İninal Kart

İninal kart Yorumları

İninal kart Şikayetleri 2022

İninal kart Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(5)

Her yerde geçerli olan ininal kart yükleme yaptığınız kadar harcama yapabileceğiniz güvenilir ve tanınır bir online ödeme aracıdır. Güvenli ve hızlı alışverişler için kullanabileceğiniz hesabınız ve kartınız ile herhangi bir banka hesabına gerek kalmaksızın ödemelerinizi ve finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

yusufs01
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İninal kartımla tekrardan sıkıntı yaşıyorum. Daha dün aradınız beni ama kartıma para yatıramıyorum. Benim kartım aktifleşmesi başka bir karta geçmek zorunda kalacağım ama bu kart İninal olmayacaktır haberiniz olsun. Yeter ya bu sıcağın içinde ATM'ye para yatırmaya gidiyoruz. Bankanız bu işleme onay vermiyor diyor kaldı yeter!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Arkadaş sinir oldum artık şu yaş kısıtlamasını kaldırın. Zaten 18 yaş üstü İninal'i. 12 yaşındayım giriş yapamıyorum kimlik istiyor. Ayrıca ben size niye kimliğimi vereyim ki? Kimlik istemeyi kaldırın. En azından kimlik vermeyenler başkasına para göndermesin falan ama arkadaş çözün şu durumu giriş yapamıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Betlesene de ininal bonusu var diye buradan hesap açtım. Açıkçası tereddütüm vardı çünkü çok olumsuz yorum okumuştum. Ama gayet hızlı yattı param öneririm ben şahsım adına

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

bankalarda kırmızıda olduğum için güvenle her zaman kullandığım bir sistem. netflix spotfy gibi ödemelerimi hep buradan yapıyorum. Tevsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

e posta şifre ve kayıt la ilgili hiçbi şey hatırlamıyorum lütfen bana yardım edin acil lazım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İninal  Nedir?

Her yerde geçerli olan ininal kart yükleme yaptığınız kadar harcama yapabileceğiniz güvenilir ve tanınır bir online ödeme aracıdır. Güvenli ve hızlı alışverişler için kullanabileceğiniz hesabınız ve kartınız ile herhangi bir banka hesabına gerek kalmaksızın ödemelerinizi ve finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Aynı zamanda sık sık düzenledikleri kampanyalar ile de müşterilerine birbirinden farklı avantajlar ve sürprizler sunan ininal hesabınızı ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. ininal cüzdan  ile herhangi bir sınırlanamaya takılmadan özgürce 7/24 para transferlerinizi de yapabileceksiniz. Hesap hareketlerinizi inceleyebilir ve bütçenizi yönetebileceğiniz ininal mobil uygulamasını android ve ios cihazlarınıza güvenle yükleyebilirsiniz.  2012 yılından bu yana müşterileri portföyünü genişleten ininal kullanım alanını da sürekli olarak genişletmiştir.

İninal Hesabı Nasıl Açılır?

İninal hesap açma işlemi için web sitelerinde bulunan ininal hesap oluştur yazısının üzerine tıklayarak karşınıza çıkan  ininal üyelik formunı doldurmanız ve SMS doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz. Son  adım olarak ininal kart kişiselleştirme işlemini yaparak ininal hesabınızı güvenle kullanabilirsiniz.

İninal Hizmetleri Nelerdir?

Yeni nesil ödeme aracısı olarak hizmet veren  ininal bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında, D&R, Kim Market, Migros, Pratik İşlem, PTT iş yerleri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar gibi mağazalarda ön ödemeli kartı  ile tüm akıllı telefonlar için kullanıma sunmaktadır. ininal kart ile yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizi yapabilir, banka kartının geçerli olduğu her yerde kullanabilirsiniz.

İninal İşlem Limitleri Nelerdir?

ininal kart işlem limitleri  için ilk yüklemede 750 TL yükleme yapılmasına izin vermektedir.  ikinci seferde yükleme yapılmasına izin vermemektedir. Bir kullanıcı bir yıl içerisinde en fazla 300 TL tutarında nakit çekim yapabilmektedir. İninal plus  kullanarak ininal plus avantajlarından yararlanabilirsiniz. Böylece para harcama ve limit aylık 750 TL'den 50 bin TL yükselir.

İninal Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Banka hesaplarınızdan ya da  ortak ATM noktalarından ininal hesabına para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. ininal kart para yatırma yöntemleri arasında en çok tercih edilen online para transferleridir.

İninal Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

ininal para çekme işlemi için dilerseniz ortak Atm noktalarından limit çerçevesinde çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ya da ininal para transferi yaparak çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İninal Hesabımdan Başka Bir İninal Hesabına Nasıl Para Yollarım

ininal hesabından diğer ininal hesaplarına para gönderme  işlemleri için ininal hesap numarası yeterlidir. ininal hesaplar arası para transferlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirirsiniz.

İninal Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

ininal hesabına ödeme alma işleminizi güvenle yapabilirsiniz. 3D secure ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

İninal Şikayetleri Ve Yorumları

ininal şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak birçok tüketici deneyimi bulacağınız sitemiz gelbaba.com aracılığı ile merak ettiğiniz konularda güncel bilgilere erişebileceksiniz. Sizler de ininal kart müşteri deneyimlerinizi bizlere yazabilir ve deneyiminizin diğer kullanıcılarımıza yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri