Kitapevleri

Başlıca Kitapevleri markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

D&R

Yorumlar (50)

KitapSeç

Yorumlar (26)

BkmKitap

Yorumlar (22)

Kitapyurdu

Yorumlar (19)

Idefix

Yorumlar (11)

Pelikan Kitabevi

Yorumlar (10)

Kidega

Yorumlar (9)

Kitapsepeti.com

Yorumlar (9)

Kitap Koala

Yorumlar (7)

Pandora.Com.Tr

Yorumlar (7)

Indekskitap

Yorumlar (4)

Kitapsan

Yorumlar (4)

Ucuzkitapal.Com

Yorumlar (4)

Kitappatik

Yorumlar (3)

Kitap Kapıda

Yorumlar (2)

Ravza Kitap

Yorumlar (2)

anatoliankitap

Yorumlar (1)

İsem Kitap

Yorumlar (1)

Kitapburada.Com

Yorumlar (1)

Kitapiste

Yorumlar (1)

Kitabevi Hakkında

Yazarlık dünyada uzun yıllar öncesine dayanan ve her zaman kabul gören bir meslek ve aynı zamanda yetenektir. Tarih boyunca yazarların kaleme aldığı eserler sayesinde geçmiş günümüze ulaşabilmiş ve aynı mantıkla günümüz de geleceğe aktarılabilmektedir. Günümüz dünyasında pek çok kitaba ya da yazılı materyale ulaşmanın çeşitli yolları mevcuttur, kitabevleri bu noktada pek çok kitapseverin tercih ettiği alternatifler arasındadır. Kitabevleri fiziki dükkanları kadar online kitap satışı ile de çok geniş kitlelerin çeşitli yazılı kaynaklara, kitaplara, dergilere ulaşımında aracılık yapmaktadır. Kitap, dergi ve daha pek çok okunabilecek basılı kaynağı yayınlayan yayınevleri bu tür eserlerin kitabevleri aracılığı ile insanlara sunmaktadır. Matbaanın icadı ile başlayan ve bu gün çok gelişmiş basım makineleri ile önemli bir sektör haline gelen yayınevi, basımevi ve kitabevi iş kolları ile kültür ,sanat, bilgi ve bu gibi değerler yazarların zihinlerinden çıktıktan sonra geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Kitabevleri ve online kitabevleri ile piyasada yer alan pek çok esere ve materyale basit bir araştırma sonrasında sahip olabilirsiniz. Kitabevi web siteleri ile online kitap satışı konusunda gelişmiş bir altyapıya ve düzgün çalışan bir dağıtım ağı aracılığı ile hızlı bir hizmete sahiptir.

En Popüler Yayınevleri Hangileri?

Popüler yayın evi derken aslında kastetmeye çalıştığımız kaliteli yayın evleridir. Kalite yayınevinin sadece Türk edebiyatı değil, dünya edebiyatı ile ilgili içerikleri de baz alınarak ortaya konulabilecek bir durumdur. Uluslararası yayınlarda çeviri ön plana çıkmaktadır. kaliteli çevirmenlerin anı sıra, köklü bir kurumsal yapı ve rekabetçi fiyatlar da o yayınevinin kaliteli, popüler ve tercih edilirliğini arttıran nedenler arasındadır. Bu kıstaslar göz önüne alındığında Türkiye İş Bankası kültür yayınları, İthaki yayınları, Ayrıntı yayınları, Metis yayınları, Say yayınları, Can yayınları, yapı Kredi yayınları, Doğan kitap, İletişim yayınları ilk akla gelen yayıevleri arasında yer almaktadır. Yayınevleri kitapevi satış noktaları ve online kitap satış siteleri ile de sektördeki hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Robinson Crusoe, Kabalcı, Mephisto, 6:45 Dükkan, Simurg Kitabevi, Nezih Kitabevi, Remzi Kitabevi, Pandora, D&R, Beyaz Adam Kitabevi, Ada Kitabevi Türkiye'nin en popüler kitabevleri arasında yer alırken pek çok online marka da kitap satışları konusunda popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. Amazon, İdefix, Kitapyurdu, Pandora, Kitapseç, D&R, BKM kitap akla ilk gelen örnekler olarak sıralanabilir.

Ucuz Kitaplar Nereden Alınır?

Ucuz kitap konusunda yayınevlerinin ve çeşitli kitabevlerinin yapmış olduğu indirimler pek çok kitapsever tarafından takip edilmekte ve bu şekilde uygun kitap alma imkanı bulunmaktadır. Ucuz kitaptan kastımız özellikle yayınevlerinin kendi yayınlarında yaptıkları indirimler ya da dönemsel kampanyalar ya da online alışverişte oluşabilecek avantajlardır. Ucuz kitap satışı ile akla gelen korsan kitap kesinlikle etik bir alternatif olmamakla birlikte, yazarı ve sanatı kısa vadede körelten, olumsuz etkileyen bir seçenektir. Bu nedenle başta kitap, dergi, müzik ve çeşitli sanat eserleri konusunda tercihinizi orijinal seçeneklerden yana kullanmalısınız. İnternet üzerinden yapacağınız online kitap alışverişlerinizde diğer kullanıcıların deneyimleri ile fikir kazanmak ve tercihlerinizi daha iyi yönlendirmek için gelbaba.com web sitesinde yer alan pek çok kitabevi hakkında yapılmış şikayet ve yorumları takip edebilirsiniz. Kitabevi şikayetleri ya da kitapçı yorumları ile ilgili tüm kullanıcı görüşleri gelbaba.com'da sizlerin beğenisine sunulmuştur.