Cmt Cüzdan

Cmt cüzdan Yorumları

Cmt cüzdan Şikayetleri 2022

Cmt cüzdan Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(10)

CMT Cüzdan ödeme sistemi, 2015 yılında Merkez Bankasından Elektronik para ve ödeme sistemi alan ilk kuruluştur. 140 ülkede 200.000'den fazla kişiye ulaşmayı başaran platform, deneyimli personelleri, kullanıcı dostu ara yüzü ve güçlü müşteri portföyü ile 7/24 hizmet vermektedir.

3 yıl önce yorumlandı

En geç 15 dk içerisinde hesabınıza geçer dedikleri ödemeler hiçbir zaman 15 dakikada geçmiyor, hatta bazen peşini bırakmazsanız giç geçmeyecek intibası bırakıyor. Sevemedim ben bu cmt yi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

bazı bet sayfaları ile yaptıkları promosyon ve bonus kampanyaları içim cmt cüzdan hesabı açtım oldukça kullanışlı ve güvenli bir sistem. Herkese öneririm.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

CMT cüzdan ile ilk kez para gönderme işlemi yaptım ve gönrediğim para çok geç ulaştı. Zaten CMT ile yapılacak ne kadar farklı finansal işlem var ki? para göndermede bu kadar ağır ise çok ta üzerine gitmemek lazım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

alışveriş yaptığım bazı sitelere güvenmiyorum ya da bahis sitelerinde özellikle cmt cüzdan kullanmyı tercih ediyorum. kendimi güvende hissederek yaptığım keyfi harcamalarda risksiz bi hizmet sağlıyor. Herkese öneririm.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Cmt kart kullanan bir arkadaşıma neden bu kartı kullanıyorsun diye sormuştum, şekli hoşuma gidiyor demişti :) Ben de bir süredir kullanıyorum alışverişlerde falan, alternatifi bol artık bu sektörün ama ben Cmt'ye alıştım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

firmayı araştırdım ve gayet güvenilir olduğunu gördüm. Para çekmede biraz sistem yavaş işliyor ama güvenilir. kullanibilirsiniz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Cmt cüzdanı kullanıp kullanmama konusunda bayağı ikilimde kaldım. Güvenilir mi değil mi pek bilmediğim aracı. Biraz araştırıp güvenip kullandım ancak parayı 8 saattir çekemiyorum. İletişim bilgisi var ama muhatap olacak birini bulmak oldukça güç...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

CMT den CMT ye para gönderdim ve tüm gün beklememe rağmen ancak 6 saat sonra hesabıma geçti. Hızlı diye kullandıımız CMT yalan olmuşa banziyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

CMT cüzdan özellikle son dönemde banka hesabına para çekmede sorun yaşatıyor. İşlem süreleri çok uzuyor. Çekimlerimi iptal edip başka yere aktardığım bile oldu. Umarım bu sorunlar genel sıkıntıdan kaynaklı şeylerdir. Bugüne kadar severek sorunsuz kullanıyorduk inşallah öyle devam eder.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

CMT cüzdan ile sürekli işlem yapıyorum ama en büyük sorunum limit. Her sitede farklı limitlere sahipler sanırım bu CMT cüzdan dan kaynaklanan bir sorun değil ama hizmet verdikleri yerde bu konuyu da masaya yatırmaları lazım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Cmtcüzdan Hakkında

Cmtcüzdan nedir diye soranlara daha detaylı anlatabilmek adına kısa bir ifadeyle elektronik ortamda ödeme işlemleri yapılabilen platform diye değerlendirmek yeterli olacaktır. Cmtcüzdan 140 ülkede hizmetlerini sürdürürken Türkiye’de bu ülkelerden biri olduğunu belirtmemiz gerekir. Türkiye’de Cmtcüzdan kullanımı son 3 yıl içerisinde yüksek oranda artmıştır. Mali müşavirlik bürosu tarafından denetlenen bir kuruluştur. Resmi kayıtlarda Hocapaşa vergi dairesine bağlı olarak hizmet vermektedir.

Cmtcüzdan Hesabı Nasıl Açılır?

Cmtcüzdan hesap açma işlemleri için detaylı bilgilendirmeyi bu alanda bulabilirsiniz. Web siteye giren kullanıcıların cüzdan aç seçeneğine tıklayıp öncelikle telefon numarasını girmeleri istenir. Onay verebileceğiniz kendinize ait olan bir telefon numarası girmeyi unutmayınız. Kayıt işlemini tamamlarken sizden onay isteyeceklerdir. Ayrıca para çekerken veya yükleme yaparken Cmtcüzdan onaylı hesap ve onaysız hesap kavramına dikkat eder. Güvenlik sebebiyle müşterilerinin doğru bilgi verdiklerinden emin olmak isterler.

Cmtcüzdan Hizmetleri Nelerdir?

Elektronik ortamda para yatırma ve para çekme üzerine aklınıza gelebilecek her işlemin yapıldığı bir platformdur. Cmtcüzdan her şekilde paranızı aktarabileceğiniz cüzdanlar arası aktarım veya bankalar arası aktarım yapabileceğiniz bir platform türüdür. Müşterilerin Cmtcüzdan nasıl kullanılır sorusunu pek sormadıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aşırı kolay bir arayüzü olduğu için hızlı bir şekilde işlem yapılabilir. Cmtcüzdan hesap işlemleri oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşir.

Cmtcüzdan İşlem Limitleri Nelerdir?

Standart hesap, onaylı hesap ve sözleşmeli hesap ayrımlarına göre bankadan para aktarmak isteyenler günlük işlem miktarına takılı kalmazlar. Günlük işlem limiti veya miktarı söz konusu değildir. Ancak aylık düzeyde onaylı hesaplar maksimum cüzdanlarına 100.000 TL aktarabilirler. Sözleşmeli hesaplar ise 500.000 TL aktarım gerçekleştirme hakkına sahiptirler. Bankadan cüzdana, cüzdandandan bankaya hiç farketmeksizin para aktarımı aynı oranda gerçekleştirilir. Cmtcüzdan aylık işlem limitleri kısaca bu şekilde sitede belirtilmektedir. Cmtcüzdan işlem limitleri tablosu için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

Cmtcüzdan Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Cmtcüzdan firması para yatırma seçenekleri ile çok rahat kullanılabilir bir sisteme sahiptir. Cmtcüzdan para yatırma seçenekleri çok basit olarak atmlerden uygulanabilir. Cmtcüzdan atmden para yatırma seçeneğini banka bilgilerini güncel olarak sistem öğrenip uygulayınız. Eski banka bilgileri bazen olağandışı durumlarda değişebilir. İstenen bilgilerin tümü seçtiğiniz atmye göre değişecektir. Cmtcüzdan bu konuda oldukça hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Cmtcüzdan Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Cmtcüzdan hesabınızdan rahat bir şekilde para çekebilirsiniz. Cmtcüzdan’ınızdan banka hesabınıza rahatlıkla para çekebilirsiniz. Günlerce beklemeden rahat bir şekilde para çekebilirsiniz. Cmtcüzdan para çekme seçenekleri en geniş seviyede tutulur. İstediğiniz her alandan Cmtcüzdan para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Cmtcüzdan Hesabımdan Başka Bir Cmtcüzdan Hesabına Nasıl Para Aktarırım?

Cmtcüzdan para gönderme seçeneği ile istediğiniz rakamı ve cüzdan numarasını girdikten sonra kolay bir şekilde para gönderebilirsiniz. Cmtcüzdan hesabına para gönderme seçeneği olan bir sistemdir. Yani site içerisinde rahatlıkla arkadaşlarınızla para transferlerini yapabilirsiniz. Cmtcüzdan transferleri eft ve havale işlemlerine göre anlık olarak gerçekleşir. Yani hiçbir şekilde kişi uzun saatler boyunca cüzdan içerisinde aktarım süresi beklemez.

Cmtcüzdan Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Cmtcüzdan ile ödeme alma işleminde kişinin hiçbir şey yapmasına gerek yoktur. Cüzdan hesabınıza parayı yatırdıysanız veya biri tarafından yatırıldıysa çok kısa süre içerisinde para cüzdan hesabınızda olur. Çok yoğun olmadığı vakitlerde sistem anında işlem görmektedir. Cmtcüzdan ile ödeme alma işlemlerinde banka hesabınızdan para girişi yapabilir veya direkt olarak cüzdanınızdaki bütün parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Cmtcüzdan Şikayetleri ve Yorumları

Cmtcüzdan şikayet açısından içerdiği bütün bilgileri internet sitemizde yer almaktadır. Firma hakkında yapılan her türlü yorumu sitemizden inceleyebilirsiniz. Eğer ki firmaya şikayetinizi direk bildirmek istiyorsanız. Mail adresi üzerinden [email protected] erişim sağlamak mümkündür. Cmtcüzdan yorum ve şikayet açısından değerlendirmeleri internet sitemizden sürekli inceleyebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri