Bilgisayar

Başlıca Bilgisayar markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Apple

Yorumlar (11)

Ofmark

Yorumlar (2)

Bizim Toner

Yorumlar (1)

Hometech

Yorumlar (1)

Marka Pc

Yorumlar (1)

Microsoft

Yorumlar (1)

Piranha

Yorumlar (1)

Reeder

Yorumlar (1)

Teknobiyotik

Yorumlar (1)

Weblegelsin

Yorumlar (1)

3D-Bursa.Com

Henüz yorum yok.

3Dplus Pinter

Henüz yorum yok.

Abtek Bilgisayar

Henüz yorum yok.

Acer

Henüz yorum yok.

Acer Notebook Servisi

Henüz yorum yok.

Addison

Henüz yorum yok.

Adıbelli Bilişim

Henüz yorum yok.

Adl Gyo Bilgisayar

Henüz yorum yok.

Bilgisayar Hakkında

İlk çıkan bilgisayar ile bu gün kullandığımız bilgisayarlar aynı mantık ile çalışan ve bildiğimiz bilgisayar sistemi ile çalışan aygıtlar değildir. İlk bilgisayarlar hesap yapma kolaylığı sağlanması için üretilmiş, daha sonra veri saklama, kodlama ve hesaplama olarak geliştirilmiş bu gün ise çok ileri bir teknolojiye sahip bir aygıt olarak günlük hayatımızın her anında kullandığımız bir temel ihtiyaca dönüşmüştür. Gelbaba olarak sizler için hazırladığımız Bilgisayar Kategorisi altında tüm bilgisayar marka ve modelleri hakkında hem firma bazında hem ürün bazında bilgi sahibi olabilir hem de deneyim mesajları ile birçok güncel detaya hakim olabilirsiniz. Günümüzde  Laptop ve masa üstü olarak kullanılan iki türk pc varken işletim sistemi farklılıkları ile de oldukça farklı bilgisayar çeşitleri vardır. Kullanım amacı ile farklı ihtiyaçlar için üretilen çeşitli bilgisayar model ve çeşitleri ileri teknolojik donanımları sebebi ile de yine geniş bir fiyat skalası ile satışa sunulmaktadır. Donanımsal ve yazılımsal farklar ile son çıkan modeller birleştikçe fiyatlar da buna bağlı olarak artmaktadır.

Bilgisayar Çeşitleri

Günümüzde artık farklı kullanım alanları ve kullanım rahatlığı sebebi ile çeşitli bilgisayarlar piyasaya sürülmektedir. Bunlardan bazıları ise: masaüstü bilgisayar çeşitleri, dizüstü bilgisayar çeşitleri, ( laptop/notebook), mini bilgisayar (netbook), ağ bilgisayarları, oyun bilgisayarları, (gaming bilgisayar), tablet bilgisayar, ana bilgisayar ( sunucu/ server) olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Bilgisayar kullanım amacınıza yönelik hangi çeşit bilgisayara ihtiyacınız olduğuna, hangi bilgisayarı tercih edeceğinize, hangi bilgisayarın daha iyi olduğuna, hangi bilgisayarın daha uzun ömürlü olduğuna ve bunun gibi daha birçok teknik bilgiye gelbaba.com sitemiz ile erişebileceksiniz. Tüm bilgisayar markaları modelleri ve çeşitleri hakkında yazılan deneyim ve kullanıcı mesajları ile gerçek bilgiye erişebilecek ve kullanıcılar arası etkileşim ile istediğiniz daha detaylı bilgileri de öğrenebileceksiniz.

Bilgisayar Markaları

Bu kadar farklı bilgisayar çeşidi ve modeli varken tabii ki binlerce bilgisayar markası ve bilgisayar parçası üreten markalar da vardır. Bilgisayar sektöründe yalnızca monitör, yalnızca işlemci ya da yalnızca ekran kartı üreten alanında uzmanlaşmış ve kendini kanıtlamış markalar da vardır. En bilindik bilgisayar markaları arasında; Acer, Alcatel, Apple, Asus, Dell, Exper, Hometech, Hp, Huawei, Lenovo,, Microsft, MSI, Samsung, Monster, Toshiba, , Lg, Nec, Exper, Compaq, Fujitsu, Gateway, Sonny, Crea gibi bilindik firmalar vardır. Bilgisayar markaları ve bilgisayar model ve parçaları hakkında merak ettiğiniz her şey için gelbaba.com sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Yalnızca bilgisayar markaları ve modelleri hakkında değil, perakende ve online alışveriş sitesi olarak da bilgisayar ve bilgisayar parçaları satan firmalar hakkında bilgi alabileceğiniz Gelbaba en doğru adres olacaktır. Masaüstü bilgisayar toplamak için, hangi ürünleri almanız gerektiği, nasıl iyi bir bilgisayar kurabileceğiniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi yine müşteri deneyimleri ve şikayetlerini inceleyerek öğrenebilecek ve firmaların yalnızca satış hizmetleri hakkında değil, satış sonrası müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi hakkında bilgi edinebileceksiniz. Örneğin online bir alışveriş sitesinden aldığınız ürün ile alakalı bir sorun yaşamanız durumunda, firmanın ve sattığı ürünün markasının teknik servisinin verdiği hizmet kalitesini de yine Gelbaba ile öğrenebileceksiniz.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayarlar teknik bakımdan gerek üretim hatalı gerekse kullanıcı hatalı bazı sorunlar ve bozulmalar yaşanabilecek cihazlardır. Yaşanabilecek sorun ve aksaklıklar karşısında birçok firma ürünlerine belli bir süre garanti vererek teknik servis garantisi sunmaktadır. Teknik servis ağı ve  hizmet kalitesi hakkında da Gelbaba sitemizde firmaların satış sonrası hizmetlerini öğrenebilecek ve buna göre tercihlerinizi gözden geçirme şansını bulabileceksiniz. Ürünlerinin arkasında duran ve ücretsiz ya da düşük ücretli hem de güvenilir servis hizmeti veren firmalar için de Gelbaba sitemizi inceleyebilirsiniz.