Beyaz Eşya

Başlıca Beyaz Eşya markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Beyaz Eşya Hakkında

Hayatımızda büyük bir öneme sahip olan ve evlerin artık olmazsa olmazları arasında yer alan beyaz eşyalar  1913 yılında üretilmiştir. Ev kullanımına uygun  ilk buzdolabı 1913 yılında Chicago eyaletinde üretimi gerçekleştirilmiştir. 1920 ve 1930 yılları arasında  üretilen buzdolapları Türkiye’ye 1930 yılında birçok farklı marka çeşitleriyle tercih etme imkanını da yanında getirmiştir. İlk beyaz eşya olan buzdolabının Türkiye’deki üretimi ise 1960 senesine dayanıyor. Aynı şekilde 1920’li ve 30’lu yıllarda ise sırayla çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ile ocak ve fırın gibi beyaz eşyaların üretimleri değişik markalar eşliğinde piyasaya sürülmüştür. Farklı kategorilerde üretilen bu beyaz eşyalar 1930 senesinden başlamak üzere ileriki dönemlerde Türkiye’de de piyasaya sürülüp evlerimize girmeye başlamıştır. Günümüzde ise Türkiye’de de üretimi gerçekleştirilen farklı kategorilerde birçok değişik beyaz eşya ürünleri ve markaları  üretilmektedir. Bunlar hem enerjiden büyük kazanç sağlayan hem de daha üst seviye kullanım imkanı sunmaktadır. Gelbaba olarak sizler için  tüm ayrıntıları ile düşünerek hazırladığımız Beyaz Eşya Kategorisini incelemeden beyaz eşya alışverişi yapmamanızı öneririz.

En Kaliteli ve Kullanışlı Beyaz Eşya Markaları

Çeşitli ülkelerin kendilerine ait markaları vardır, bunların kimi performans bakımından en iyisidir, kimi enerji bakımından kimileri ise hem performans bakımından hem de enerji tasarrufu bakımından iyidir. Bu markaların bazıları; Arçelik-Türk markası, Altus- Türk markası (Arçelik’in alt markasıdır), AEG- Alman markası, Ariston- İtalyan markası, BEKO- Türk markası, Blue House- Türk markası, Siemens- Alman markası, BOSH- Alman markası, Siemens – Alman markası, BOSH – Alman markası, Elektrolux – İsveç markası, Fakir – Alman markası, Homend – Türk markası, Hoower – İtalyan markası, Hotpoint - Ariston – İngiliz ve İtalyan ortak üretim, Indesit – İtalyan markası, LG – Güney Kore markası, Luxell – Türk markası, Premier – Güney Kore markası, Profılo – Bosh ve Siemens’e bağlıdır. Vestel – Türk markası, Regal – (Vestelin alt markasıdır) Samsung – Güney Kore markası, SİMFER – Türk markası, Sinbo – Türk markası, Sunny – Türk markası, ZANUSSİ – İtalyan markası. Bunlar gibi birçok beyaz eşya markaları vardır. Bunlardan en iyisi hangisi sorusu için cevabını gelbaba.com’ dan diğer deneyimli müşterilerin yorumlarından faydalanarak en objektif bilgilere çok hızlı bir şekilde erişip güvenebilirsiniz. En kaliteli ve kullanışlı beyaz eşya markalarını gelbaba.com’daki daha önce kullanmış olan müşterilerin yorumlarına bakarak sizin için hangisinin iyi olduğunu bulabilirsiniz. En iyi buzdolabı hangisi?, tasarruf bakımından en uygun marka hangisi?, A marka bulaşık makinesi almak istiyorum ne yapmalıyım? gibi sorularınızın cevaplarını gelbaba.com’da beyaz eşya kategorisinde sizler derledik.

En İyi Teknik Servis Hizmeti Veren Beyaz Eşya Markaları

Beyaz eşya alırken en az sağlamlığı ve kullanışlılığı kadar da teknik servisleri de bir o kadar önemli. A markasının çamaşır makinesi bozuldu servisi aradınız servis 5 günde geldi, B markasının servisi arandığında ise aynı gün içinde geliyor. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için gelbaba.com’dan müşteri yorumlarından faydalanabilirsiniz. Beyaz eşya almaya giderken alacağınız modeli iyi araştırıp, bilgi sahibi olmak çok önemli gelbaba.com’da sizler için hazırladığımız beyaz eşya kategorisinde tüm markaların hakkında hem firma hem ürün ve teknik servisleri hakkında bilgiyi tarafsız müşterileri yorumlarındaki memnuniyete bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer baştan yanlış bir seçim yaparsanız, ucuzla pahalı arasındaki farkı 2-3 sene sonra servis masraflarını ödeyerek kapatırsınız, bu tip sorunlar yaşamak istemezsiniz gelbaba.com’daki deneyim sahibi kullanıcıların mesajlarını inceleyerek sizin için hangisinin iyi olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Piyasada birçok marka var hepsi rekabet içerisinde. Bu kadar çok beyaz eşya markaları ve ürün modelleri arasında en sağlam beyaz eşya markası hangisinin olduğunu bulmak müşteri açısından çok zor olabilmektedir. Bu markaların iyi ve kötü yönlerini gelbaba.com’daki beyaz eşya kategorisinden bilgi edinebilirsiniz.