Varan Turizm

Varan turizm Yorumları

Varan turizm Şikayetleri 2022

Varan turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

1942 yılında kurulmuş olan yolcu taşıma şirketi Varan'nın ticari hayatı birçok ilklerden ve başarılardan oluşmaktadır. Belki de dünyanın en lüks ve konforlu otobüs seyahat firması olan Varan,  1952 yılında ilk olarak karoserli yatar koltuk ile hizmet vermeye başlamıştır.

saitk
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bu varan turizm eskiden yolcularına karşı daha ilgili ve alakalıydı.Bir tane Fatura e posta bilgilerini almak için gmail yazdım hiç geri dönen cevap verip bilgilendirme yapan yok.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
beyzak45
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Varan turizmden bilet aldım. Defalarca firmayı arayıp bineceğim yeri hatırlattım buna rağmen bineceğim ilçede durup beni almadılar. Daha sonrasında aradığımda benden özür dilemek yada mağduriyetimi gidermek için hiçbir şey yapılmadı bana ve aileme kes sesini, işimizi bize öğretmeyin tarzında çirkin ithamlarda bulunuldu. Kız başıma gecenin 12sinden 1ine kadar tenha bir yerde bir sonraki otobüsü bekledim . Firmadan da 06 V* 6** plakalı şoförden de şikayetçiyim. Hakkımın aranmasını istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ben Çorum'dan İzmir'e varan'dan otobüs bileti aldım otobüs şoförü muavinleri çok iyi hizmeti çok güzel arabası çok güzel fakat İzmir'e indiğimde eşyalarımı getirip Baran Turizm servisinin yanına dedim Ben Hatay'a Göztepe'ye gideceğim Şoför bey baktı Dedi ki buradan gidilecek fakat Valizleri görünce dedi ya bunları mı götüreceksin oraya Evet dedim ben dedim oradan getirmişim o adamlar getirdi dedim Onları gördüysen bizi de göreceksin diye bir cümle kullandı Bana yani bir şey bekler gibi cümle kullandı hani ben oradan getirirken eşyalara para verdim muavinleri Sanki bize de vereceksin diye bir cümle kullandı. Ben dedim oradan geldiği gibi burada da gidecek deyip de cümle kullandım ben de sonra diğer bir şoför geldi benim işime baktı Varan Turizm'in telefonunda Tamam dedi bir sorun olmadı ama başka birisi Yani verseydim de alacaktı böyle bir cümle kullandım eminim Onun için bu beni biraz rahatsız etti bu konuyla lgilendiğinizi rica ediyorum Bilginiz olsun Ben yani varımdan memnunum arabası memnunum ama böyle bir orada bir Beyefendinin bana böyle cümlesi kullanması İzmir'e kadar getirmişim Ben Otobüste kullanması hiç uygun değil teşekkür ederim sağ ol

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Varan Hakkında

1942 yılında kurulmuş olan yolcu taşıma şirketi Varan'nın ticari hayatı birçok ilklerden ve başarılardan oluşmaktadır. Belki de dünyanın en lüks ve konforlu otobüs seyahat firması olan Varan,  1952 yılında ilk olarak karoserli yatar koltuk ile hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin belirli destinasyonları içinde hizmet veren Varan kalitesi,  kendi özel dinlenme tesisleri, özel otobüs terminali gibi ilklere sahiptir. Türkiye'de yolcularını evlerinden alarak servis hizmeti veren ilk otobüs firmasıdır da aynı zamanda. 2000 yılında ilk koltuk arkası ekran ile kişiye özel  hizmet veren isim de yine Varan olmuştur. Çift katlı Varan Bistro otobüsleri ile müşterilerine son derce lüks bir yemek menüsü ile hizmet vermiş ve kalite standartlarının dışına çıkarak hizmetleri ile sektörde her zaman öncü olmuştur. Birçok ilke imza atan Varan  2016 yılında kısa süreli ara verdiği sektöre 2020 yılında tekrar aynı heyecan ve aynı hizmet kalitesi anlayışı ile geri dönmüştür.

Varan Hizmetleri Nelerdir?

Varan hizmetleri ile  tekrardan hizmet verdiği seyahat sektörüne bıraktığı günkü gibi yüksek kalite ve konforla geri dönmüştür. Varan hizmetleri ile en son model otobüsleri ve en çok tercih edilen destinasyonlar arasında bulunan Varan seferlerini kullanarak, gerçek kalitede şehirlerarası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.

Varan’ dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Varan rezervasyon işlemi yapmak için yapmanız gereken birkaç seçenek vardır. İsterseniz Varan internet sitesinden bilet alma işlemi yapabilirsiniz. Varan online rezervasyon için aynı zamanda Varan müşteri hizmetlerini arayarak Varan telefon ile rezervasyon yapabilir ya da şubelerine giderek biletinizi alabilirsiniz rezerve ettirebilirsiniz.

Varan Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Varan ödeme seçenekleri  ile rezervasyon işlemleri sonrasında kolaylıkla seyahat biletinizi satın alabilirsiniz. Varan online ödeme yöntemleri arasında banka kartınız ya da kredi kartınız ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Varan Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Varan rezervasyon iptalleri için dilerseniz, varan.com.tr online işlemler bölümünden  iptal işlemi  ya da Varan bilet tarih değişikliği gibi birçok işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Bu işlemleri müşteri danışmanı ile yapmak için Varan müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Varan Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Varan müşteri yorumları ve Varan müşteri şikayetleri ile ilgili olarak birçok gerçek deneyim sahibi kişinin gelbaba.com sitemize yazdığı mesajlar ile Varan hakkında ve Varan hizmet kalitesi hakkında önemli bilgiler edinebilir, tercihlerinizi gerçek tüketici mesajları doğrultusunda vererek bilinçli bir tüketimin içinde yer alabilirsiniz. Sizler de tüm Varan şikayet ve yorumlarınızı deneyimlerinizi sitemize yazabilirsiniz. Bu sayede Varan hakkında bilgi arayanlara yardımcı olabilir ve  varsa yaşadığınız mağduriyetlere çözüm bulabilirsiniz.

Varan İletişim Bilgileri Nelerdir?

Varan müşteri hizmetleri servisi müşterilerinin memnuniyeti için haftanın her günü ve 24 saat hizmet vermektedir. Varan iletişim bilgileri hakkında bilgi almak güncel telefon ve adres bilgileri için firmanın kendi web sitesi olan varan.com.tr'u ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri