Teknosacell

Teknosacell Yorumları

Teknosacell Şikayetleri 2022

Teknosacell Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Hacı Ömer Sabancı Holding çatısı altında teknoloji zincir marketi olan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2015 yılında TeknosaCell adıyla gsm operatörlüğü alanında hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli gelişen alt yapısı ve yenilikçi teknoloji bilinciyle müşterilerini uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Teknosacell hakkında bilmeniz gerekenler oldukça geniş.

3 yıl önce yorumlandı

İşlem dilekçeyle yapılıyormuş peki mağazalarınız kapalı nasıl olacak??? Dolayısıyla hat kapanmadı ve öyle kullanmaya istemeyerek de olsa devam ediyorum. Bu işlerin hala dilekçeyle olması çok saçma.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sanırım teknosacell'in kendi altyapısı yok, büyük şirketlerin baz istasyonunu kullanıyor ama bu kadar da olmaz ki kardeşim! Yatak odamda bile hiç çekmiyor, Dünya 4.5G'ye geçti, ben 3G alabilirsem şükrediyorum. Mobil veride sayfa açılmıyor. Mağarada mı yaşıyoruz? Zaten evde wifi var, internet kesildiğinde ya da download hızları düştüğünde kullanmak istiyorum ama yok nerdeee internete bağlanmak! Telefon çekse kafi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Teknosacell Hakkında

Teknosa 2000 yılında 5 mağazayla kurulmuşken günümüzde 30000 çalışan ve yüzlerce mağazayla çok hızlı ve istikrarlı büyüme göstermiş ve aynı istikrarlı büyüme hedefini teknosacell için de öngörmektedir.

Teknosacell Ürün Ve Hizmetleri Nelerdir?

Teknosacell müşterilerine faturalı ve faturasız seçenekleriyle birbirinden avantajlı paketler ve hizmetler sunmaktadır. Dilerseniz faturasız hat alıp yahut diğer operatörlerden Teknosacell faturasız hatta geçiş yapabilir, uygun fiyatlı konuşma ve internet paketlerini hattınıza tanımlayabilirsiniz. Teknosacell tl yükleme için teknosacell.com adresini ziyaret edebilir ya da anlaşmalı ödeme noktalarından ve tabii ki teknosa mağazalarından TL yüklemesi yapabilirsiniz. Teknosacell faturalı hat kullanmak isteyenler için de birbirinden cazip ve fırsatlarla dolu tarifeler oluşturmuş bulunmakta. Müşterilerin istekleri üzerine farklı ihtiyaçlara yönelik titizlikle çalışılmış birbirinden uygun teknosacell tarifelerden kendinize uygun olanını seçmek için ilgili teknosa mağazalarını ya da web adreslerini ziyaret etmenizi öneririz. Aynı zamanda birbirinden farklı hizmetler sunan teknosacell telesekreter, arayanıbil, güncel fatura, bilgisi kalan, dakika sorgulama, çağrı yönlendirme , gizli numara engelleme, yurtdışı veri hizmeti durdurma servisi gibi hizmetler de sunmaktadır. Teknosacell kullanıcılarına 1 yıllık kullanıp taahhüdü verdiklerinde çok cazip indirimler de yapmaktadır. Bu noktada müşterilini uyaran teknosacell 1 yıllık kullanım sözü veren ve indirimli tarife kullanan müşteriler 1 yıl dolmadan hatlarını kapatır veya başka bir operatöre geçmek isterlerse cayma bedeli ödeme yükümlülüğüne girerler.

Teknosacell Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

teknosacell web sayfası üzerinden online işlemler sekmesine giriş yaparam teknosacell hesabım ekranına giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda teknosacell uygulamasını telefonunuza ücretsiz şekilde indirerek de hesap ayarlarını yönetebilirsiniz. Teknosacell hesabınıza giriş yapabilmeniz için teknosacell şifrenizi biliyor olmalısınız. Teknosacell Şifrenizi bilmiyorsanız öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Teknosacell online işlemler bölümünde paketler satın alabilir, tl yükleyebilir, tarifenizi değiştirebilir ve daha birçok kişisel ayarlarınızı gözden geçirip güncelleyebilirsiniz.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri?

Teknosacell müşteri hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi teknosacell uygulaması üzerinden yapabilirsiniz . Teknosacell müşteri hizmetleri numarasına teknosacell.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerine yılın 365 günü 24 saat çağrı merkezi hizmeti sunan teknosacell, gelişmiş teknolojik alt yapısıyla müşterilerin yaşadığı teknik sorunları dahi bir telefonla çözüyor. Teknosacell müşteri hizmetleri numarası arayarak faturalarınızı ödeyebilir, kalan kullanım sürelerini öğrenebilirsiniz, yeni paketler satın alabilir güncel faturanızın ne kadar olduğunu öğrenip paket aşımı yapmanızın önüne geçebilirsiniz.

Teknosacell Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Sabancı Holding bünyesinin gsm operatörü olan Teknosacell müşteri şikayetlerini kendilerinden de beklenildiği gibi profesyonel bir şekilde inceleyip çözüm odaklı bir duruş sergilemektedir. Teknosacell yorumlarını gelbaba.com üzerinden okuyarak kullanıcı yorumlarından faydalanabilir eğer kullanıyorsanız fikirlerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri