Yataş

Yataş Yorumları

Yataş Şikayetleri 2022

Yataş Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Yataş markasının temelini 1976 yılında kurulan Süntaş A.Ş. oluşturmaktadır. Süntaş A.Ş., Anadolu’nun ilk sünger fabrikası olarak bilinmektedir. Firma 1979 yılında yatırımlarını büyüterek sünger yatak işine de girmiştir. İlerleyen yıllarda ev tekstili ürünleri, yataklı kanepe ve k

1 yıl önce yorumlandı

Batman Enza Home Yataş'tan almış olduğum başlık kendi estetik bahanesi ile 100 cm lik diye faturalandırılıp,130 cm lik gönderilip ve mağaza müdürüne ebatı 100 cm den daha büyük istemediğimizi belirtmemize rağmen biz böyle bilmiyorduk bahanesi ile değişim bile yapılmadı.tabi satış yapılırken üretimin böyle olacagından mağaza müdürünün bilgisi bile yok ve internet sitesinde dip not bile geçmiyor. Kesinlikle ne mağaza müdürüne ne de Yataş'a ne de Enza Home bile güven kalmadı. Müşteri memnuniyetini bile hiçe sayıyorlar. Normalde kısa not olarak 100 cm ligin 130 cm olarak üretildiği diye yazmaları gerekiyorken, ne mağaza müdürünün bilgisi var ne de firmanın bildirisi var. Bu da bana ders oldu çok güvenilen yataş tan bile görmeden herhengi bir ürün alınmazmış bir daha asla Yataş ve Enza Home girmem alışveriş yapmam. Müşteri kaybı ile tebrik ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Merhaba,biz dört ay önce Yataş grubunun yeni üyesi olan divanev incirli subesinden yeni evlenecegimiz için mobilyalarımızin tamamını satın aldık.Bize satış konusunda iç mimar arkadaş yardımcı oldu ve TV ünitesini secmis olmamıza rağmen faturaya eklememislerdi,bizde tek tek ne aldığımızı kalabalık olan fatura üzerinde kontrol etmemiştik.Bu durumu mobilyalar eksik geldiğinde farkettim.Urunleri adrese istediğimizde de almış olduğumuz ürünlerin yarısı gelmedi.Bu konuyu mağazaya bildirdigimizde bize yardımcı olmak şöyle kalsın,sanki biz sucluymusuz gibi umursamazca davranışta ve sözlerde bulunuldu.29 Eylül'de 1249 TL olan TV ünitesini bize yeni fiyattan sattilar.Satisi yapan kişiler isden ayrıldı denildi.Kimse sorumluluk almadı.Depo suçlandı.Depoyla görüştüğümüz de mağazayı arayın denildi ve hala kalan mobilyalarının ne zaman geleceğinin bilgisi bize iletilmedi.Kimse divanevden alışveriş yapmasin ne müşteri memnuniyeti nede sorumluluk hiç birşey yok.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Peşin aldığım yatak baza ve başlığımın bazası 2 günde kırıldı hiç kimse ilgilenmedi satana kadarmış arkasında durmadılar müsteri hizmetleri ukalalar o kadar para verdim memnun degilim dedimbbana verdigi cevap biz sizi memnun etmek zorunda değiliz diyor o kadar para verdim diyorum bizde size yatak gönderdik diyor ben daha böyle bir satıci firma görmedim 1 aydir bu yatakla uğrasiyorum o yuzden kimse almasin yataş pismanlıktır her yere yazacağım sikayetimi!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri