İstanbul Kalesi

İstanbul kalesi Yorumları

İstanbul kalesi Şikayetleri 2022

İstanbul kalesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(5)

Henüz yeni sayılabilecek bir yapı olan İstanbul Kalesi hakkında herhalde ilk önce söylenmesi gereken şey müşteri memnuniyetine son derece önem verdikleri olacaktır. Dijitalleşen dünya ile birlikte artık kullanıcılar hizmet sektörüne ait şikayetlerini bildirme alışkanlığı da edinmişlerdir.

hatices14
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

29.08.2022 tarihinde 1530 bilet alıyoruz 30 dakika rötarlı servis.Üçyol hataydan bindim araç valizler pazara sergi GB araç saunadan berbat klimalar. Nakavt memuniyet diyorsunuz bugün İzmir aracındaki müşteriler arayın herkes şikayetci kadını resimleri muhtemelen şikayetçi nasıl firma yetkisi ne sahipsiniz bence siz bu işi yapmayın hayatımda böyle rezil yolculuk yaşamadım paramızla resmen rezillik

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
doganb59
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Esenler Otogarından saat 20:05 de fethiye ye bilet satıldı.. Toplam 5 ayrı kişiyi kandırıp Antalya Otogarında bıraktılar.. Fethiyeye giden aracın ücretinin yarısı verildi.. Fazladan 5 saat yolculuk yaptık.. Bunun hakkında gerekli yerlere şikayet edildi.. İnsanları kandırmak yolundan çevirip yarı yolda bırakmak bu şirketin prensipleri arasında varmı..!! Ayrıca İnsanlarla konuşmayı nasıl davranacağını bilmeyen bir muavin.. Köy kahvesi üslubuyla... İlk ve son Kesinlikle Şikayetimizde haklıyız.. Muavin ve şoföre istanbuldayken söylemiştik.. 3*** plakalı araç..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
serenayc
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Öncelikle almadan önce yorumlara bakmadığım için çok büyük pişmanlık yaşıyorum 1. Si bu firma internet rezervasyonunda Ataşehir Dudullu terminalinden 1de kalktığı yazıyordu son gün son saatlerde arayıp bir aksilik olduğunu ve Ataşehir Dudullu'dan servis aracının 1 de alacağını bildirdiler sonrasında orada tesisleri veya tabelaları bile bulunmadığını fark ettik kaçak yolcu alımı yapılıyor. 1 de gelecek olan servis tam tamına 1.30 da geldi ve otobüse binip kalmamız 20yi buldu. Otobüsün %90ı erkeklerden oluşuyor ben ve annemle birlikte 2 kadın daha var otobüste yolcuların neredeyse tamamı yabancı HES kodu bile almadıklarına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Otobüste koltuk numaramızın değiştiğini öğrendik ve verdikleri koltuğun yatırma düğmesi kırık bununla birlikte emniyet kemeri de çalışmıyor. Otobüs milattan öncesinden kalmış kadar eski asla internette bahsedilen 2+1 son model araç yok halk otobüsü bundan daha konforlu şu anda bu ellerim titreyerek yazıyorum çünkü otobüs feci halde titriyor. Otobüste iyi olan tek şey muavin beyin üslubu ve tavrı oda ilk iş gününün verdiği sakinlik olsa gerek. Tam bu satırları yazdığım sırada yan koltuktaki beyefendinin çayını koymak için açmak istediği açılır kapanır servis tableti şak diye kırılıverdi. Anlayacağınız siz siz olun üç kuruş fazla verip konforlu bir yolculuk geçirin çünkü ben annem ile tıkış tıkış oldukça rahatsız bir yolculuk geçirmekteyim. Umarım tez zamanda düzgün bir sisteme ve konforlu otobüslere geçerler... Ve umarız bizde henüz 40dakikasını geçirmiş olduğumuz bu yolculuğumuzu sağ Salim tamamlarız

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Cumartesi saat 21 de bindik araba hareket etti ve de bozuldu bakım yapmadan yola çıkıyorlar sonra 22 de ancak başka otobüs geldi yarim saate yakında hareketini bekledik gece gece mağdur olduk firma yetkileri bir özür bile dilemediler. Ve aşırı lakayit alay eder gibi tavırları var Bence çok berbat ve sorumsuzlar asla kimse tercih etmesin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Yeni bir firma olması nedeniyle çekinerek yaklaştım dün İstanbul Bursa arası bi yolculuk yaptım ve böyle düşündüğüm için kendime kızdım. ilgili alaka güzel servis tavsiye ederim çekinmeden alın biletinizi ayrıca diyer firmalara göre daha uygun fiyatlı artilarindan biri😁😉

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İstanbul Kalesi Hakkında

Henüz yeni sayılabilecek bir yapı olan İstanbul Kalesi hakkında herhalde ilk önce söylenmesi gereken şey müşteri memnuniyetine son derece önem verdikleri olacaktır. Dijitalleşen dünya ile birlikte artık kullanıcılar hizmet sektörüne ait şikayetlerini bildirme alışkanlığı da edinmişlerdir. İstanbul Kalesi hakkında çok az olumsuz bildirim olmuş, ki bu da son derece doğal bir durum günümüz şartlarında. İstanbul Kalesi online satış platformu istanbulkalesi.com.tr e-ticaret sitesi ile kullanıcı ağını genişletmek isteyen İstanbul Kalesi hizmetleri ile adını duyurmaya başlamış bir yapı olarak dikkat çekmektedir. İstanbul Kalesi ofislerinin tam listesi İstanbul Kalesi web sitesinde kullanıcıları ile paylaşılmaktadır. Ofisler ve web sitesi haricinde İstanbul Kalesi mobil uygulamalar üzerinden de kullanıcılarına ulaşıp hizmet sunmaktadır

İstanbul Kalesi Hizmetleri Nelerdir?

Belirttiğimiz gibi henüz yeni sayılabilecek bir yapı olan İstanbul Kalesi seferlerini 10 adetlik otobüs filosu ile gerçekleştirmektedir. Peki İstanbul Kalesi hizmetleri nelerdir? İstanbul Kalesi seferlerini saymamız gerekirse; İstanbul Kalesi Marmara, İstanbul Kalesi Ege, İstanbul Kalesi Akdeniz ve İstanbul Kalesi İç Anadolu bölgelerine seferler düzenlemektedir. İstanbul Kalesi şehirler bazında ise, İstanbul Kalesi İstanbul, İstanbul Kalesi Bodrum, İstanbul Kalesi Denizli, İstanbul Kalesi Finike, İstanbul Kalesi Isparta, İstanbul Kalesi Marmaris, İstanbul Kalesi Nazilli, İstanbul Kalesi İzmir olarak daha da sıralayabiliriz.

İstanbul Kalesi’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

İstanbul Kalesi bileti satın almak oldukça kolay. İstanbul Kalesi e-ticaret platformu istanbulkalesi.com.tr üzerinde bulunan İstanbul Kalesi arama motoruna yolculukla ilgili bilgiler girildikten sonra liste halinde seferler çıkmaktadır. Bu listede bulunan İstanbul Kalesi otobüslerine ait detaylı bilgiler ve İstanbul Kalesi koltuk düzeni ile ilgili seçim yapıldıktan sonra İstanbul Kalesi ödeme işlemi de aynı sayfada yapılmaktadır. İstanbul Kalesi ödemesi sonucunda elektronik bilet kullanıcılarla SMS ya da e-posta üzerinden paylaşılır.

İstanbul Kalesi Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İstanbul Kalesi Bilgi merkezi sekmesi içinde listesi bulunan İstanbul Kalesi ofisleri üzerinden İstanbul Kalesi ödemeleri yapılabiliyor. Web sitesi üzerinden ise İstanbul Kalesi kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme harici ödeme seçeneği bulundurmamaktadır.

İstanbulkalesi.com.tr Güvenilir Bir Web Sitesi Mi?

İstanbul Kalesi henüz birkaç yıllık bir yapı. KALE SEYAHAT İNŞAAT HAYVANCILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul Kalesi yetki belgeleri ve izinleri web sitesinde bulunuyor. Peki İstanbul Kalesi web sitesi güvenilir bir web sitesi mi? Kullanıcılar için güvenli alışveriş demek, kişisel ve kredi kartı bilgilerinin güvende olması anlamını taşır. SSL sertifikası güvencesi ile korunan İstanbul Kalesi kredi kartı çekimlerinde yüksek güvenlik hizmeti sağlamaktadır. İstanbul Kalesi online satış platformu istanbulkalesi.com.tr güvenilir bir sitedir.

İstanbul Kalesi Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

İstanbul Kalesi iptal ve değişiklik için İstanbul Kalesi çağrı merkezi ile görüşülmesinde fayda bulunuyor. İstanbul Kalesi değişim işlemleri web sitesinden yapılabilmektedir ama İstanbul Kalesi iptal işlemleri için İstanbul Kalesi destek ekibi ile görüşmek gerekiyor.

İstanbul Kalesi Şikayetleri ve Yorumları

Ulaşım sektöründe yer alan aktörlerin müşteri değerlendirmelerini bulabileceğiniz Gelbaba.com web sitesinde İstanbul Kalesi yorumları ve şikayetleri de yer almakta ve Gelbaba üyeleri bu içerikleri takip ederek firmanın sunduğu hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirken kendi deneyimlerini de özgürce paylaşabilmektedir.

İstanbul Kalesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Adından da anlaşılacağı üzere İstanbul merkezli bir yapı olan İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri ekibiyle kullanıcılarına 7/24 destek vermektedir. Müşteri memnuniyetin esas alma ilkesi ile İstanbul Kalesi iletişim formu üzerinden talep ve görüşlere oldukça önem vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri