Özlem Batman

Özlem batman Yorumları

Özlem batman Şikayetleri 2022

Özlem batman Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(5)

2014 yılında Batman’ da kurulmuş olan ÖZLEM BATMAN karayolu yolcu taşımacılığında emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye genelinde 98 şubesi bulunmaktadır. ÖZLEM BATMAN turizm modern, lüks ve konforlu  araç filosu ve hizmet kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. ÖZLEM BATMAN Turizm’in ülkemizin bütün bölgelerine seferleri bulunmaktadır.

yusufa13
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İki saat yolculuk gidip şubede öğrendim bilgilendirme herhangi bir bilgi önceden verilmedi. Para iadesi de yapılmadı... Aklı olan tercih etmez...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
aliyes
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

30/10/2022 tarihinde saat4:00 de Adana’dan Diyarbakır’a online bilet aldık.otogara gittiğimizde size mesaj gelmedi mi sefer iptal oldu dendi.Bize Hiç bir bilgilendirme yapılmadı.70 yaşındaki annem gece saat 4 de otogarda mağdur durumda bırakıldı ve firma hiçbir şekilde ilgilenmedi.İnsanları mağdur etmenin bir cezası olması gerektiğini düşünüyorum.Bunlarla kim ilgileniyor şikayet mercii neresi olmalı.Rezalet

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
abdullaho32
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

13/05/2022 tarihinde Batman'dan İstanbul'a olan seferde otobüsde wifi eğlence alsanlari hiçbiri çalışmıyor çalışmadığından ziyade bazıları yerinde bile yok otobüsün hele bir tane şoför var benim bildiğim en fazla 5 saatte bir mola vermesi gerekiyor ki insanlar ihtiyaçlarını karşılasın. Ne bilim WC olur, namaz olur, çocuğu olan var altını temizlensin hasta olan var kan şekeri düşen var.. Biz şoföre ısrarla söylememize rağmen 10 dk sonra duracağım diyip 10 saat sonra mola vermeye karar verdi tabi yolcular sinirlendikten sonra yoksa adamın duracağı yoktu. İlk defa Özlem Batmanla yolculuk yaptım dahada yapmam son oldu benim için kimseye tavsiye etmem İnternette 2+1 koltuk diyor ama 2+2 koltuklar ve bütün otobüsleri eski.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
cihang
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

11 HAZİRAN BİNİŞ 12 HAZİRAN İNİŞ YAPTI 11 HAZİRAN 11:30 ARACI HERŞEYİYLE REZALET Araba ahır gibi temizlik hiç yok her yarım saat dinlenmelerde her firma çay kahve veya meyve suyu kola verir bu firma hiç bişey vermedi üstelik 50 cm lik 2 adet kare kutu fazlalığından dolayı 50 tl gibi bi faiş fiyat istediler İstanbul bunun 4 beş katı daha fazla yer kaplayan malzeme getirdim 100 tl ödedim uzun lafın kısası dolandırıcı bunlar tavsiye etmiyorum bu firmayı üçkağıtçılar bide OBİLET ÜZERİNDEN saat konusu var izmir den siirt doğru yola çıktım yol süre 21.30 saat sürüyor diye yazmış oda yalan bu firmanın herşeyi yalan 11.30 araç yola çıktım 11.30 vardım etti sana 24 saat üstüne yol boyunca ne bi su ne bi çay kahve veya meyve suyu kola vermediler rezil bi firma ben para mı helal etmiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ayhanf
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

200 TL ye ankara bileti satarlar bir tane termos alamazlar termos kapağı yoktu diye üzerime sıcak su döküldü sizi mahkemeye vereceğim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

ÖZLEM BATMAN Hakkında

2014 yılında Batman’ da kurulmuş olan ÖZLEM BATMAN karayolu yolcu taşımacılığında emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye genelinde 98 şubesi bulunmaktadır. ÖZLEM BATMAN turizm modern, lüks ve konforlu  araç filosu ve hizmet kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. ÖZLEM BATMAN Turizm’in ülkemizin bütün bölgelerine seferleri bulunmaktadır. Firmanın en popüler durakları ise; Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Samsun ve İzmit bunlardan bazılarıdır. Müşterilerinin taleplerine karşılık, kendini geliştirerek büyümeye devam eden ÖZLEM BATMAN seyahat firması, ozlembatman.com web sitesi ve ÖZLEM BATMAN mobil uygulaması ile birçok kolaylığı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. ÖZLEM BATMAN seyahat firması ile keyifli ve güven içerisinde seyahat edebilirsiniz.

ÖZLEM BATMAN Hizmetleri Nelerdir?

ÖZLEM BATMAN hizmetleri arasında web sitesinden, mobil uygulamadan veya müşteri hizmetlerini arayarak ÖZLEM BATMAN online bilet satın alma, ÖZLEM BATMAN online bilet iptali, ÖZLEM BATMAN rezervasyon, ÖZLEM BATMAN rezervasyon iptali, ÖZLEM BATMAN online bilet ya da rezervasyon sorgulama gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ÖZLEM BATMAN ile yolculuk esnasında LCD ekran televizyon izleyebilir veya müzik dinleyebilir, araç içi ikramları ile birlikte keyifli ve konforlu şekilde şehirlerarası yolculuk yapabilirsiniz.

ÖZLEM BATMAN’ dan Rezervasyon Nasıl Yapılır?

ÖZLEM BATMAN rezervasyon işlemi yapmak için birkaç seçenek bulunmaktadır. İsterseniz ozlembatman.com web sitesinde bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayıp kalkış noktasını, varış noktasını ve seyahat etmek istediğiniz tarihi bildirerek bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise mobil uygulamayı telefonunuza indirerek rezervasyon, rezervasyon tarih değişikliği, satın alma, bilet iptali gibi birçok işlemi hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ÖZLEM BATMAN Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

ÖZLEM BATMAN ödeme işlemleriniz için birden çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki ÖZLEM BATMAN şubelerinden nakit, kredi kartı ve banka kartı ile yapabileceğiniz ödemelerdir. Diğeri ise ozlembatman.com web sitesinden ya da mobil uygulamadan sadece kredi kartı ya da banka kartı ile olan ödemelerdir.

ÖZLEM BATMAN Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

ÖZLEM BATMAN rezervasyon iptali, ÖZLEM BATMAN bilet iptali gibi işlemlerinizi hareket saatinden önce müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ÖZLEM BATMAN rezervasyon sorgulama işlemlerinizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

ÖZLEM BATMAN Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

ÖZLEM BATMAN müşteri yorumları hakkında bilgi edinmek için, daha önce ÖZLEM BATMAN seyahat firmasını deneyimlemiş kullanıcıların yorum yaptığı gelbaba.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. gelbaba.com sitemizde bulunan ÖZLEM BATMAN kullanıcı şikayetleri ve yorumları sayesinde firmanın hizmet kalitesi ve konforu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizler de ÖZLEM BATMAN ile seyahat ettikten sonra firma hakkındaki değerlendirmeyi gelbaba.com sitemize yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

ÖZLEM BATMAN İletişim Bilgileri Nelerdir?

ÖZLEM BATMAN iletişim ve güncel adres bilgilerine web sitesinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaraları web sitesinde bulunmaktadır. Ayrıca web sitesinde bulunan iletişim sekmesine tıklayarak, açılan sayfadaki iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri