Kappatur

Kappatur Yorumları

Kappatur Şikayetleri 2022

Kappatur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Kappatur.com konaklama, tur, seyahat, organizasyon kısacası turizm alanında aklınıza gelecek temel birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz bir seyahat ve organizasyon acentesidir. Müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutarak faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlayan Kappatur, profesyonel kadrosu ile, çalıştığı tüm şirketlere organizasyonları ile değer katmaktadır.

Kappatur markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kappatur.com Hakkında

Kappatur.com konaklama, tur, seyahat, organizasyon kısacası turizm alanında aklınıza gelecek temel birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz bir seyahat ve organizasyon acentesidir. Müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutarak faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlayan Kappatur, profesyonel kadrosu ile, çalıştığı tüm şirketlere organizasyonları ile değer katmaktadır.

Kappatur.com Hizmetleri

Kappatur hizmetleri bireysel ve kurumsal olarak oldukça fazla rağbet gören bir firmadır. Kappatur kurumsal hizmetler anlamında çalıştığı şirketlerin organizasyonlarına büyük değer katmaktadır. Kappatur yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları, tur organizasyonları, gemi seyahatleri, kongre, fuar ve bayi toplantıları, uçak ve tekne kiralama, kongre ve seminer hizmetleri sunmaktadır. Kappatur İtalya turları, Kappatur İspanya turları, Kappatur Benelux turları, Kappatur Orta Avrupa turları, Kappatur Balkan turları, Kappatur Yunanistan turları, Kappatur güney Afrika turları ve Kappatur Amerika turları gibi tur seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kappatur popüler destinasyonlar, Kappatur acenteleri ve her türlü kurumsal talepleriniz için Kappatur.com adresinde yer alan iletişim araçlarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Kappatur.com’dan Nasıl Rezervasyon Yapılır

Kappatur.com web sitesinden seyahat etmek istediğiniz turlarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilir Kappatur rezervasyon işleminizi dilersiniz site üzerinden dilerseniz seyahat danışmanları ile görüşerek ya da sitede bilgileri yer alan Kappatur acentelerine giderek yüz yüze yapabilirsiniz. Kappatur rezervasyon numarası ile rezervasyon sonrasında yapacağınız her işlemde bu numarayı kullanarak destek alabilirsiniz.

Kappatur.com Erken Rezervasyon

Kappatur erken rezervasyon sistemi sitesinde belirtilen turlar için ön ödeme ile uygun fiyatlı tur seçenekleri olarak yer almaktadır. Kappatur rezervasyonlarınızı ön ödeme ile uyguna getirebilir 15 Euro'dan başlayan fiyatlarla yurt dışı turları değerlendirebilirsiniz.

Kappatur.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir

Kappatur.com web sitesi ödeme seçeneği olarak kredi kartı ile ödeme opsiyonu sunmaktadır. Kappatur tur ücretlerini kredi kartlarınız ile taksitli ve farklı kredi kartları ile ödeyebilirsiniz. Kappatur seyahat danışmanları ile görüşerek ödemeleriniz belirtilen banka hesaplarına havale ve EFT olarak da yapabilirsiniz. Acentelerde Kappatur tur ödemesi nakit olarak da yapılabilmektedir.

Kappatur.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Kappatur iptal ve değişiklik şartları ile ilgili web sitesinde ayrıntılı bir döküman yer almaktadır. tarifeli seferler ile yapacağınız turlarda iptal ve değişiklik hakkı hava yolu şirketlerinin belirlediği kural ve şartlara tabidir. Kappatur pakettur rezervasyonlarında tur katılımcı sayısı beklenen kişi sayınının altında kalırsa Kappatur tur iptalini 21 gün önceden müşterisine belirtmek zorundadır ve bu konuda tam ücret iadesi dışında bir sorumluluğu bulunmamaktadır.  Kappatur rezervasyon değişikliği, rezervasyon iptali ve daha pek çok konu hakkında merak ettiklerinizi seyahat danışmanlarına bağlanarak öğrenebilirsiniz.

Kappatur.com Müşteri Şikayetleri

Kappatur şikayetleri ve Kappatur müşteri yorumları rezervasyonlarınız öncesinde fikir sahibi olmak açısından çok önemlidir. Gerçek müşteri deneyimlerinden oluşan değerlendirmeleri, şikayet ve yorumları gelbaba.com web sitesinde bulabilirsiniz.

Kappatur.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kappatur iletişim bilgisi; Kappatur Whatsapp hattı, çağrı merkezi, numaranızı bıraktığınızda aranacağınız ''biz sizi arayalım'' hizmeti, web sitesinde yer alan iletişim formu ve sosyal medya hesaplarından oluşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri