren kullanıcıların için kredi kartı yerine daha pratik olan Ecopayz uygulamasını kullanmaları gerektiği de uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Ecopayz Hesabı Nasıl Açılır?

İnteraktif ortamlarda para işlemlerini kredi kartı ile yapmak istemeyen kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayan Ecopayz onaylı hesapları, gerçek bilgilerinizin dışında işlem yapma özgürlüğünü siz kullanıcılarına sunabilmektedir. Bu özgürlüğü yaşayabilmek için uygulamanın resmi sitesine erişerek ''Yeni Hesap Bilgileri'' bölümünden sizden istenilen kullanıcı adı, elektronik mail, şifre ve kullanmak istediğiniz para birimini doğru şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaların ardından Ecopayz hesap açma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ecopayz Hizmetleri Nelerdir?

Ecopayz internet üzerinde sanal bir kredi kartı görevi görmektedir. Kullanıcıların gerçek bilgileri dışında alışveriş yapabilmelerine olanak sağlar. Hesaplar arası para transferi, Ecopayz hesap işlemleri ve ödeme alma seçenekleriniz için her zaman güvenle kullanabileceğiniz online bir cüzdandır. Ayrıca Ecopayz ile fatura ödeme işlemlerinizi de en hızlı ve en pratik şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Ecopayz İşlem Limitleri Nelerdir?

Ecopayz aylık işlem limiti kartın özelliğine göre belirlenmektedir. Silver, Gold, Platinum ve VIP kart olarak isimlendirilen bu kartların her birinin işlem limitleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Silver kart sahibi kullanıcılar gün içinde ATM üzerinden maksimum 250 Euro ‘luk bir işlem gerçekleştirebilirken diğer kart sahipleri için bu limit 500 Euro’ya çıkmaktadır. Haftalık Ecopayz işlem limiti ise Silver kartlar için 15.000 Euro, diğer kartlar içinse 30.000 Euro olarak belirlenmiştir.

Ecopayz Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Ecopayz hesabına para yatırabilmek için sahip olmanız gereken tek şey ülke içinde geçerliliği devam etmekte olan bir banka hesabınızın olmasıdır. Ecopayz hesap numaranıza kullanmakta olduğunuz banka hesabı üzerinden havale gerçekleştirdiğiniz takdirde Ecopayz hesabına para yatırma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Paranın hesabınıza geçmesi ise 1-3 iş gününü bulabilmektedir.

Ecopayz Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Ecopayz para çekme işlemleri ATM üzerinden veya banka hesabınıza havale olmak şartıyla sizin tercihinize bırakılmıştır. Ecopayz uygulaması üzerinden banka hesabınızı seçtiğiniz takdirde online cüzdanınızda bulunan para, belirttiğiniz hesabınıza transfer edilecektir. ATM seçeneğinde ise Türkiye’deki her ATM üzerinden sahip olduğunuz Ecopayz kart ile para çekme işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak , iki yöntemde sırasında da Ecopayz para çekme ücreti talep edilmediğini hatırlatmakta fayda var.

Ecopayz Hesabımdan Başka Bir Ecopayz Hesabına Nasıl Para Yollarım?

Ecopayz uygulaması ile yapacağınız her işlem gibi para transferler işlemlerinizi de uygulama üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya erişim sağlayarak Ecopayz para gönderme seçeneğine tıkladığınızda karşınıza banka hesabına veya Ecopayz numarasına olmak üzere iki tercih çıkmaktadır. Başkasının Ecopayz hesabına para göndermek için karşı tarafın Ecopayz numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Banka hesabı üzerinden para gönderme işlemi yapmak istenildiğinde ise karşı tarafın hesap numarası veya IBAN numarasının ilgili bölüme girilmesi gerekmektedir.

Ecopayz Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Ecopayz ile ödeme alma yöntemi günümüzde milyonlarca internet kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Kullanışlı ve basit arayüzü sayesinde interaktif ortam üzerinden ödeme alanlar ve bu kişilerin işverenleri tarafından Ecopayz kullanımının popülerliği her geçen gün artmaktadır. Ecopayz ile ödeme alabilmek için çalıştığınız yere veya hizmet sunduğunuz kuruma Ecopayz hesap numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır. Kolay ve pratik ödeme alma işlemleri sizin ve çalıştığınız kurumların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Ecopayz Şikayetleri ve Yorumları

Ecopayz şikayetlerinizi dinlemek 7/24 çalışan destek birimlerine ulaşabilmek çok kolaydır. [email protected] mail adresinden her türlü talep ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz gibi Ecopayz resmi sitesinde belirtilen telefon numarası ile Ecopayz müşteri hizmetleri şikayet hattına yaşadığınız olumsuzlukların çözümü için ulaşabilirsiniz. Son olarak bu iletişim bilgilerine erişim sağlayamıyorsanız, uygulamanın resmi sitesine dahil olan bir canlı destek hattı bulunmaktadır. 7/24 talep ve şikayetlerinizi dinlemek için hazır olan çevrimiçi destek hattına Ecopayz uygulamasının gelişme gösterebilmesi için değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri