Urfa Astor Seyahat

Urfa astor seyahat Yorumları

Urfa astor seyahat Şikayetleri 2022

Urfa astor seyahat Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

URFA ASTOR turizm firması 2005 yılında Şanlıurfa’ da kurulmuş, 2009 yılında ise faaliyet göstermeye başlamış ve daha sonra önde gelen seyahat firmalarından biri haline gelmiştir. URFA ASTOR turizm firmasının merkezi Karaköprü’ de bulunmaktadır. 100 civarı lüx araç filosuna sahip olan URFA ASTOR seyahat firması, araçlarını son teknolojiye uygun olarak yenilemektedir.

fahrig14
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Ankara-Bursa saat 08.00 seferine bilet aldım. 8.45 de zor bela Ankara'dan hareket etti. Bursa ya varış saati 14.45..yani 4 buçuk 5 saatlik yolu nerdeyse 7 saat de gittik. Başka birşey söylemeye gerek yok sanırım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
erkanc88
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

17.08.2022 Tarihinde istabul Şanlıurfa hatindaki araç muyabin şoför insanları mafetiler kötü bir konuşma tarzı ve havalandırmayı açtılar yakıt için çocuklar titriyor böyle muyabin olmaz olsun ben böyle rezilik görmedim bir daha asla Astor terci etmiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
sedatd42
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Şuan Astor turizmde yolculuk yapıyorum istanbula yolculuktayim tabletler iyi değil hazır yüklenmiş film yok. Şarkı yok Astor hiç yakışmadı pişman oldum habire reklam yapıyorsunuz 18 saat yolculuk boyle geçmez dönüşüm başka Bir firmayla yapicam şuan Urfa İstanbul arabasındayım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

URFA ASTOR Hakkında

URFA ASTOR turizm firması 2005 yılında Şanlıurfa’ da kurulmuş, 2009 yılında ise faaliyet göstermeye başlamış ve daha sonra önde gelen seyahat firmalarından biri haline gelmiştir. URFA ASTOR turizm firmasının merkezi Karaköprü’ de bulunmaktadır. 100 civarı lüx araç filosuna sahip olan URFA ASTOR seyahat firması, araçlarını son teknolojiye uygun olarak yenilemektedir. URFA ASTOR araçlarının tümünde müşterilerinin memnuniyeti ve konforu için; 2+2, 2+1 rahat koltuklar, ücretsiz wifi, televizyon ve radyo yayını, priz, USB girişi, WC, ücretsiz ikramları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. ASTOR seyahat firmasının şehirlerarası hizmetlerinin yanı sıra personel taşımacılığı ve öğrenci servisi gibi hizmetleri de vardır. URFA ASTOR en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak için kendi dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Dinlenme tesislerinin bulunduğu illerden bazıları; Manisa, Antalya, Konya, Mersin ve Düzce’ dir. Kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermeye devam eden URFA ASTOR seyahat firması ile keyifli ve konforlu bir yolculuk sizleri beklemektedir.

URFA ASTOR Hizmetleri Nelerdir?

URFA ASTOR seyahat firması, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için urfaastor.com web sitesinden birçok kolaylık sağlamaktadır. URFA ASTOR hizmetleri arasında; URFA ASTOR online bilet satın alma ve URFA ASTOR online bilet sorgulama gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile URFA ASTOR rezervasyon, URFA ASTOR rezervasyon tarihi değişikliği, URFA ASTOR rezervasyon iptali, URFA ASTOR bilet iptali işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra seyahat esnasında firmanın sağlamış olduğu birçok araç içi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

URFA ASTOR’ dan Rezervasyon Nasıl Yapılır?

URFA ASTOR rezervasyon işleminizi müşteri hizmetlerine arayarak, seçmiş olduğunuz seyahat tarihini, kalkış ve varış noktasını bildirerek kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ya da URFA ASTOR şubelerinden bilet satın alarak rezerve ettirebilirsiniz.

URFA ASTOR Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

URFA ASTOR ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmenin birkaç yolu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi URFA ASTOR seyahat firması şubelerinden yapacağınız nakit, kredi kartı ya da banka kartı ile olan ödemelerdir. Diğeri ise urfaastor.com web sitesinden satın alma işlemlerinde güvenle yapabileceğiniz kredi kartı ve banka kartı ödemeleridir.

URFA ASTOR Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

URFA ASTOR rezervasyon iptali için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Müşteri hizmetleri ile gerekli bilgileri paylaşarak rezervasyon iptalini hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

URFA ASTOR Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

URFA ASTOR müşteri şikayetleri ve müşteri yorumları hakkında aklınıza takılanlara cevap almak ve firmanın hizmet kalitesi ile ilgili bilgi edinmek için gelbaba.com web sitemizi ziyaret edebilir, firma hakkında web sitemizde bulunan gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Siz de URFA ASTOR seyahat firması hakkındaki deneyimlerinizi gelbaba.com sitemize yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

URFA ASTOR İletişim Bilgileri Nelerdir?

URFA ASTOR iletişim ve güncel adres bilgilerine urfaastor.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. urfaastor.com  sitesinde Türkiye’ nin her yerinden arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numaralarının yanı sıra iletişim formu da bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri