Karesi Turizm

Karesi turizm Yorumları

Karesi turizm Şikayetleri 2021

Karesi turizm Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

2003 senesinde Fenercioğlu Limited Şirketi tarafından Balıkesir'de kurulmuş olan Karesi Turizm uçak bileti satışı, otel ve konaklama rezervasyonları, tatil seçenekleri ile  hizmetlerine halan aktif olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Karesi Turizm web sitesi ile de online rezervasyon hizmetlerini yürütmektedir.

Karesi Turizm markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Karesiturizm Hakkında

2003 senesinde Fenercioğlu Limited Şirketi tarafından Balıkesir'de kurulmuş olan Karesi Turizm uçak bileti satışı, otel ve konaklama rezervasyonları, tatil seçenekleri ile  hizmetlerine halan aktif olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Karesi Turizm web sitesi ile de online rezervasyon hizmetlerini yürütmektedir. Yasal ve sorumluluğun bilincinde A sınıfı seyahat acentesi olarak faaliyet gösteren Karesi Turizm,  eğitimli personelleri, son teknolojik donanıma sahip tur araçları ile kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Müşterileri için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek, Türkiye'nin ve dünyanın en turistik ve görülmeye değer yerlerine kaliteli ve uygun fiyatlı turlar düzenleyen firma karasiturizm.com sitesi  ile de ön kayıtları ve online rezervasyon işlemleri yapmaktadır. Dilerseniz aileniz, arkadaşlarınız ile ya da daha kalabalık grup rezervasyonları yapabileceğiniz Karasi Turizm ile en iyi fiyatlarla unutulmaz bir tatil  yaşayabilirsiniz.

Karesiturizm Hizmetleri Nelerdir?

Karasi Turizm, otel rezervasyonları, Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, vizesiz yurt dışı turları, gemi turları, mavi yolculuk turları, transfer hizmetleri, vize hizmetleri, uçak bileti rezervasyonları  gibi geniş hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Karesiturizm’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Karesi Turizm rezervasyon işlemlerinizi karesiturizm.com sitesi içerisindeki kategorilere ayrılmış hizmetler arasından dilediğinizi seçerek, rezervasyon  simgesine tıklayarak yapabilirsiniz. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Karesi Turizm online rezervasyon işlemlerinizde bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri ile görüşerek yardım ve bilgi talep edebilirsiniz.

Karesiturizm Erken Rezervasyon

Karesi Turizm erken rezervasyon kampanyaları ile müşterilerine yılın belirli zamanlarında inanması güç fiyatlarla sürpriz teklifler sunmaktadır. Sezon fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına erkenden satın alabileceğiniz Karasi Turizm erken rezervasyon fırsatları için web sitelerini sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Karesiturizm Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Karasi Turizm ödeme seçenekleri ile tatillerinizi güvenilir yöntemler ile online olarak web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz acenta üzerinden de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer tüm ödeme yöntemleri ve taksit seçenekleri için web sitelerini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Karesiturizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Karesi Turizm rezervasyon iptalleri ya da  Karesi Turizm rezervasyon değişiklikleri ile ilgili olarak müşteri hizmetlerine taleplerinizi iletebilirsiniz. Haklarınız için hizmet alımı sırasından açıklama kısmını okuyarak bilgi edinebilir ve iptal durumlarında haklarınızı arayabilirsiniz.

Karesiturizm Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Karasiturizm.com müşteri yorumları ve şikayetleri  hakkında birçok kullanıcı deneyimleri ile faydalanabileceğiniz Gelbaba sitemizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Karasi Turizm şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak deneyimlerinizi sizler de gelbaba.com sitemize yazabilirsiniz.

Karesiturizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

Karasi Turim iletişim bilgileri için web sitelerini ziyaret edebilir aynı zamanda [email protected] ile bağlantı kurabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet veren  Karasi müşteri hizmetleri her türlü sorun görüş ve önerileriniz için hizmet vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri