Newegg

Newegg Yorumları

Newegg Şikayetleri 2022

Newegg Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(6)

newegg.com e-ticaret sitesi olarak uluslar arası boyutta faaliyet gösteren, bilgisayardan giyime kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veren bir online alışveriş sitesidir. 2001 yılında Kuzey Amerika’da kurulan şirket, Avrupa, Güney amerika, Asya ve Ortadoğu’da geniş bir coğrafyada ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

3 yıl önce yorumlandı

newegg uygun fiyatlı yurtdışı alışverişlerimiz için öncelikli ve mantıklı bir tercihti tamam bizim paramız değersiz de siz de ne kampanya ne bişi yapmışsınız. buradan bir şey alınmaz artık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

aldığım ürünler henüz kargoya verilmeden siparişlerimi iptal ettim şu an tam oalrak 21 gün oldu ancak kesinlike ne bir yetkiliye ulaşabiliyorum ne de aldığım ürünün parasını iade veriyolar. nerye yazacağımı şaşırdım çok madurum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

fiyatları aslında gayet uygun yurtdıında arkadaşıma aldırdım baya ucuza geldi eğer kendim alsaydım kargo oldukça geç geliyor önceki siparişim tam 3 haftada geldi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

firmaya 5 puan bizim paraya 0 puan i7 işlemci fiyatı 3 aylık maaşım ama bu onların değil bizim problemimiz. Yakında yine internet kafelerde kantır oynarız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

tam bir aydır aldığım ürün elime geçmedi çok pahalı bir şey almamıştım ama halen içim içimi yiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Dolar uçtu Newegg fiyatları da uçtu. Bu saatten sonra bilgisayar alınmaz :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

newegg.com Hakkında

Teknoloji ürünleri odaklı bir perakende şirketi olmasından dolayı dünyanın her yerinden ve her kesimden müşterisi olan Newegg hakkında müşteri odaklı bir şirket olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Dünya genelindeki çevrimiçi alışveriş siteleri arasında teknolojik ürünler noktasında önemli bir yere sahip olan Newegg, müşteri siparişlerine rekabetçi fiyatlar sunarak bu siparişleri zamanında teslim etmeyi görev edinmiştir. Müşterilerine en iyi satınalma kararını verme konusunda da yardımcı olan Newegg, ayrıntılı ürün bilgileri, ürün karşılaştırmaları, uzman yorumları ve satın aldığınız ürünler hakkında verilen eğitimler ile bu alanda faaliyet gösteren alışveriş siteleri arasında fark yaratmaktadır.

newegg.com Güvenilir Bir Site Mi?

newegg.com güvenilir mi? müşterilerin cevabını en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir. Uzun yıllar online satış gerçekleştiren ve ciddi bir e-ticaret sitesi olan newegg, arz ettiği ürün kalitesi ve çeşitliliği ile güvenilir ürünler satan ve dolayısı ile güvenilir bir sitedir. Satın alma işlemleri noktasında ortaya çıkacak olan newegg güvenli mi? sorusu, kişisel verilerin korunması konusunda büyük bir çaba göstermektedir ve kart bilgileriniz ve adres, telefon bilgilerinizi kaydetmeden ve herhangi bir şekilde paylaşmadan işlem yapmaktadır şeklinde cevabını bulmaktadır. Newegg'in güvenlik uygulamaları hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Newegg.com’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Newegg.com’dan nasıl ürün satın alabilirim? Bu sorunun cevabı, siteye üye olduktan sonra ihtiyacınız olan ya da beğendiğiniz ürünün üzerine tıklayarak bu ürünü satın alma sürecini başlatabilirsiniz. Üzerine tıkladığınız ürünün detaylı bilgilerine göz attıktan sonra sepetinize ekleyerek devamında adres ve ödeme yönteminizi seçerek ürünü almış olursunuz. Newegg.com alışveriş elektronik ürünler konusunda sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Newegg.com’da Hangi Markalar ve Sektörler Var?

Bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, cep telefonu, tablet, televizyon gibi elektronik sektörünün en çok tercih edilen cihazları otomobil parçaları ve aksesuarları, ev ve bahçe, tekstil, giyim vs. Newegg.com sektörler arasında yer almaktadır. Newegg.com markalar konusunda da çeşitli seçenekler sunmaktadır. Lenovo, Acer, HP, Dell, Apple gibi bilgisayar markalarını, AMD ve İntel işlemci markalarını, Samsung, motorola, Apple, markalarının en iyi cep telefonlarını ve daha birçok markanın en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini bulabilirsiniz.

Newegg.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Newegg kargo hizmetini, dünya çapında e-ticaret yapan bir firma olduğu için kendi sistemi içerisinde oluşturduğu SBN sistemi üzerinde ilk olarak hazırlamaktadır. Newegg anlaşmalı kargo firmaları ülkemizden verilen siparişler için değişkenlik gösterebilmektedir. Newegg kargo fiyatları ve ürün siparişi sırasında yaklaşık olarak görebileceğiniz gümrük fiyatları ilgili sayfada hesaplanmaktadır. Neweggs kargo gönderimini Fedex gibi global kargo firmaları ile yapabilmektedir.

Newegg Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Newegg kargo takip ekranı olarak sitesinde hazırlanmış bir format bulunmaktadır. Böylece Newegg kargom nerede? gibi sorulara bu ekrandan ulaşabilirsiniz. Yurtdışı merkezli satış yapan ve Türkiye pazarına da satış gerçekleştiren firmalardan alışveriş yapanların çokça merak ettikleri ve Newegg kullanıcıları için de geçerli olan Newegg kargo ne zaman gelir? noktasında da sitede yer alan bu kargo takip ekranını kullanabilirsiniz.

Newegg Şikayetleri ve Yorumları

Newegg şikayet ya da Newegg kullanıcı yorumları konusunda Gelbaba gibi çeşitli platformlardan faydalanabilirsiniz. Newegg müşteri şikayetleri arasında geç ulaşan kargolar ve verilen siparişlerin iptal edilmesi durumunda ödemenin karta iadesinde yaşanan bir takım sorunlar bulunmaktadır. Sizler de Newegg deneyiminiz sonrası Newegg yorumları ve Newegg şikayetleri oluşturabilir bu konudaki deneyiminizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Newegg İletişim Bilgileri Nelerdir?

Newegg iletişim bilgisi sitesinde kullanıcı tercihlerine göre yer almaktadır. Newegg iletişim yöntemleri arasında bize ulaşın (Contact Us) sayfasında bir form yer almaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri