Çanakkale Truva Turizm

Çanakkale truva turizm Yorumları

Çanakkale truva turizm Şikayetleri 2022

Çanakkale truva turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Türkiye’nin batı bölgelerinde ve özellikle Trakya ve Marmara ağırlıklı faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm hakkında adından da anlaşılacağı üzere Çanakkale merkezli bir yapıdır. Peki Çanakkale Truva Turizm kimin? Çanakkale Truva Turizm Ticaret Limited Şirketi öncülüğünde faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm Yönetim kurul başkanı Turgay Kılıç yönetiminde otobüs işletmeciliği yapan bir yapı.

Yavuzn
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

11.12 saat yolculuk yaptık 1 defa mola verilir mi kardeşim insanların ihtiyacı yokmu kesinlikle tercih edilmemeli 20 30 lira fazla vererek diğer şirketleri tercih etmeliydim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Bodrumdan Tekirdağ'a giderken herhangi bir mola verilmedi Balıkesire kadar tuvaletimizi tuttuk sonrasında 10 dk Ka mola verildi ve çorba içerken 10 dk dolmadan kalkıyoruz denildi firma olarak sizleri gereken bütün mercilere şikayet edicem böyle bir firma olmaz kısacası kendi yiyeceğinizi kendiniz getirin otobüste yiyin tuvalet ihtiyacı da 600 km sonra çok ayıp. Hasta insanlar şekeri tansiyonu olan yaşlı insanlar var muavin telefondan firma mola vermiyor diye İnternet sitesinde bilet alma ayrıntısına bakıyor ben Bodrum yazahanesinden aldım kimse bana mola yok demedi gereği yapılsın lütfen.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Çanakkale Truva Turizm Hakkında

Türkiye’nin batı bölgelerinde ve özellikle Trakya ve Marmara ağırlıklı faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm hakkında adından da anlaşılacağı üzere Çanakkale merkezli bir yapıdır. Peki Çanakkale Truva Turizm kimin? Çanakkale Truva Turizm Ticaret Limited Şirketi öncülüğünde faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm Yönetim kurul başkanı Turgay Kılıç yönetiminde otobüs işletmeciliği yapan bir yapı. Çanakkale Truva Turizm otobüs işletmeciliği faaliyetlerine ilk başladığında Kale-Çan seyahat adı altında başlamış sonra değiştirerek Çan Birlik yapmış ve 1992 yılında ise şimdiki adını alarak Çanakkale Truva Turizm markası altında büyüme göstermiştir. Sayıları 250’yi bulan Çanakkale Truva Turizm satış ofisleri ve Çanakkale Truva Turizm şubeleri ile satış ağını genişletmiş olan Çanakkale Truva Turizm online alışveriş pazarının büyümesi ile buraya da adımını atmış ve Truvaturizm.com web sitesi ile dünyaya açılmıştır.

Çanakkale Truva Turizm Hizmetleri Nelerdir?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Çanakkale Truva Turizm Batı Anadolu diye adlandırabileceğimiz bölgede ağırlıklı olarak çalışmaktadır. Peki Çanakkale Truva Turizm hizmetleri nelerdir? Çanakkale Truva Turizm nerelere sefer düzenlemektedir? Çanakkale Truva Turizm seferlerinden bazılarını saymamız gerekirse; Çanakkale Truva Turizm Alanya, Çanakkale Truva Turizm Manavgat, Çanakkale Truva Turizm Adapazarı, Çanakkale Truva Turizm Akçay, Çanakkale Truva Turizm Ankara, Çanakkale Truva Turizm Antalya, Çanakkale Truva Turizm İzmir, Çanakkale Truva Turizm İstanbul, Çanakkale Truva Turizm Bodrum, Çanakkale Truva Turizm Denizli, Çanakkale Truva Turizm Marmaris, Çanakkale Truva Turizm Gelibolu, Çanakkale Truva Turizm Söke, Çanakkale Truva Turizm Nazilli, Çanakkale Truva Turizm Silivri, Çanakkale Truva Turizm Tekirdağ, Çanakkale Truva Turizm Yalova olarak sayabiliriz.

Çanakkale Truva Turizm’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Çanakkale Truva Turizm satış ofisleri ve noktalarının sıralı tam listesi Çanakkale Truva Turizm sitesinde bulunmaktadır. Bunun haricinde kullanıcılar dilerlerse Çanakkale Truva Turizm mobil uygulamaları üzerinden de rezervasyon yapabilirler. Tabi Çanakkale Truva Turizm web sitesi üzerinden de arama motoruna gerekli bilgilerin girilmesi sonrası çıkan sonuçlardan hangisi tercih edilecekse seçilir ve Çanakkale Truva Turizm koltuk seçimi sonrası kullanıcıların fatura bilgileri için bir formu doldurmaları gerekmektedir. Aynı ekranda Çanakkale Truva Turizm ödeme işlemi sonrası rezervasyon tamamlanmış olur.

Çanakkale Truva Turizm Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çanakkale Truva Turizm e-ticaret platformu olan Truvaturizm.com ödeme seçenekleri nelerdir? Online alışveriş yapılan sitede tahsilatlar da online olarak gerçekleşiyor. Yani Çanakkale Truva Turizm kredi kartı ve banka kartı ile ödeme alıyor. Bu 2 yöntem haricinde başka Çanakkale Truva Turizm ödeme seçeneği bulunmuyor.

Truvaturizm.com Güvenilir Bir Web Sitesi Mi?

Çanakkale Truva Turizm markası bugünlere yolculara sağlamış olduğu yüksek konfor ve güvenlik ile gelmiş bir yapı. Özellikle faal olduğu bölgede tercih edilen işletme bu güvenin altında filosunu da büyütmüş daha çok kullanıcıya hizmet sunmuştur. Online pazara girişle birlikte akıllara truvaturizm.com güvenilir bir web sitesi mi? sorusu gelmektedir. Çanakkale Truva Turizm güvenilir bir sitede gerekli donanıma sahip bir yapı kurmuş. Site SSL sertifikası protokol ile dış müdahalelere karşı koruma sağlamaktadır. Çanakkale Truva Turizm kişisel verileri de aynı protokol güvencesi ile korumaktadır.

Çanakkale Truva Turizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Çanakkale Truva Turizm web sitesi üzerinden Çanakkale Truva Turizm üyelerinin yapmış oldukları satın almalarda online olarak iptal işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ya da Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi aranarak Çanakkale Truva Turizm iptal işlemi yapılabiliyor. Çanakkale Truva Turizm iptal işlemlerinin Çanakkale Truva Turizm seferlerine 24 saat kalana kadar yapılması gerekmektedir. 12 saat ve üzeri sürede ise Çanakkale Truva Turizm açık bilet imkanı sunuyor.

Çanakkale Truva Turizm Şikayetleri ve Yorumları

Karayolu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmaları hakkında şikayet ve yorumlar Gelbaba.com'da. Gelbaba.com web sitesinde yer alan Çanakkale Truva Turizm yorumları ve şikayetleri arasına kısa sürecek bir üyelik işlemi ile siler de deneyimlerinizi ekleyebilir, diğer müşterilerin yorumlarına göz atabilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

Çanakkale Truva Turizm telefonla iletişim kanallarının hepsini Çanakkale Truva Turizm iletişim sekmesinde kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Kullanıcıların 7/24 destek alabilecekleri Çanakkale Truva Turizm müşteri hizmetleri numarası ise ana sayfada da bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri