Hayhay Cüzdan

Hayhay cüzdan Yorumları

Hayhay cüzdan Şikayetleri 2022

Hayhay cüzdan Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(6)

Kısaca Hayhay olarak bilinen ve finansal işlemler için hızlı çözümler sunan platform Fatura ödemelerini, para transferlerini ve yeni nesil dijital cüzdan işleri olarak adlandırılabilecek diğer işleri büyük avantajlar elde ederek yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Hayhay cüzdan nedir? sorusunun kısa ve öz yanıtı olarak bu tanımlamayı yapmak mümkün. Yeni nesil ödeme platformu olan Hayhay Bilişim Teknoloji Hizmetleri A.Ş 2021 yılında faaliyete geçmiş bir e-para ve elektronik cüzdan çözümüdür.

firatt07
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Banka hesabimdan hayhay hesabima 1000 tl transfer gerceklestirdim 16 17 saat oldu fakat param ortada yok paranin ustune coktuler ilgilenmiyolar geri de yatirmiyolar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
emrec17
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gönderdiğim miktar ne hesapta duruyor ne de paranın gönderildiğini dair bir dekont var. İki haftadır çözümlenmesini bekliyorum fakat hala daha bir yanıt alamadım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Avcu1998
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Hesabıma gönderdim para geçmiyor

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
gokhane91
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İnsanlarım hiç bir şekilde parasını vermiyor örgütlenerek herkes şikayetçi olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ertinc
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Akşam üstü 17.30.dan beri Hayhay'da olan paramı kendi banka hesabıma çekmeye çalışıyorum. müşteri temsilcisine bağlandığımda güncelleme olduğunu 1 saat aralıklarla denememi söylediler. Hemen hemen 12 saat oldu az önce 100 tl.çekebildim 100tl den 29.çekim yapayım bari dedim. Sonra onuda vermedi böyle ilginç şeyler hep.beni bulur zaten sorunumun çözülmesini.bekliyorum..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

alperb
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hayhay Cüzdan Nedir?

Kısaca Hayhay olarak bilinen ve finansal işlemler için hızlı çözümler sunan platform Fatura ödemelerini, para transferlerini ve yeni nesil dijital cüzdan işleri olarak adlandırılabilecek diğer işleri büyük avantajlar elde ederek yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Hayhay cüzdan nedir? sorusunun kısa ve öz yanıtı olarak bu tanımlamayı yapmak mümkün. Yeni nesil ödeme platformu olan Hayhay Bilişim Teknoloji Hizmetleri A.Ş 2021 yılında faaliyete geçmiş bir e-para ve elektronik cüzdan çözümüdür. Hayhay cüzdan nasıl kullanılır ve Hayhay kart ile ilgili detaylara yazımızın devamında yer vermeye çalışacağız.

Hayhay Hesabı Nasıl Açılır?

Hayhay hesap açma süreci oldukça pratik bir işlem. Ana sayfada yer alan ''cüzdan aç'' butonu ile kart açılışı sürecine yönlendirme yapılır ve adımları takip ederek hesap açılır. Hayhay hesabı açma ücretsiz bir işlemdir. Ayrıca Hayhay hesabı aktive etme de cüzdan aç kısmından yapılmaktadır. Hayhay mobil uygulama üzerinden işlem yapmak istediğiniz kartı seçerek kullanıma aç/kapat seçeneği ile kartınızı aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

Hayhay Hizmetleri Nelerdir?

Hayhay hesap işlemleri olarak ele alabileceğimiz, bir başka tabirle Hayhay cüzdan hesabı olanların yapabileceği işlemler arasında fatura ödemeleri ve para transferleri başlıkları öne çıkmaktadır. Hayhay ile fatura ödeme işlemlerinde Başkentgaz faturalarını taksitli ödeme imkanı da sunulmaktadır. Hayhay kart çalışma prensibi de yüklediğin kadar harca olarak tanımlanabilir. Ön ödemeli kart seçenekleri arasında Classic ve Premium kart seçenekleri işlem ücreti olmadan kullanılabilmektedir. Başka bir Hayhay hesabına transfer, Banka/Kredi kartı ile fatura ödeme, banka transferi ile bakiye yükleme, banka hesabına para transferi, Hayhay hesabından fatura ödeme, Banka/Kredi kartı ile bakiye yükleme diğer Hayhay hizmet başlıkları olarak sıralanabilir.

Hayhay İşlem Limitleri Nelerdir?

Öncelikle ücretsiz Hayhay işlemleri nelerdir onlara göz atalım. Bir başka Hayhay hesabına transfer, banka transferi ile bakiye yükleme, banka hesabına para transferi, hesap açılışı ve kullanım ücreti ücretsiz yapılabilmektedir. Hayhay işlem ücretleri olarak ilk değineceğimiz 2 TL karşılığında Hayhay hesabından fatura ödemektir. Banka/Kredi kartından bakiye yükleme işlemlerinde %1,45 oranında işlem ücreti alınmaktadır. Hayhay kredi kartı komisyon oranları tek çekim %1, 2 taksit %3,36, 3 taksit %4,35, 4 taksit %5,34, 5 taksit %6,32, 6 taksit %%7,31 şeklindedir.

Hayhay Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Hayhay hesabına nasıl para yüklenir? Hayhay ön ödemeli kartı kullanmak için öncelikli olarak karta yani hesaba para yüklemek gerekmektedir. Hayhay cüzdana7/24 para yatırılabilir. Hayhay classic cüzdana para yatırma limiti aylık 750 TL, Premium cüzdana banka kartı ya da kredi kartı ile para yatırma limiti de aylık 20.000 TL'dir. Hayhay hesabına para yatırma yöntemleri arasında banka kartı ve kredi kartı ile banka transferi yer almaktadır. Başka birine ait banka hesabından Hayhay hesabına para yatırılamamaktadır. 

Hayhay Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Hayhay banka hesabına para gönderme işlemi yapılarak para çekilebilmektedir. Yani Hayhay hesabından kullanıcının anlaşmalı banka hesabına gönderilen tutar ücretsiz yapılmaktadır ve tutar banka hesabından nakit olarak çekilmektedir.

Hayhay Hesabımdan Başka Bir Hayhay hesabına Nasıl Para Yollarım?

Hayhay hesabına para gönderme işlemi en basit işlemler arasındadır. Hayhay cüzdan hesabındaki parayı başka bir hayhay cüzdan hesabına alıcının hesap numarasını yazarak göndermek mümkün.

Hayhay Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Hayhay ile ödeme alma yukarıda da belirttiğimiz para yollama mantığında işlemektedir ve ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Hayhay ödeme alma için Hayhay hesap numarası paylaşımı yeterlidir.

Hayhay Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com finansal hizmet sunan platformlar hakkında yapılan gerçek kullanıcı değerlendirmelerine yer vermekte ve takipçilerine bu anlamda kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Hayhay yorumları ve şikayetleri de Gelbaba'daki yerini almış bulunmakta.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri