Jetteknoloji

Jetteknoloji Yorumları

Jetteknoloji Şikayetleri 2022

Jetteknoloji Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Merkezi İzmir’de olan Jetteknoloji.com internet reklamcılığıyla başlamış olan yolculuğuna , yazılım teknolojisini harmanlayarak, özellikle KOBİ’ler için teknolojik altyapılar sunan bir e-ticaret platformudur. Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi öncülüğünde faaliyet gösteren Jetteknoloji.com başarılı projeler sonrası Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi kampüsünde bulunan Teknokent’de kurmuş olduğu Jetteknoloji.com AR-GE ofisiyle daha hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Jetteknoloji markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Jetteknoloji.com Hakkında

Merkezi İzmir’de olan Jetteknoloji.com internet reklamcılığıyla başlamış olan yolculuğuna , yazılım teknolojisini harmanlayarak, özellikle KOBİ’ler için teknolojik altyapılar sunan bir e-ticaret platformudur. Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi öncülüğünde faaliyet gösteren Jetteknoloji.com başarılı projeler sonrası Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi kampüsünde bulunan Teknokent’de kurmuş olduğu Jetteknoloji.com AR-GE ofisiyle daha hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir. Jetteknoloji.com hakkında eklenmesi gereken bir konu da web sitesinin şık ve özgün tarzıyla örnek bir web sitesi olmasıdır.

Jetteknoloji.com Güvenilir Bir Site Mi?

Birçok başarılı projesi bulunan Jetteknoloji.com profesyonel ekibiyle sürekli büyümeyi hedefleyen bir platform olarak göz dolduruyor. İşbirliği yaptığı güçlü partnerlerle de dikkat çeken Jetteknoloji.com güvenilir bir web site olduğunu bir nevi ispatlamış olmaktadır. E-ticaret platformu olan Jetteknoloji.com kredi kartı çekimlerinde 256 Bit SSL sertifikası güvencesiyle müşterilerinin kart bilgilerini korumaktadır. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla faal olan Jetteknoloji.com güvenilir bir web sitesi ve partnerdir.

Jetteknoloji.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Jetteknoloji.com web sitesinde alınan ürünlerde perakende mantığı bulunmamaktadır. O yüzden Jetteknoloji.com yetkilileriyle uzun soluklu çalışmalar ve görüşmeler yaşanılması kuvvetli bir ihtimal olacağından Jetteknoloji.com üyelik zorunluluğu olan bir yapı. Jetteknoloji.com üyeleri alışveriş esnasında sepete ekle metoduyla alışveriş yapar ve satın alma gerçekleştikten sonra sipariş tamamlanır. Jetteknoloji.com Bayilik çalışmalarıyla ilgili de çalışmalar yürütmektedir. İşletmeler Jetteknoloji.com bayiliği yapmak isterlerse 3 farklı yöntemle partnerlik yapılmaktadır. Jetteknoloji.com Satış Ortaklığı, Jetteknoloji.com Marka Bayilik, Jetteknoloji.com Markasız Bayilik.

Jetteknoloji.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Her e-ticaret platformu gibi Jetteknoloji.com da kredi kartı ile ödeme almaktadır. Bunun yanı sıra Jetteknoloji.com banka transferi yoluyla da ödeme alıyor. Kullanıcılar Jetteknoloji.com banka hesap bilgilerini web sitesinde bulabilirler.

Jetteknoloji.com’da Hangi Ürünler Var?

Bir e-ticaret sitesi kurmak isteyen ya da entegre muhasebe programına sahip olmak isteyen her işletmenin ilgisini çekecek olan Jetteknoloji.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Jetteknoloji.com ürün kategorileri; Jetteknoloji.com Muhasebe, Jetteknoloji.com Alan Adı, Jetteknoloji.com E-Fatura, Jetteknoloji.com Toplu SMS, Jetteknoloji.com SSL Çözümleri, Jetteknoloji.com Yazılım Modülleri, Jetteknoloji.com E-Ticaret Paketleri, Jetteknoloji.com Pazaryeri paketleri. Jetteknoloji.com büyük ve güçlü e-ticaret platformlarına entegre sistemler üretmekte ve müşterilerinin online mağazacılık dünyasına hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapmalarına imkan vermektedir.

Jetteknoloji.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Jetteknoloji şikayetleri ve yorumları online tüketici platformları arasındaki yerini alan gelbaba.com web sitesinde yer almaktadır. Gelbaba.com ile diğer insanların deneyimlerini takip edebilir sizler de pek çok firma hakkında yapılmış kullanıcı değerlendirmeleri arasında düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz.

Jetteknoloji.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Jetteknoloji.com iletişim için [email protected] e-postası üzerinden ya da web sitesinde bulunan Jetteknoloji.com müşteri hizmetleri numarasından ulaşılabilmektedir. Kullanıcılar dilerlerse web sitesinde bulunan Jetteknoloji.com iletişim formuyla iletişim sağlayabilirler. Ayrıca site üzerinde Jetteknoloji.com canlı destek hattı üzerinden de destek alınabilmektedir. Kullanıcılar Jetteknoloji.com sosyal medya hesaplarına site üzerinden abone olabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri