Param

Param Yorumları

Param Şikayetleri 2022

Param Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(14)

Param, “Türkiyenin Elektronik Parası” sloganıyla kullanıcılarına pratik ve dijital çözümler sunmaktadır. Peki Param nedir? Param, bireysel veya kurumsal olarak kullanılabilen bir elektronik para hesabıdır.

Problem Çözüldü 👍

coskunk36
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

oidipus
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Kusura bakmayın. Ters bir laf ettiysem. kişisel özellikle. Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

3 yıl önce yorumlandı

paramı kullanmaya başladığımdan beri o kadar memnunim ki diğer tüm sistemlerin applerini sildim telefonumdan

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

yaptığınız alışverlerde param kullanarak para iladesi alabilorsunuz. kullanmak için yeterli sebep keşke daha çok insan kullansa ancak çok yaygınlaşmadı henüz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Param kartı tavsiye ederim. Paparadan sonra gayet başarılı bir sistem.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Banka hesabımdan 750 TL para çekilmiş işleme baktığımda param çekmiş görünüyor benim paramla Bi alakam bile yok ve bence hırsızlara para anlık yapan bir şirket aradığımda kimin çektiğini bile söyleyemediler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

taksimiz olduğu dönem pos cihazı için aldığımız ürün yaklaşık 4/5 aydır kullanıyordum. Bir şey dikkatimi çekti param uygulaması dahil İnternet sitesi üzerinden giriş yaptığımda bile kart numaram görünmüyor. böyle şeylere takıntılı olduğumdan müşteri hizmetlerini aradım onlarda kendilerinin maskeli olarak görüntülediğini söyledi ben neden göremiyorum kendi kart numaramı dediğimde tamamı bu şekilde dediler. Ardından biraz araştırma yapinca insanların haberi, bilgisi ve onayı olmadığı halde hesaplarından para çekme gibi resmen suç olan işlemleri yaptıklarını gördüm (dileyen Şikayetvar sitesine bakabilir) ve hemen hesap kapatma işlemlerine başladım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Karşılaştırmada muadil sitelere göre göze batan bir eksiği yok aslında sadece bilinirlik biraz zayıf.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

100 tl market alışverişine 15 TL hediye çok iyi bir kampanya hatta kampanya gibi kampanya. Zaten 100 tl market alışverişi için başlangıç fiyatı gibi bişey oldu 60 TL extra kazandım Param sayesinde... :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

hesabımı aktivite edebilmek için baya uğraştım ve teknik bir sorun değildi sanırım benim elektronik özrümle alakalıydı. müşteri hizmetleri sorunumu hemen çözdü. Tek seferde söylediğini anlayan müşteri danışmanıyla karşılaşınca insan şaşırıyor. tabi ben memnun kaldım ve güvenilir bir aracı olduğunu deneyimledim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Param Hakkında

Siz veya bir başkası bu hesaba kolaylıkla para yükleyebilirsiniz. İnternet ve mağazalar olmak üzere birçok yerde geçerlidir. Param kartı cüzdanınızda taşıyabilir, Param mobil uygulamasını AppStore veya Google Play Store’dan indirerek hesabınızı takip edilebilirsiniz. Param kart 18 yaşından küçükler tarafından da kullanılabiliyor. Tüm banka ATM’lerinde geçerli olup, istediğiniz zaman ve istediğiniz ATM’den Param kartınızı kullanarak para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Aynı zamanda, Param mobil uygulama üzerinden, yerinizden kalkmadan EFT dahi yapabilirsiniz.

Param Hesabı Nasıl Açılır?

Param hesap açma işlemi ilk adımı Param.com.tr’den başvuru yapmak olacaktır. Param onaylı hesap aktif edildikten sonra para yüklemeye uygun hale gelir. EFT, kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli karttan Param karta para yükleyebilirsiniz. Cüzdanınızda taşımak isterseniz eğer adresinize ulaştırılmak üzere somut bir Param kart talep edebilirsiniz. Bu kart sayesinde Türkiye’deki tüm banka POS cihazlarını kullanabilir ve dilediğiniz her yerde nakite ihtiyacınız olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Yüklediğiniz para kadar harcama yapabildiğiniz için, kredi kartı gibi sizi zora sokmuyor ve ay sonunda borç ödemiyorsunuz. Kısacası Param sayesinde ayağınızı yorganınıza göre uzatabiliyorsunuz.

Param Hizmetleri Nelerdir?

Param hem kurumsal hem bireysel hizmetler vermektedir. Param POS, ParamIBAN, ParamGüvende isminde çeşitli ödeme hizmetleri sunmaktadır. Örneğin; ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına 21 bankanın sanal POS’una sahip olabilir veya dilediğiniz yerden ek POS maliyeti olmadan mobil tahsilat yapabilirsiniz. Kurumsal alandaki avantajlarının yanı sıra bireysel kullanıcılara da hizmet sunuyor. Bireysel kullanıcılara ise 18 yaşında olması dahi gerekmeden herkesin parasını tutabileceği, Param hesap işlemleri gerçekleştirebileceği, Param ile fatura ödeme dahi yapabileceği ve alışveriş yapabileceği bir hesap ve kart sunuyor. Ön ödemeli bir hesap olduğu için de internet alışverişlerinizi kredi kartına nazaran daha güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor.

Param İşlem Limitleri Nelerdir?

Param, kullanıcılarından hesap açılış ücreti ve hesap işletim ücreti almamaktadır. Param kart limiti ve Param işlem limitleri gibi bilgilerin tümünü sitesinde bulunmaktadır. Her işlemin alt ve üst limiti hakkında kendi web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Param Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Param hesabına para yatırma için iki yöntem bulunmaktadır. Birinci yöntem Param mobil uygulamasıdır. Bu mobil uygulama üzerinden; EFT, kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli karttan Param karta para yüklenebilir. İkincisi yöntem ise Param hesabına ATM’den para yatırma yöntemidir. Talep ettiğiniz takdirde adresinize ulaştırılan Param kartı herhangi bir bankanın ATM’sine takarak 7/24 para yatırabilirsiniz.

Param Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Param para çekme yönteminden ilki herhangi bir bankanın ATM’sinden para çekmektir. Param kartınızı takıp bankamatikteki yönergeleri takip ettiğiniz takdirde istediğiniz miktarda para çekebilirsiniz. İkinci Param kart para çekme yöntemi ise Param mobil uygulamadan EFT ile başka kartlarınıza para havalesi gerçekleştirmek sayılabilir. İşlem ücretleri, işlemlerin alt limit ve üst limit gibi bilgileri için Param.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Param Hesabımdan Başka Bir Hesaba Nasıl Para Yollarım?

Bankaya gitmeye gerek kalmadan indireceğiniz Param mobil uygulaması sayesinde dilerseniz herhangi bir kredi kartınıza, banka kartınıza veya başka bir Param hesabına para gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamada başka bir hesabın bilgilerini ve göndermek istediğiniz miktarı seçmeniz gerekiyor. Bu aşamalardan sonra Param para gönderme işleminiz güvenle tamamlanmış olacaktır.

Param Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Param ile ödeme almak için Param POS sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz POS sahibi olmadan mobil ödeme alabileceğiniz ödeme yöntemleri de mevcut. Bunların dışında internet satışı yapanlar için düşünülmüş Param ödeme alma yollarından en pratiği ParamTIK yöntemi mevcut. Bir internet sitesine ihtiyaç dahi duymadan ParamTIK paneli üzerinden ürününüze özel bir link oluşturuyorsunuz, bu linke tıklayan müşteriler güvenle ve tek tıkla ödeme işlemlerini gerçekleştiriyor.

Param Şikayetleri ve Yorumları

Param müşteri hizmetleri şikayet ve taleplerinizi iletebilmeniz ve çeşitli konularda yardım alabilmeniz için destek numarası ile hizmet vermektedir. Bu numaradan Param müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri