Pttcell

Pttcell Yorumları

Pttcell Şikayetleri 2022

Pttcell Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

Köklerinin 1840 yılına uzandığı ve tarihimiz boyunca en zorlu şartlarda ve savaşlarda dahii bizlere hizmet veren PTT, hizmetlerine bir yenisini de Pttcell’i ekledi. 2013 yılında kendi güçlü alt yapısına ve ağına gsm operatörlüğünü de ekleyerek sektörde lider olmaya aday. Her zaman insan odaklı hizmet veren ve iletişimi insanların ihtiyacı olduğunun bilince olan PTT pttcell hakkında mobil iletişimin de lideri olacağını söylemek pek de zor değil.

ozlema66
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

75 TL yüklemede haftalık 8 GB hediye verilecekti bu ay da geçen ayda verilmedi şikayet oluşturuldu denildi müşteri hizmetleri ama hala hediyem verilmedi gerçekten ikidir bu olayı yaşamak çok kötü bir durum artık buna Bi çare bulun yoksa operatörümü değiştirecem.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Büyük operatörlerin fahiş fiyatlarından bıktım ve Pttcell e geçtim hem çekim gücü de gayet iyi. Şimdi beni arayan ve kendi operetörlerine geçmemi isteyen firmalarla uzun uzun konuşup iyi günler diliyorum :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Turkcell'de çok fazla faturam gelmesi ve sürekli paket aışımı yapmaktan 150TL altında fatura ödeyemez oldum. PTTCell'de 45TLlik fatura ödüyorum, mis gibi 15+5GB internet kullanıyorum. Her yerde çekmese de ucuz tarifede tüm markalarla yarışır.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

PTTCELL HAKKINDA

Pttcell Ürün Ve Hizmetleri Nelerdir?

Pttcell, insan odaklı ve yüksek kalite anlayışı gereği kendilerini tercih eden müşterilerine faturalı ve faturasız hat olmak üzere iki seçenek sunuyor. Faturalı hattınız için Pttcell konuşma paketleri sabit hatları da ücretsiz şekilde arayabileceğiniz ve daha nice ihtiyaca yönelik hazırlanmış bulunmakta. Pttcell faturalı paketleri arasından sizin için en uygun tarifeyi seçmeniz güç olabilir ziraa seçenekler oldukça iyi. Konuşmayı sevenlere bol dakikalı paketler, işlerini online ortamda halleden ve internet kolikler için yüksek internet paketli tarifeler mümkün. Pttcell yurtdışı paketleri de gayet ekonomik ve aksaksız konuşabileceğiniz şekilde kaliteli. Aynı zamanda pttcell faturasız hatlar için de çeşitli kampanya ve paketler düzenleyen pttcell kullanıcılarının yorumlarını gelbaba.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Pttcell Hesabıma Nasıl Giriş Yapabilirim?

Pttcell hesabıma nasıl giriş yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. pttcell.com.tr adresinde bulunan pttcell online işlemler bölümüne cep numaranız ve size verilen şifre ile giriş yaparak hesap ayarlarınızı kontrol etmeniz mümkün. Pttcell hesabım şifre nasıl alınır? diyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanarak pttcell hesabım şifresi müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından telefonunuza sms yoluyla gelecektir.

Pttcell Müşteri Hizmetleri

Pttcell müşteri hizmetleri servisi pttcell kullanıcıları için haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşterilerinin yaşayabileceği her türlü sorun için uzun eğitimler ve güncel bilgilerle hazır olan pttcell yetkilileri sorunuzu en kısa zamanda çözmek için hizmet veriyor. Aynı zamanda tüm resmi tatillerde de pttcell müşteri hizmetleri çalışmaktadır. Pttcell online işlemler uygulamasını da telefonunuza indirerek her zaman en kısa sürede yapmak istediğiniz işlemleri telefonunuzda müşteri hizmetlerine bağlanmadan kendiniz halledebilirsiniz. Pttcell uygulamasıyla faturanızı ödeyebilir, faturasız hattınıza tl yükleyebilir ve kalan kullanım ücretlerini kontrol edebilirsini. Güncel faturalarınız hakkında bilgi alabileceğiniz pttcell uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir. Pttcell faturalı hat kullanıcılarına ayrıca 1 yıllık kullanım sözü verdikleri takdirde aylık fatura ücreti üzerinden indirim yapmaktadır. Uzun yıllar aynı operatörü kullanan sadık müşteriler için uygun tariflerin yanı sıra yıllık indirim olması bir çok kullanıcı için tercih edilmektedir.

Pttcell Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Pttcell müşteri şikayet ve yorumlarını şirket politikaları gereği titizlikle incelemekte ve müşterilerinin sorununu tamamen ortadan kaldırma amaçlı çalışmaktadır. PTT bünyesi altında olan pttcell köklü bir geçmişten gelen bir kurumun çatısının altında olmasının gerekliliğini yerine getirmek için çalıştıklarını dile getiriyor. Pttcell şikayetlerinizi gelbaba.com üzerinizden yazmanız bizi mutlu edecektir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri