Halkbank

Halkbank Yorumları

Halkbank Şikayetleri 2022

Halkbank Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

1. Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı ve Dünya Ekonomik Krizi sonrası tüm dünya gibi Türkiye de oldukça zor ekonomik zamanlar geçirmiştir. Özellikle ülkemizin Türkiye Cumhuriyeti olarak yeniden kurulması var olan sancılı dönemin daha da ağır geçirmesine neden olmuştur. Halkbank işte böyle bir zamanda 1933 yılında ulu önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde kuruluyor.

3 yıl önce yorumlandı

İki ay önce hesap kartımı ATM yuttu geri vermedi defalarca söylememe rağmen beni hep oyalıyorlar yeni hesap kartı için iki ay önce başvuruda bulundum ama hala mağduriyetim giderilmedi benim için çok ciddi sorunlar doğurdu.gereginin yapılmasını arz ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ihtiyaç kredisini maaşını halktanbanktan alan babam üzerinden çektim. En iyi faiz oranı burada. özellikle emeklinizin yaşı biraz genç ve vadeyi kısa tutarsanız komik tutarlara para çekebilirsiniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Halkbank Hakkında

1. Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı ve Dünya Ekonomik Krizi sonrası tüm dünya gibi Türkiye de oldukça zor ekonomik zamanlar geçirmiştir. Özellikle ülkemizin Türkiye Cumhuriyeti olarak yeniden kurulması var olan sancılı dönemin daha da ağır geçirmesine neden olmuştur. Halkbank işte böyle bir zamanda 1933 yılında ulu önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde kuruluyor. Esnafın ve ticaret ile uğraşan kişilerin kalkınması ve bu sayede ekonomik gücü ülke olarak kazanma amacı ile önemli adımlar atılıyor. Oldukça başarılı olan Halkbank Kurumsal Bankacılık, Bireysel Bankacılık alanlarında sektöre yön veren bir marka oluyor. Halk Yatırım ve diğer birçok iştiraki ile bu gün Türkiye'nin en önemli bankaları arasında ilk sıralarda.

Halkbank Hizmetleri

Halkbank ürün ve hizmetlerini yılların tecrübesi ile geliştirerek, piyasaya yön veren bir isim olmanın bilinci ile gerçekleştirmektedir. Halkbank döviz işlemleri Merkez Bankası kurları baz alınarak yapılmakta, Halkbank faiz oranları yine piyasa koşulları göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Halkbank havale ve EFT gibi işlemler şube, ATM ve mobil bankacılık ile yapılabilmektedir.

Halkbank İnternet Şubesi

Halkbank internet bankacılığı ve Halkbank mobil bankacılık alanında attığı öncü adımlar ile müşterilerine kolay bir kullanım alanı tasarlamıştır. Şubeler ile yapılabilen birçok işlem ve talebin internet bankacılığı ile de gerçekleştiriliyor olması ile müşteriler artık bu kategorileri daha çok tercih etmektedir. Halkbank internet şubesi giriş işlemleri için gerekli olan kullanıcı numarası ve şifreleri telefon bankacılığı ile yapılabilmektedir.

Halkbank Hesap Açma

Halkbank hesap açma ve hesap seçeneklerinin detaylarını öğrenip, açılan hesapların sözleşmelerini imzalama gibi tüm prosedürler, Halkbank şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Halkbank altın hesabı gibi birçok vadeli yatırım hesabına da sahiptir. Müşterilerinin birikimlerini giderek arttırmaları için çözümler ve ürünler tasarlayan Halkbank mevduat hesapları ve türleri için web siteleri güncellenmektedir.

Halkbank Bireysel Emeklilik

Halkbank BES hakkında en çok talep alan ve kişilerin başvurduğu bir bankadır.  Halkbank bireysel emeklilik devlet katkısı ile birikimlerini sürekli olarak arttırma fikri kişilerce oldukça olumlu karşılanmış ve ufak tutarla olsa dahi yoğun başvuru olmuştur. Halkbank BES hesabı ve diğer tüm detaylar için hemen hemen her şubede sigorta işlemleri ile ilgilenen birim açmıştır. Bu şekilde bilgi almak için ve yatırım detaylarını öğrenmek için, Halkbank şubeleri ziyaret edilebilir.

Halkbank İşlem Ücretleri

Halkbank işlemleri şubeler, telefon bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yapılabilmektedir. Halkbank kredi kartı aidatı gibi klasik fiyatlandırmalarını, maaş müşterileri ve emekli müşterileri üzerinden muaf tutmaktadır. Halkbank kredi  havale ücreti ya da Halkbank EFT ücreti de yine müşterilerin bankalarındaki mevduatı, maaş müşterisi olup olmaması gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı aracılığı  ile müşterilerinin her türlü talep, istek, sorun ve sorularına hızla cevap vermektedir. Halkbank müşteri hizmetleri telefonu banka kartı ya da kredi kartı üzerinde yer almaktadır. Halkbank müşteri hizmetleri numarası arandığında müşteri numarasını ya da TC kimlik numarasını tuşlayan kişiler hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir.

Halkbank Şikayet ve Yorumları

Halkbank şikayet ve memnuniyet mesajları ile birçok ziyaretçi aradığı bilgiye tarafsız bir şekilde erişirken aynı zamanda kendi Halkbank müşteri yorumları ve Halkbank müşteri şikayetleri mesajlarını da sitemize yazıyor. Bilinçli tüketim için oldukça büyük bir adım olan Gelbaba ile aradığı ürün ve hizmetlere en iyi şekilde kavuşan kişiler, marka, ürün ve hizmet deneyimlerini her zaman Gelbaba'ya yazıyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri