Yapı Kredi Bankası

Yapı kredi bankası Yorumları

Yapı kredi bankası Şikayetleri 2022

Yapı kredi bankası Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(6)

Türkiye’nin ilk özel sermayeli ulusal bankası olarak hizmet veren Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında kurulmuştur. Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri hafta içi 10:00-12:30 ve 13:30-17:00 arasında gerçekleşmektedir. Yapı Kredi Bankası ortaklık yapısına göre; bankanın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A. Ş.’ye ve %40,95 oranındaki hissesi de Koç Finansal Hizmetlere aittir.

Problem Çözüldü 👍

kadirizmmm
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Yapı Kredi hisse senedi ve vadesiz hesabıma bloke koyulmuş hiçbir sebep yokken. Böyle saçmalık olur mu kardeşim? Yurt dışında çalışıyorum. 4 bin Euro maaşım var Yapı Kredi üzerinden Türkiye'de ki işlerimi hallediyorum nasıl bloke koyarsınız ya? Mağdur ediyorsunuz para göndermem gerekiyor aileme başka hesabım yok. Yapı Kredi K*** Ö*** 5****** nolu hesap

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ademk65
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

20.01.2022 tarihinde icra müdürlüğünden borc kaldırma yazısı gönderildiği halde yapı kredi bankası hesap blokemi kaldırmadı müşteri temsilcileriyle görüştüğümde baştan salma bilgisizlik sunuyorlar müşterisine en cok magdur oldugum banka pişmanlıktır

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Defalarca şans vermeme rağmen her defasında beni hayal kırıklığına uğratan banka. Söz verdiğiniz havaleyi saatlerce bekletir, muhattap bulamazsınız, nasıl bi işleyişleri varsa saatler bazen gün sonra işleminiz ancak gerçekleşir ama borcunuz varsa tüm banklardan fazla arar, uak durun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Banka çalışanlarının hiçbirşey umrunda değil vaktim dolsun evime gidim maaşımı alıym. Bu moddalar. 20 dakika sürüyor her işlem. İşimiz gücümüz var 3-4 saat bankada beklemek zorunda değiliz. Gaziantrp binevler şubesi iğrenç..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Gaziantep binevler şube yapıkredide çalışanlarbserin yerde çay su keyif yaparken insanlar pandemiden dolayı kapıda güneşin altında rezil oluyorlar. Sıra bana gelip bankaya girdiğimde 1 işlemi tam 37 dk da yaptılar her işlem 15-20 dk sürüyor maalesef banka çalışanları rezil insanlar. Binevler şubeye acil denetleme ve uyarı gerekiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Başka banka kredi kartı borcumu yapıkredi bankasında uygun koşullarda yapılandırdım ve hepsini yapıkrediye taşıdım. Artık 50 yere kesilmeye gerek yok gidip ay başında yatırcam borcumu başım ağrımasın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Yapı Kredi Bankası Hakkında

Türkiye’nin ilk özel sermayeli ulusal bankası olarak hizmet veren Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında kurulmuştur. Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri hafta içi 10:00-12:30 ve 13:30-17:00 arasında gerçekleşmektedir. Yapı Kredi Bankası ortaklık yapısına göre; bankanın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A. Ş.’ye ve %40,95 oranındaki hissesi de Koç Finansal Hizmetlere aittir. Yapı Kredi Bankası bireysel bankacılık hizmetlerinde fatura ödeme, para transferi ve işlem onayı yapmanız gereken durumda zamandan tasarruf edersiniz. Yapı Kredi Bankası kurumsal bankacılık alanında birçok önemli şubesi ve kaliteli personeliyle hizmet odaklı olup müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama odağı ile çalışmalar yürütmektedir. Yapı Kredi Bankası ticari bankacılık alanındaki amacı, ekonomik faaliyetlerde farklı alanlardan yan sanayi ve ticari işletmeleri, tedarikçi ve bayilerin oluşturduğu müşterilerinin teminat ve finansal gibi ihtiyaçlarını ele almaktır. Yapı Kredi Bankası KOBİ bankacılığında iş yeri açma ya da işlerinde büyümeyi hedefleyen işletmelere en uygun faiz oranı ile desteklemektedir. Yapı Kredi Bankası şubelerinin sayısı Türkiye genelinde 845 olup bu sayı Yapı Kredi Bankası’nı Türkiye’de en geniş şube ağına sahip bankalar arasında 6. sıraya yerleştirmektedir.

Yapı Kredi Bankası Hizmetleri

Banka hizmetlerinden bahsedecek olduğumuzda ilk akla gelen Yapı Kredi Bankası kredi olanaklarıdır ve bu alanda, bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi başlıca kredi seçenekleri yer almaktadır. Yapı Kredi Bankası mevduat ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre vadeli/vadesiz, ihbarlı ve kırık vadeli mevduat şeklinde sunmaktadır. Para çekme/yatırma, taksit /fatura/kredi ödemesi, para ihtiyacının olduğu durumlarda bireysel ihtiyaç kredisi işlemlerini Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartına internet üzerinden, Yapı Kredi mobil uygulamasından ya da SMS ile kolayca başvurabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası döviz işlemleri, döviz kurları ve altın fiyatlarının günden güne değiştiği göz önüne alınırsa bu konularda en net bilgiyi müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası faiz oranları alınan kredi türüne göre, mevduat faiz oranları ise yatırılan paranın miktarına göre farklılık göstermektedir. Müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi ve konut kredisi gibi olanaklar sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası EFT, havale ve swift işlemlerini şube ya da ATM'ye gitmeden mobil bankacılık uygulamalarından gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası vadeli hesap özelliği ile birikiminize dokunmadan istenilen 3/6/12 aylığına yatırabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi

Müşteriler, Yapı Kredi Bankası bankası internet şube işlemleri ile ilgili olan güvenlik adımlarını tamamladıktan sonra mobil telefon ve bilgisayarlardan Yapı Kredi internet bankacılığını rahatlıkla kullanabilirler. Yapı Kredi internet şubesi giriş seçenekleri, Yapı Kredi bireysel internet şubesi ve Yapı Kredi kurumsal internet şubesi olmak üzere ikiye ayrılır.

Yapı Kredi Bankası Hesap Açma

Müşteriler, ister bankaya giderek isterse mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Bankası hesap açma işlemini zaman kaybetmeden de gerçekleştirebilirler. Bu işlemler doğrultusunda müşterinin tercih edebileceği hesaplar, Yapı kredi bankası TL hesabı, altın hesabı ve dolar hesabı şeklinde çeşitlilikler içermektedir.

Yapı Kredi Bankası Bireysel Emeklilik

Yapı Kredi Bankası BES ürünü, müşterilerinin emeklilik zamanlarında rahatlıkla harcamaları için birikim yapmalarını desteklemekte ve Bireysel Emeklilik Hesap açma imkanı sunmaktadır. Bireysel emeklilik devlet katkısı tutarı, müşterilerin sistemde kaldıkları yıllara göre farklılık göstermektedir.

Yapı Kredi Bankası İşlem Ücretleri

Her yıl ve her gönderilen para miktarına göre Yapı Kredi Bankası işlem ücretleri ve havale ücretleri farklılık göstermektedir. Yapı Kredi bankası kredi kartı aidatı bulunmamaktadır.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri

Yapı kredi bankası müşteri hizmetlerine kart, alışveriş, ödeme gibi konularda müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Şikayet ve Yorum

Yapı Kredi Bankası müşteri şikayet ve yorumları önemsemekte ve itinayla ele alınmaktadır. Müşteriler, aldıkları hizmetlerle ilgili olarak Yapı Kredi Bankası yorumlarını, internet sitesinde bulunan memnuniyet formunu doldurarak banka ile paylaşabilirler. Ayrıca en güncel yorumlar için Gelbaba.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri