Findeks

Findeks Yorumları

Findeks Şikayetleri 2022

Findeks Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

Türkiye'de faaliyet gösteren en büyük dokuz bankanın ortak girişimi ile kurulan kredi kayıt bürosu  oluşumu olan  Findeks, finans sektöründeki taraflara hizmet vermektedir. Bankalara müşterileri ya da potansiyel müşterileri için risk analiz raporu vermektedir. Aynı zamanda kişilere de bireysel olarak kişisel risk raporlarını yani kredi notu öğrenme hizmeti vermektedir.

vuslatk
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Findex borçu düşürmediği için bankalardan kredi çekemiyorum kapalı olan dosyam halen aktif gözüküyor. Findex sin burda ki rahatlığı var beni mağdur ediliyorlar. Kaldı ki icra dosyalarımı aynı anda kapattım tüm dosyalarım düştü hcb bankın dosyası düşmedi. Aynı gün kapatmama rağmen müşteri hizmetleri ile sürekli arıyorum ama bir türlü çözüm bulmadılar sürekli beni oyalıyorlar gün geçiriyorlar rahatlıklarına hayranım. Findex gibi bir kuruma bu tür olaylar yakışmıyor mağdururiyetim halen devam ediyor banka Gmail atmış borçu yokdur diye ama sonuç halen yok çözüm odaksızlar yetkililer den acil bir çözüm bekliyorum mağdururiyetimi gidersinler lütfen.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Findeksi ara sıra kullanıyorum, iş görüyor, kredi skoru alıyorum, risk skoru alıyorum. Ücreti hazır bir servis için yüksek ama kredi puanı takip için iyi pratik bir uygulama çıkartmışlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Findeks Nedir?

Türkiye'de faaliyet gösteren en büyük dokuz bankanın ortak girişimi ile kurulan kredi kayıt bürosu  oluşumu olan  Findeks, finans sektöründeki taraflara hizmet vermektedir. Bankalara müşterileri ya da potansiyel müşterileri için risk analiz raporu vermektedir. Aynı zamanda kişilere de bireysel olarak kişisel risk raporlarını yani kredi notu öğrenme hizmeti vermektedir. Güvenilir, şeffaf ve profesyonel hizmet prensipleri ile çalışan  Findeks 1995 yılında kurulmuştur. 2004 yılında bankalara bireysel kredi notu hizmeti vermeye başlamıştır. Daha sonra hizmet ağını genişleterek bankalar aracılığı ile risk ve çek raporları  hizmeti vermeye başlamıştır. 2019 yılı itibari ile tam 46 bankada, 56 faktoring firmasında ve 22 finansal kiralama, 5 sigorta firması gibi toplam olarak 164 üye ile hizmetlerini sürdürmektedir. Yalnızca kurumsal değil bireysel hizmet de veren  Findeks  aynı zamanda  Findeks mobil uygulaması ile hizmet vermektedir.

Findeks Güvenilir Bir Site Mi?

Dünyanın en gelişmiş  kimlik doğrulama sistemi ile hizmet veren Findeks güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. Findeks güvenilir mi? Findeks risk raporu güvenilir mi? Findeks güvenilir bir site mi? gibi sorularınız için en güncel ve objektif bilgilere gelbaba.com sitemizden Findeks hakkında kullanıcı yorumlarına bakarak fikir edinebilirsiniz.

Findeks Hizmetleri Nelerdir?

Findeks hizmetleri arasında öncelikli olarak kuruluş amacı olan  kredi notu öğrenme, kredi risk analiz raporu, üçüncü kişiler için kredi notu öğrenme, Findeks çek raporu, kare kodlu çek skoru, teminat mektubu drum sorgulama, Findeks uyarı hizmeti gibi hizmetler sunmaktadır.

Findeks'e Nasıl Üye Olunur?

Findeks üyelik işlemi üye ol simgesine tıklayarak, bireysel ya da ticari üyelik seçeneklerinden size uygun olanı seçip daha sonra gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurarak yapmanız gerekmektedir. Findeks ticari üyelik işlemi için formu doldurduktan sonra çıktısını alarak dilediğiniz banka şubesinden üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Findeks Ücretleri Nelerdir?

Findeks  ücretleri farklı paketler ve hizmetler olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin  Findeks premium üyelik için 225 TL + KDV, Findeks klasik paket için 85 TL+ KDV, Findeks Avantajlı Not Danışmanım üyeliği için 50 TL+ KDV olarka değişiklik göstermektedir. Findeks Ticari paket ücretleri içerik ve hizmet sayısı olarak değişiklik gösterebilmektedir. 345 TL + KDV ve 6 TL+ KDV arası değişen fiyat skalası mevcuttur.

Findeks Paketlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Bireysel ya da kurumsal olarak  Findeks üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ürün ve hizmetler sekmesine tıklayarak sizin için en uygun olan  Findeks paketlerinden birini seçerek  satın al simgesine tıklamanız ve ödeme işlemini tamamlamanız yeterlidir.

Findeks Şikayetleri Ve Yorumları

Findeks şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak gelbaba.com sitemize yazılmış kullanıcı deneyimlerini inceleyerek bilgi edinebilir ya da sizler de  Findeks müşteri yorum ve şikayetlerinizi bizlere ileterek diğer ziyaretçilerimize faydalı yorumlar bırakabilirsiniz.

Findeks İletişim Bilgileri Nelerdir?

Findeks iletişim bilgileri için web sitelerini ziyaret ederek dilerseniz  Findeks iletişim formunu doldurabilirsiniz. Findeks müşteri hizmetleri  için  [email protected] ya da iletiş[email protected]  ile bağlantı kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri