Maxi Gezi

Maxi gezi Yorumları

Maxi gezi Şikayetleri 2022

Maxi gezi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(3)

TC Turizm ve Kültür bakanlığınca TURSAB belgesi sahibi olan Maksi Grup Seyahat Turizm Ticaret Ltd. Şti. öncülüğünde turizm sektöründe faaliyet gösteren Maxigezi.com Ankara merkezli bir web sitesidir. Özellikle tur konusunda uzmanlaşmış olan Maxigezi.com Ankara çıkışlı birçok tur organize etmektedir.

sfai
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

Muhteşem bir geziydi rehberimiz M*** beyin herseyimizle gereğinden fazlasıyla ilgilenmesi hepimizin takdirini kazandı. Ayrıca şoförümuz G**** beyin tecrübesi karlı bölgelerde zincir takmak için buzlarda yatması hepimizi duygulandırdı. Maxi geziye M**** beye ve G**** beye sonsuz teşekkürler tekrar baska gezilerde yine onlarla olmak dileğiyle sevgiler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
emineasenao
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 ay önce yorumlandı

Turistik Doğu ekspresiyle yaptığımız turdan çok memnun kaldık.Özellikle M**** C*** Ç**** ilgisi süperdi.Aslında birçok aksilik yaşamamıza rağmen kendisi hemen çözüm üretti.Kendimizi güvende hissetmemizi sağladı.Teşekkürler maxigezi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nihank
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

7 ay önce yorumlandı

Merhaba. İlk defa hiç bilmediğim bir tur ile Doğu expresi ile Kars turuna gittik. Gittiğim gördüğüm en güzel tur diyebilirim. İyi ki gitmişim, iyi ki katılmışım. Tur öncesi gerek çalışan kişilerin sürekli telefon ile arayıp bilgi vermesi, gerek tur esnasında rehber N*** Bey'in ilgilenmesi. Her şey çok güzel geçti. Bu tur için Maxigezi sizlere çok teşekkür ederim. Bundan sonraki turlarınızda muhakkak olacağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Maxigezi.com Hakkında

TC Turizm ve Kültür bakanlığınca TURSAB belgesi sahibi olan Maksi Grup Seyahat Turizm Ticaret Ltd. Şti. öncülüğünde turizm sektöründe faaliyet gösteren Maxigezi.com Ankara merkezli bir web sitesidir. Özellikle tur konusunda uzmanlaşmış olan Maxigezi.com Ankara çıkışlı birçok tur organize etmektedir.

Maxigezi.com Hizmetleri Nelerdir?

Önceliğini Turlara vermiş olan Maxigezi.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Maxigezi.com ürünler ana başlıkları; Maxigezi.com Yurtiçi Turlar, Maxigezi.com Yurtdışı Turlar, Maxigezi.com Turlar, Maxigezi.com Oteller, Maxigezi.com Uçak Bileti. Maxigezi.com Kültür Turları, Maxigezi.com Bayram Turları, Maxigezi.com Özel Gün Turları, Maxigezi.com Diğer İllerden Kalkışlı Turlar, Maxigezi.com Yurtdışı bayram Turları, Maxigezi.com Balkan turları, Maxigezi.com Küba Turları, Maxigezi.com İskandinavya Turları, Maxigezi.com Amsterdam turları, Maxigezi.com Vizesiz Turlar, Maxigezi.com Otobüslü Yurtdışı Turları, Maxigezi.com Festival Turları, Maxigezi.com Van Gölü Ekspresiyle Van Turları, Maxigezi.com Kurtalan Ekspresiyle Gap Turları, Maxigezi.com Doğu Ekspresi ile Kars Turları, Maxigezi.com Tren Turları, Maxigezi.com Olympos Turları, Maxigezi.com Karadeniz Turları, Maxigezi.com Batı Karadeniz Turları.

Maxigezi.com’dan Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Maxigezi.com online seyahat acentasıdır. Kullanıcılar Maxigezi.com web sitesinde seçtikleri ürün ya da ürünleri bütün bilgi ve görselleri ile inceleyebilir ve karar verme aşamasında destek alabilirler. Maxigezi.com üyelik zorunluluğu bulunmayan br web sitesi. Rezervasyon aşamasında kullanıcılar eğer üye değillerse, doldurmaları gereken bir form bulunmaktadır. Maxigezi.com rezervasyon yapılabilmesi için bu formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdırlar. Maxigezi.com kullanıcıları rezervasyon oluştururken aradıkları kriterler dahilinde bulunan ürünlerle ilgili formu doldurduktan sonra, Maxigezi.com yetkilisi tarafından müsaitlik ya da bilgi vermek amaçlı geri dönüş yapılmaktadır. Ödeme sonrası işlem tamamlanıyor ve Maxigezi.com rezervasyonu yapılmış olur.

Maxigezi.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Maxigezi.com online alışveriş sitesi olmadığından Maxigezi.com kredi kartından online çekim yapılmamaktadır. Maxigezi.com Mail-order formu ile beraber kredi kartı ile ödeme gerçekleşmektedir. Kullanıcılar isterse Maxigezi.com Banka transferi ile ödeme yapmaktadır.

Maxigezi.com Rezervasyon Güvenilir mi?

Maxigezi.com KKVK gereği kullanıcılarının kişisel bilgilerini korur ve muhafaza etmektedir. Maxigezi.com daha çok Tur ağırlıklı bir platform ve müşterileri uzun yıllardır tanımakta ve tercih etmektedirler. Maxigezi.com kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle kart bilgilerini şifreleyerek gönderir ve korur. Bütün bu bilgiler ışığında Maxigezi.com güvenilir bir sitedir.

Maxigezi.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Maxigezi.com iptal ve Maxigezi.com iade süreçleri değişkenlik gösteren parametreler sebebiyle, kullanıcıların bilgileri Maxigezi.com yetkilileriyle görüşmeleri gerekmektedir.

Maxigezi.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Maxigezi müşteri şikayetleri ve yorumları turizm sektöründe yer alan tüm firmalar gibi gelbaba.com web sitesinde yerini almaktadır. Tatil ve seyahat planı yapan herkesin gelbaba.com sitesindeki gerçek kullanıcı deneyimlerini takip ederek fikir sahibi olmalarını ve kararlarını bu şekilde daha net vermelerini tavsiye ederiz.

Maxigezi.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Maxigezi.com iletişim için [email protected] e-posta üzerinden, yine web sitesi üzerinde bulunan Maxigezi.com Whatsapp destek hattından, Maxigezi.com Müşteri hizmetlerini numarasından, Maxigezi.com Sabit hat ve Maxigezi.com mobil hat üzerinden sağlanabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri